Jump to content
Brzydalllo

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy

Recommended Posts

Nie wiem co pan Ossolinski chciał powiedziec poprzez długosc spodni, ale sadze, ze jako projektant miał w tym cel ;) Zdjecia z premiery Turandot w warszawskim Teatrze Wielkim.

http://www.styl.pl/gwiazdy/kronika-towa ... 115#296112

Moim zdaniem donasza :shock: po jakimś kliencie, który nie odebrał, bo były za krótkie... :mrgreen:

może narzeka na nadmiar klientów, a woli teraz mniej pracować? bo nie sądzę, żeby ktoś widząc takie ubranie chciał iść do niego.

Pozwolę sobie wkleić film(ik) - wart obejrzenia nie tylko ze względu na strój głównego bohatera - ponieważ jestem ciekaw Waszych opinii na temat stroju p. Adama Gesslera.

http://www.youtube.com/watch?v=dt7adR1x ... r_embedded

Mnie osobiście przeszkadzają zbyt krótkie rękawy marynarki (ale są na tyle krótkie, że nie wygląda mi to na błąd, a celowe działanie :? ), ale ogólny look (w tym czerwone buty i skarpety) jest moim zdaniem fantastyczny!

Jeżeli będziemy pana Gesslera oceniać w kontekście ubioru, jak najbardziej można tę postać przywołać.

Niestety, jeżeli mamy aspirować do elegancji rozumianej nie tylko jako to jak się ubieramy, ale i cały kontekst obyczajów, kultury, zasad etc. etc. obawiam się, że za przykład ten pan służyć nie powinien (tak w kontekście tego, czy warto go oglądać nie tylko ze względu na strój).

Znam go tylko ze strzępków programów kulinarnych i z tego (wartego imo obejrzenia) wywiadu, tak więc mogę oceniać tylko strój ;)

Myślę, że nie są za krótkie. On po prostu siedzi na przyniskiej kanapie nachylając się i gestykulując nad stolikiem. Sądzę, że stojąc rękawy były by odpowiedniej długości :)

Jak wiadomo, politycy przeważnie nie grzeszą stylem. Nastało lato, a większość z nich nadal chodzi w zimowych kolorach. Co, Panowie, sądzicie o takim garniturze prof. Tomasza Nałęcza? I jak się to ma do pełnionej przez niego obecnie funkcji (doradcy prezydenta)?

Dołączona grafika

Co za różnica czy ubiera się tak, czy w czarne garnitury o przydługich rękawach / nogawkach?

W sumie na jedno wychodzi.

Jak wiadomo, politycy przeważnie nie grzeszą stylem. Nastało lato, a większość z nich nadal chodzi w zimowych kolorach. Co, Panowie, sądzicie o takim garniturze prof. Tomasza Nałęcza? I jak się to ma do pełnionej przez niego obecnie funkcji (doradcy prezydenta)?

Dołączona grafika

To jest audycja radiowa, jak dla mnie bardzo fajnie, ze casual wakacyjny dla tego pana to nie rozciagniety tiszert.

Co za różnica czy ubiera się tak, czy w czarne garnitury o przydługich rękawach / nogawkach?

W sumie na jedno wychodzi.

Na jedno, bo kiepskiej zawartości żadno opakowanie nie pomoże - no chyba, że marketingowo. Kolor marynarki jest całkiem ładny, nie wiem jak z jakością tkaniny. Taki kolor i ten sposób noszenia koszuli (tę wywaloną na klapy marynarki zmilczę) jest odpowiedni raczej do spacerów po promenadzie w Międzyzdrojach niż do pracy jaką niestety wykonuje TN.

edit: literówy

@Dr Kilroy

Ale nie porównujemy T.Nałęcza do L.Bernsteina?

Nie nie, chodziło mi tylko o pewne podobieństwo w ubiorze - te grube pasy u jednego na blazerze, u drugiego na koszuli, no i kołnierz wywalony na klapy marynarki. ;)

Pozdrawiam, Dr

Widzieliście dzisiejsze wdzianko pana Girzyńskiego w "Kawa na Ławę"? Szukam obrazka....

Dołączona grafika

Ta sama marynarka, inna koszula, białe "lamówki" nie tylko na klapach :D

Widziałem... sam popełniłem kiedyś kupno takiej marynarki, ze skórzanymi "lamówkami", kiedyś w CMDNS prezentowałem, mea maxima culpa. Było to przed moją obecnością na forum.

Rozumiem, że to "nawiązanie" do aksamitnych lamówek marynarki smokingowej?

(A biały kolor niby jako wiosenna innowacja. Ciekawe, kto szył.)

najmodniejszy "modniś" w Polsce, coś chyba nie wyszło...

Dołączona grafika

Piotr Janiak

Jeżeli tak miałaby wyglądać nowa kolekcja rage age,której on jest "twarzą",to ja dziękuję.

Wydaje mi się,że to miało być zabawne z jego strony

Smutne bo Pan Pawlak raczej nie jest kims kogo nie byloby stac na :porzadne" buty natomiast te ktore ma na stopach przypominaja jakies z kolekcji sklepu CCC czy popularnej w moim miescie sieci "Cenka" ...