Skocz do zawartości

Buty żeglarskie (boat shoes)


PWG

Rekomendowane odpowiedzi

Chatham ma bardzo dużą rozpiętość cenową od 59 GBP do 139 GBP w przypadku boat shoes. Dwie pierwsze standardowo kosztują 89 GBP, więc jak ta ten rodzaj obuwia to normalnie i zgadzam się, że 36 i 45 GBP to dobra cena. Jak dotrze przysyłka to zrobię porównanie z  Herringami Fowey. Mam nadzieję, że będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Jak powoli złazi to trzyj. Mi po cifie zawsze prędzej czy później zabrudzenia puszczały. Weź tylko pod uwagę, że to nie będzie nigdy idealnie czyste. Jakbyś nie chodził to pył, brud, błoto na białej podeszwie zwyczajnie widać. Samemu na początku miałem lekką schizę na tym punkcie, ale to przechodzi z czasem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, miałem kiedyś buty żeglarskie, które dosłownie przepłynęły ze mną pół świata. Nie pamiętam nazwy, nic nie pamiętam, bo to było prawie 20 lat temu, oprócz jednego szczegółu - miały na środku wkładki taką małą wypustkę, która wystawała na wysokości podbicia. Na początku wrażenie było straszne, ale po kilku godzinach noszenia zmieniało się diametralnie - słowem były to chyba najwygodniejsze buty, jakie miałem. Nie wiem, czy ta wypustka masowała mi jakieś strefy erogenne na stopach, ale wspominam je bardzo miło:) Do tego skóra była nie do zdarcia - były non stop mokre od słonej wody i po wyschnięciu wyglądały jak nowe. Może je trochę idealizuję z upływem lat - nieważne:) Moje pytanie: czy ktoś spotkał się kiedyś z taką wypustką? Czy macie pojęcie, co to mogła być za firma?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 3.04.2017 o 12:25, eye_lip napisał:

Już jakiś czas temu odebrane od kolegi @Koval ale dopiero dziś był czas na zdjęcie. Chatham, bardzo fajna mięsista skórka, piankowa podeszwa i sensowne wykonanie. Zdecydowanie lepsze niż Sperry. W tym roku będę miał sporo okazji, aby sprawdzić je w środowisku do którego zostały zaprojektowane, zdam relację ;)

_MG_7923_HDR.jpg

Filip, możesz podrzucić nazwę tego modelu, bo szukam w necie i nigdzie go nie mogę znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.