Skocz do zawartości

Skórzana kurtka


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.08.2018 o 19:20, mr.vintage napisał:

Oglądałem produkty tej marki będąc kilka dni temu w Maladze i imo nie są warte tych pieniędzy, nawet na wyprzedażach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzięki! W Aero i na TFL, kiedy nie możesz zdecydować się na kurtkę, dostajesz zawsze tę samą odpowiedź: weź dwie. Tak postanowiłem zrobić:-)
Rzeczywiście miałem wziąć konia, ale nie mogłem zdecydować się na kolor i producenta (koń włoski lub amerykański Horween). Z Majesticem, który miał być na wiosnę, sprawa była prosta: dostępny jest tylko w dwóch kolorach, a ja chciałem ciemniejszy.
Postanowiłem więc odwrócić kolejność. Dobrze zrobiłem, bo o ile przed wyjazdem nastawiałem się na włoską Vicenzę, po przymierzeniu wybieram klasyczną CXLFQHH od Horween, prawdopodobnie w kolorze Cordovan (prawie jak shell, tylko z przodu konia:-)). Będę musiał po prostu w pierwszych miesiącach użytkowania zatrudnić kogoś do zapinania kurtki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem taką skórkę Tombolini z góry z zamiarem wprowadzenia małych zmian, przede wszystkim wymiany guzików na ciemne rogowe. Zastanawiam się jednak nad kwestią kołnierza. Chciałbym dorobić mu kożuszek, albo na całości, albo tylko na górnych wyłogach - to pierwsza wątpliwość. Jaka opcja jest lepsza, bardziej właściwa? Jaki kolor dobrać? Rozważam ciemny brąz i czerń.

No i w końcu gdzie kupić odpowiedni materiał? Chcę krótki i gęsty włos, jak w kurtkach G-1/B-3. Nada się jakiś owczy "dywanik" z allegro? 

wohga1j.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
20 godzin temu, lubo69 napisał:

You talkin’ to me?

 

750 funtów. Zakładać przy pomocy drugiej osoby, długiej łyżki do butów oraz kombinerek. Szacuję, że już w 2023 będę mógł swobodnie zapinać i rozpinać zamek.

 

Mistrzostwo światów. Szukam obecnie argumentów przeciw zakupowi i nie mogę znaleźć. Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służę: ciężka, niepraktyczna (kieszenie wewnętrzne nie są zalecane, podobne pętelka do wieszania), zimą sztywna, przez pierwsze parę miesięcy sztywna niezależnie od pogody, konserwacja droga, a jeśli się weźmie jasną podszewkę, czyścić od czasu do czasu trzeba. Dziecku niby można zapisać w testamencie, ale skąd wiadomo czy rozmiar podpasuje? Przeróbka znacznie utrudniona lub niemożliwa. Zwrot możliwy, ale kosztowny. W sumie, po zastanowieniu, oddam swoją za flaszkę;-)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.