Jump to content
elegant

Kapelusze i inne - wszystko o eleganckim nakryciu głowy

Recommended Posts

24 minuty temu, Pawcio napisał:

Chciałbym kupić panamę. Gdzie kupię ten kapelusz w najlepszej relacji ceny do jakości? Poszetka?

Bezpośrednio w Polkapie a najlepiej w sklepie outletowym działającym przy zakładzie w Skoczowie (można zamówić także telefonicznie z wysyłką). Ostatnio Polkap bywa też na różnych wydarzeniach w Polsce więc warto śledzić gdzie będą.

30 minut temu, FONos napisał:

Bezpośrednio w Polkapie a najlepiej w sklepie outletowym działającym przy zakładzie w Skoczowie (można zamówić także telefonicznie z wysyłką). Ostatnio Polkap bywa też na różnych wydarzeniach w Polsce więc warto śledzić gdzie będą.

Właśnie ostatnio strona im przestała działać i zastanawiam się czy to tylko problemy techniczne czy powoli się zwijają ;) 

Witam

Mam pytanie. Mam kapelusz Lniany, w upały trochę mi się zapocił. Jak go wyczyścić domowym sposobem? Wiadomo, że do pralki nie wrzucę. 

Szukam jakiegoś kaszkietu na okres jesienny. Kaszkiet który będzie mi służył na co dzień, do różnych ubrań. dobrze leżał i wyglądał na głowie.

Jak myślicie, jakie kaszkiety ma Leo:

z17076236Q,Leonardo-DiCaprio.jpg

z17744818Q,Leonardo-DiCaprio.jpg

de145ea09d21b21368cdf84bb0b4cd58a3aed2e7

z20702909Q,Leonardo-DiCaprio.jpg

Muszę powiedzieć, że są dobrze dopasowane go głowy. Podobnie jak on, tez mam bardziej okrągłą twarz niż pociągłą. Obwód 59 cm.

Myślicie,że to są kaszkiety od Stetson-a?

Przeglądałem kaszkiety od Sterkowskiego, ale wydają mi się takie trochę kwadratowe. Wprawdzie jest kolekcja od Pekay Blinders - ale jak dla mnie wydają się trochę za duże.

Jeśli masz okazję, to nie myśl, tylko uderzaj w Krakowie do Chorążego, najlepszy czapnik w Polsce bez dwóch zdań. Ale bez wiedzy, w jakich miastach możesz kupować, ciężko coś doradzić

Najlepiej przez internet -z jakaś bezproblemową opcja zwrotu, jeżeli okaże się, że dany kaszkiet jest nie w moim typie. Opcjonalnie Lublin.