Skocz do zawartości

Producenci, marki butów - Carmina


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...

Mały ruch w temacie więc może zaprezentuje swój ostatni nabytek. Po krótkim czasie użytkowania uważam te buty za bardzo wygodne, ich wykonanie stoi na wysokim poziomie. Samo zamówienie poszło bardzo sprawnie. Jestem z nich bardzo zadowolony i nie będą to ostatnie Carminy  ;)

post-2899-0-93662900-1389271406_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment pierwszej fascynacji już minął (teraz pozostaje przyjemność z noszenia  :) ) ale nie zauważyłem żadnych uszkodzeń/ nieprawidłowości w wykonaniu. Może to kwestia konkretnego egzemplarza bo nie posiadam innych butów od tego producenta.

 

Załączam również zdjęcie z innej perspektywy.post-2899-0-13732200-1389300879_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiło mnie to bardzo, najpierw byłem w sklepie Meermina i tam wszystko tip-top (pomijam że flagowy sklep Meermina miał prawidła tylko w rozmiarze 40, oczekują na dostawę od miesiąca), a następnie Carmina i sklep Meermina sprawiał wrażenie "droższego". W Carminie prawidła mieli, ale za to buty które chciałem kupić oczywiście w moim rozmiarze niedostępne...

 

Jutro się przejdę do innego sklepu Carminy w Madrycie i zobaczymy jak tam to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zdecydowanie rację, nie stanowi to najlepszej wizytówki. Szczególnie jeżeli defekty dotyczą takiej skali w firmowym sklepie. Może wystawili z jakichś dziwnych przesłanek wystawili buty z defektami myśląc że klient się nie zorientuje a żeby było taniej? (oczywiście byłoby to bardzo dziwne posunięcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Obiektyw szerokokątny + fotografowanie z bliska robi butom krzywdę przerysowując ich kształt. 

Przyznasz że na żywo wyglądają "odrobinę" inaczej ;)

 

Na zdjęciach wyglądają jak by ten model Forest był "grubo ciosany" albo dla przeznaczony dla drwala (ze trzy pary grubych skarpet na stopę)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wyglądają jak by ten model Forest był "grubo ciosany" albo dla przeznaczony dla drwala (ze trzy pary grubych skarpet na stopę)...

Remy, jak chciałeś napisać że zdjęcia są do bani, to trzeba było tak od razu, a Forestów bym nie deprecjonował, bo wyglądają na żywo naprawdę świetnie

To ostatnie zdjęcie może choć trochę zmieni Twoje nastawienie:

post-555-0-61168100-1392827831_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remy, jak chciałeś napisać że zdjęcia są do bani, to trzeba było tak od razu, a Forestów bym nie deprecjonował, bo wyglądają na żywo naprawdę świetnie

To ostatnie zdjęcie może choć trochę zmieni Twoje nastawienie:

 

 

Ok.

Niepotrzebna wycieczka.

 

Nie znając buta/widząc na żywo, ciężko oceniać.

Moje double monki z Meermina na kopycie Hiro na niektórych zdjęciach wyglądają fatalnie.

 

Czarne buty nie są tak fotogeniczne jak np. brązowe.

Eye_lip może się ze mną nie zgodzi, no ale on z "drugą skórę" (nawiązanie do strony internetowej) lepiej przez obiektyw widzi i przedstawia.

 

Na brązowych lepiej widać wszelkie detale.

 

 

Wracając do tematu:

Mi się strasznie podobały Carminy na kopycie Rain...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu:

Mi się strasznie podobały Carminy na kopycie Rain...

Mnie również, szczególnie te które prezentował Macaroni na swoim blogu x czasu temu. Od nich zaczęła się moja słabość do Carmin :), ale jak porównałem różne modele na obu kopytach, to wiedenki smuklejsze dla mnie wydały się te na Foreście - paradoksalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.