Skocz do zawartości

Skórzana kurtka


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam odpowiedź z firmy. Zanim ustalą special price for you my friend, chcą następujące dane (i co najważniejsze liczbę deklaracji):

Style:

Leather Sheepskin Choice:
Lining Choice:
Hardware:
Size:
Link do modeli tutaj:
Proszę pomyśleć i składać niezobowiązujące deklaracje. Ja sam jeszcze nie wiem, czy w to wejdę; jeśli będą to dwa zgłoszenia, to chyba odpiszę im z przeprosinami, że sprawa nieaktualna. Piszę jak najszybciej, żeby nie trzymać ich w niepewności całymi dniami.
Cały mail, jeśli kto ciekaw:
Thank you for getting in touch, it seems like a very good idea to put one order in and get one shipment :-)
Before I look into what sort of deal we can do for you I would really need to know further details of the jackets you would like to order including:
Style:
Leather Sheepskin Choice:
Lining Choice
Hardware:
Size:
This may be a little difficult for you to gather all this information but it will help me when I go to the Managing Director to see what price we can do.
Please let me know if you need any further information or help with this.
Have a good day.
Cheers
Debs
The Simmons Bilt Clothing Company Ltd
Unit 8, The Holm
Moffat
DG10 9JU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Proszę pomyśleć i składać niezobowiązujące deklaracje. Ja sam jeszcze nie wiem, czy w to wejdę; jeśli będą to dwa zgłoszenia, to chyba odpiszę im z przeprosinami, że sprawa nieaktualna. Piszę jak najszybciej, żeby nie trzymać ich w niepewności całymi dniami.
 

 

 

Bardzo chętnie się podłączę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnuję, nie mogę sobie znaleźć modelu.

Krzysiek, napisz szczegóły i zadam pytanie o wycenę dla trzech kurtek.

 

Style: Drifter

Leather:  Horween Chromexcel Steerhide Havana Brown 

Lining Choice: Stock Tartan 

Hardware: RiRi

wymiary podam później, bo muszę się pomierzyć (mój standard to 48)

 

ps. oglądając te filmiki, nie da się zaprzeczyć, że powinni zainwestować w lepszą promocję ;) model zakładający "Driftera" nie jest mały, ale kurtka ma w klacie rozmiar jak na Burnejkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tako rzecze Simmons Bilt:

Good Evening Lukasz

Thank you for the info, I will confirm the price for the 3 tomorrow but do let me know if you get any further details from other members in the meantime - I really do not envy you having to be the middle man for so many people and I am impressed you got these details already :-DD
Enjoy your evening my friend.
Cheers
Debs
Tell me about it:-)
Jeśli ktoś jeszcze chętny na indywidualną wycenę kurtki, proszę się dopisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.