Skocz do zawartości

Rękawiczki - dyskusje i porady


tiferet

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
6 godzin temu, torgul napisał:

Przy okazji pytanie - macie jakieś sposoby na zaimpregnowanie rękawiczek irchowych? Jak wiadomo skóra jest wyjątkowo podatna na wszelkie zabrudzenia.  Przychodzi mi do głowy Nano Protector, ale może są jakieś lepsze rozwiązania? 

Nie ma żadnego. Ten materiał nadaje się na ścierki, nie na rękawiczki. Wtedy jego główna cecha (wchłanianie każdego brudu) staje się zaletą, a nie wadą.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, betsy napisał:

 

Nie byłbym aż tak złośliwy - to zależy od stylu życia i codziennego funkcjonowania - są przyjemne w noszeniu i ciepłe, ale nie są to woły robocze.

Ale zgadzam się, nie da się impregnować, nosić, cieszyć się, uprać i zamówić następne po 3 sezonach

Moje rękawiczki po jednej jeździe tramwajem (trzymałem się poręczy) były zielono-brązowe, i za cholerę nie dało się tego usunąć. Taki gadżet nadaje się może do tego, aby go założyć do fraka i nie dotykając niczego (!) pójść do opery - na pewno nie do używania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, mówię to zupełnie nieironicznie.

Moje zrobione bodaj 2016 albo 2017, w tym sezonie zakładane myślę 3 razy w tygodniu od połowy listopada. Stan po jednym praniu (rok temu).

Fakty: ubrań nie szanuję z przesadnym szacunkiem, prawa rękawiczka była pobrudzona popiołem z cygara - żyję normalnie, otwieram drzwi, noszę torbę do pracy, prowadzę samochód, dotykam poręczy itd. ale muszę podkreślić, że nie jeżdzę na codzień komunikacją i przebywam mało na dworze, więc pewnie pomimo częstotliwości "roboczych" godzin używania mają niewiele 

@mosze Nie wiem czy blogerski, ja je lubię bo są super w dotyku i zawsze pasują do butów :) nie znoszę różnych odcieni tego samego koloru skóry (pasek/buty, buty/rękawiczki etc.), takie natręctwo

IMG_0054.jpg

IMG_0055.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.