Jump to content

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przepraszam ale nie czuje się celebryta,pomimo bywania na rożnych imprezach ścianek unikam jak ognia. W całej mojej przygodzie dwa razy trafiłem na ściankę, w obu przypadkach byly do decyzje w pełni p

Będąc na spacerze w Central Parku przechodziłem obok niepozornego dziadka w kaszkiecie który był ze swoim psem na spacerze. Kilku przechodniów pogłaskało jego szczeniaka ale nikt nie zwrócił uwagi na

@Kamil1987 @maciato @Pepo @Wodzu @Zajac Poziomka @Tanatos70  Kto pyta nie błądzi! Uwaga uwaga,  TO NIE VASSY   Maila zasłoniłem, ale musicie mi na 100% uwierzyć, że to Pan Robert  

Posted Images

Hmmm, uczestników programów telewizyjnych takich jak "Sanatorium miłości" chyba też pod celebrytów można podciągnąć. Przynajmniej chwilowych.

Wczoraj zwróciła moją uwagę kreacja tego pana:

Co ciekawe pod zdjęciem pojawił się komentarz firmy - która chwali się na swoim profilu popełnieniem tego "dzieła" jako garnitur szyty na miarę.

Generalnie uczestniczy drugiej edycji programu "Sanatorium miłości" całkiem dobrze są ubrani - za to ogromny plus, ale jak widać zdarzają się groteskowe wyjątki. I to chyba jedyny pan który podkreślał tak wczoraj swój wygląd i 'rewelacyjną kreację".

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

z25744875IH,Mateusz-Morawiecki-podczas-N

Czy naprawdę premier RP nie ma jakiegoś płaszcza i na uroczystości upamiętniającej poległych żołnierzy musi występować w kurtce puchowej ?!

• Like 3
Nie chodzi o krytykę, ale o formę. Przecież wiesz o co chodzi.

Jeśli o coś tu chodziło to na pewno nie o formę, a o treść właśnie. Ale zostawmy to.
Czy nie sądzisz, ze klasyczna dyplomatka to jednak nie jest zbyt wygórowane oczekiwanie wobec premiera średniej wielości państwa?
  • Upvote 1

Szanowni Forumowicze

Wyczyściłem temat z off-topicu. Forum nie jest, zgodnie z regulaminem, miejscem dyskusji o polityce, natomiast o ubraniu polityków można, a nawet trzeba dyskutować.

Jeśli by kogoś interesował bardziej temat kurtki premiera Morawieckiego, to Mr Vintage napisał o tym ciekawy wpis: https://mrvintage.pl/2020/03/kurtka-puchowa-garnitur-kiedy-mozna-kiedy-nie.html

• Like 1

W przypadku Morawieckiego nie wierzę, że to celowe zabiegi jak niechlujny wygląd Trumpa, po prostu nie ma pojęcia o wyglądzie, ale gorsze jest to że na wydarzeniach takich jak publicznie wystąpienie nie jest zachowany żaden protokół wyglądu (brak krawata, czy ostanio golfik i jasna marynarka).

• Like 1
  • Upvote 5
  • 1 month later...