Skocz do zawartości

Spodnie chinos - dyskusje i porady


grizz

Rekomendowane odpowiedzi

W pasie mam 84 cm i zwykle noszę spodnie o obwodzie 82. Teraz się zastanawiam, czy ta 100% bawełna Milera się rozejdzie... Na stronie producenta jest napisane, że model prezentujący portki ma rozmiar 4 cm mniejszy niż obwód pasa. Doradźcie proszę czy zamówić rozmiar wyżej (84), czy niżej (80)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Panowie,
Chcę kupić szare chinosy. Niestety w Benevento nie ma tkanin które mi się podobają, więc muszę szukać gdzie indziej.  Zostają spodnie od Milera, CT, Dockers (@Bażant proponował jeszcze Pantaloni Torino, ale nie mogę znaleźć swojego rozmiaru na ebay). Spodnie której firmy są najlepszej jakości? Jeśli mieliście spodnie tych producentów, to które Wy byście wybrali? Ew. jak wygląda porównanie tkanin tych firm z Benevento? Ew. jakie inne firmy są warte uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2017 o 15:30, ventel napisał:

Ktoś poleci jakie chinosy z Zalando zamówić, aby nie były obcisłymi slimami? Zamówiłem dużo par z Zalando do przymierzenia (Benetton, Burton, New Look) i niestety jak są dobre w pasie to w udach obcisłe, a przy siedzeniu ąż za bardzo...

Przepraszam, ze z opóźnieniem, ale polecam z Zalando chinosy Dickies. Mam już 4 parę w przeciągu 5 ostatnich lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Tylko nie bierz modeli "klasycznych" 874 i 873, bo maja domieszkę poliestru. Najlepsze wg mnie były C182GD, ale nie wiem czy je jeszcze produkują. Z ciekawych patentów, maja dwie zaszewki na guziki w pasie i można je fajnie dopasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Łukasz N. napisał:

Czy ktoś się orientuje, czy beneveto jeszcze robi te poprawki w ramach standardowej ceny? Szukałem e-mail, ale nie ma. I chciałem po prostu nawet wysłać referencyjne spodnie jakie mam i w takich szukam. :)

Wszelkie poprawki (mankiety, zakladki itd.) sa w ramach mtm, wiec sa platne dodatkowo. W moim przypadku wycena byla przez mejla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.