Skocz do zawartości

Spodnie chinos - dyskusje i porady


grizz

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie polecam chinos Mc Neal model James kolekcja jesienna ( już żałuję że kupiłem dwie sztuki ) ... po jednodniowym ( dzisiejszym ) noszeniu kolana wypchnęły mi się dzisiaj w stopniu "nieosiągalnym " dla jakiejkolwiek z moich par jeansów

i jakoś nie chce mi się wierzyć że to wpływ dzisiejszej temperatury ( ok 30 stopni )

mam też jedną parę chinos Brice - te spisują się lepiej

Masz szczęście, że Peek jest bardzo prokliencki w kwestii reklamacji.

uznają mi reklamację wypchniętych kolan ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z nas raczej nie jest managerem w P&C. Pójdź i spytaj się. Ja nigdy nie miałem u nich problemu z reklamacją.

Kasa zawsze była natychmiast zwracana, bez jakiejkolwiek prośby o argumentację z mojej strony dlaczego chcę zwrócić towar.

Z tymi zwrotami w P&C to różnie bywa. Kiedyś kupiłem marynarkę przyniosłem do domu przymierzyłem z kilkoma koszulami i postanowiłem zwrócić. Złożyłem ją więc i zapakowałem do reklamówki, którą mi dali przy zakupie i powiesiłem na wieszaku. Po dwóch dniach od zakupu zjawiłem się w sklepie i tu niespodzianka, sprzedawca nie chciał jej przyjąć ze względu na rzekome ślady użytkowania w postaci zagnieceń (dodam, że miała oryginalnie przyszyte metki). Generalnie sprawa oparła się o kierowniczkę działu, która oświadczyła, że przyjmie ją jak ją wyprasuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja podzielę się doświadczeniami. Kiedyś na forum bardzo pozytywnie wypowiadałem się o chinosach firmy Springfield. Niestety, nie mogę podtrzymać tej opinii. Kupiłem w maju i dość intensywnie nosiłem podczas upałów dwie pary spodni tej firmy, khaki i granatowe. Niestety, obie pary wyblakły na słońcu, i to dość intensywnie, przez co mimowolnie mam spodnie vintage. Na dodatek, materiał, mimo że cienki, to jest dość ciasno pleciony i mało przewiewny. Innymi słowy, letniej kolekcji nie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chinos Mc Neal o których pisałem nie da rady zareklamować bo poplamiłem je tak że nie mogę tego doprać :(

nie popisała się też firma Christian Berg - po dzisiejszym , pierwszorazowym noszeniu ichniejsze chinos ( len +bawełna ) też wypchnęły się na kolanach , z reklamacji nici bo wcześniej skrociłem je

jakie firmy możecie polecić ( z przedziału do , powiedzmy , 300 pln )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chinos Mc Neal o których pisałem nie da rady zareklamować bo poplamiłem je tak że nie mogę tego doprać :(

nie popisała się też firma Christian Berg - po dzisiejszym , pierwszorazowym noszeniu ichniejsze chinos ( len +bawełna ) też wypchnęły się na kolanach , z reklamacji nici bo wcześniej skrociłem je

jakie firmy możecie polecić ( z przedziału do , powiedzmy , 300 pln )

Firma? Polecam sieciówkę Mistrz Kruszewski. Koszt ok 600 zł, wybierasz sobie model, fason, każdy szczegół, materiał (dostawca zewnętrzny), a na końcu prosisz o wszycie "blokady" przed wypychaniem kolan i w cenie tylko dwa razy wyższej od zaproponowanej przez Ciebie kwoty masz spodnie, w których materiał w okolicy kolan będzie nie do ruszenia.

Zapomnialem dodać. Poprawki przy zakupie gratis. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z Frontu Walki O Lepsze Chinos :D

wczoraj nosiłem na sobie białe bawełniano-lniane chinos z Bytomia ( nabyte na wyprzedaży posezonowej ) ... mają wszyte "to coś " na kolanach co zapobiegać ma wypychaniu się i ( po jednodniowym używaniu ) opinia jest dobra - na razie nic się nie wypchnęło i nie rozepchnęło ... spodni też szczęśliwie udało się nie ubrudzić

koncepcję szycia na miarę biorę pod uwagę ( i za nią dziękuję ) ale na razie odłożę ją "do lepszych czasów "

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.