Jump to content
saphir.pl

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy

Recommended Posts

Skąd wiesz, że "z siebie"?

MOD. Panowie, pozwoliłem sobie od tego miejsca oczyścić wątek. 

Po pierwsze zbyt duży OT, po drugie niebezpiecznie ocieracie o politykę a tego na forum nie robimy. Jeżeli chcecie dyskutować o adwokatach proszę założyć stosowny wątek w Sali Klubowej, ale bez elementów politycznych :)

• Upvote 1

Panowie, pozwoliłem sobie od tego miejsca oczyścić wątek. 

Po pierwsze zbyt duży OT, po drugie niebezpiecznie ocieracie o politykę a tego na forum nie robimy. Jeżeli chcecie dyskutować o adwokatach proszę założyć stosowny wątek w Sali Klubowej, ale bez elementów politycznych  :)

• Upvote 3

Wybacz, przyspamowałem tylko Peugeota zza państwa K. ;)

No tak, fhancuskiego Peżota to od razu, a malucha z lewej to nie łaska! ;-)

• Upvote 2

"Zakupy udane. Jola wzięła garsonkę pod kolor naszego Peżota, a ja kardigan pod kolor narzuty na wersalkę z dużego pokoju".

Wszyscy się rozwijamy, uczymy i była pierwsza para jest tego przykładem.

Szkoda, że nie wynosimy pewnych klasycznych standardów z domu. No, ale może nasze dzieci będą miały łatwiej ;)

[...]

Szkoda, że nie wynosimy pewnych klasycznych standardów z domu. No, ale może nasze dzieci będą miały łatwiej ;)

No oczywiście! Ja, Niestrojowi juniorowi wzorce wpajam do urodzenia :P:D

Nie ważne, że bez majtek.. ważne że "łezka" jest 8-)

post-1071-0-14886400-1426759575_thumb.jp

• Upvote 8

Prezydent Kukiz 

Prezydent czego?

Poza tym, poszetka wygląda jakby była fabrycznie wszyta do brustaszy, a krawat jakiś taki bezpłciowy. Czyli podsumowując - ubrany jak 99% polityków :)

Prezydent czego?

Poza tym, poszetka wygląda jakby była fabrycznie wszyta do brustaszy, a krawat jakiś taki bezpłciowy. Czyli podsumowując - ubrany jak 99% polityków :)

Póki co samego siebie.  :-P

Bo pewnie jest wszyta. ;) Szkoda, że nie pokazał butów... 

Sugerujesz przenieść do "stylistycznych koszmarów"? 

Kodeks dyplomatyczny nie zachęca do ożywionej kolorystyki, jako że ta nie licuje z poważnym charakterem pełnionych funkcji. :D
Za duże garnitury, "wiejskie trendy" oraz paskudne węzły krawatów zasługują na chłostę, ale nie oczekiwałbym od polityków wielkiej fantazji. Myślę, że świadomie z niej rezygnują z obawy przed krytyką gawiedzi. Pamiętam jak niegdyś wmawiano dziennikarzom (prezenterom), że krawat musi być monotonny, żeby nie odciągać uwagi od twarzy, a o poszetce nie mogło być mowy!
Zatem na powyższych zdjęciach naprawdę nie jest źle! :)

Rzeczywiście. Na pierwszy rzut oka nie zauważyłem, ale jeśli się dobrze przyjrzeć to widać to przy kołnierzyku.

...ale w jakim celu miałby sięgać po cudze porady skoro różnego rodzaju powiatowe targi mody zapraszają p. Radka tylko po to żeby się po nich snuł i roztaczał sartorialny czar : ))

już prawie minister sprawiedliwości Borys Budka i jego finezyjnie zawiązany krawat 

51e7e4d534a31_o,size,250x400,q,71,h,f61c

O żesz, ale węzła ... zawiązał...