Jump to content
saphir.pl

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy

Recommended Posts

7 godzin temu, Zajac Poziomka napisał:

Po czym wnioskujesz? Odstający kołnierz raczej wskazuje na to, że nie jest to bespoke.

Nie widzę, żeby kołnierz jakoś odstawał, może troszkę, . Założyłem, że szyte na miarę, bo to dwurzędówka, no i nietypowy materiał.

Nie wiem, cholera, może to faktycznie model sprzed 4 lat z Bytomia, jak pisał Filip, nie śledzę sieciówkowych trendów i nie wiem, jakie mają kolekcje...

9 godzin temu, xkoziol napisał:

Jestem całkowicie pewny, że w tym przypadku wielkiej prawdziwości nabiera powiedzenie "Nie szata zdobi człowieka" :(

Edit dla drążących temat - nawet najlepsze bespoke tego Pana nie ozdobi

Nie interesuje mnie, jakim jest człowiekiem czy politykiem, tylko jak wygląda. To forum o szmatkach.

• Like 3
  • Upvote 3

Odstający kołnierz mierzony w milimetrach, czystość intencji zapisana w partyjnej legitymacji. A mógł siedzieć pod blokiem w dresie...#pdk

• Like 2

Przy całej, ekhm, rezerwie do poglądów Patryka Jakiego muszę przyznać, że wg mnie ubiera się dobrze.

Myślę, że bardziej miarodajną ocenę stroju uzyskalibyśmy, gdyby powyższe zdjęcie zostało zaprezentowane w takim wydaniu:

1.jpg.73fd064475248a944d880b8cf6bde8e7.jpg

Czyż nie lepiej? :D

• Like 1

12 minut temu, wojvv napisał:

Smoking z paskiem i mankiety bez spinek? Muszka odleciała w trakcie imprezy.

... a to jest ktoś?

• Upvote 2

8 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

... a to jest ktoś?

• Upvote 5

To jest pani Chodakowska wraz z mężem. Mąż raczej nie jest szerzej znany, przynajmniej dla mnie.

Za to uśmiech zagościł na twarzy;)

13 godzin temu, wojvv napisał:

Na profilu insta p.Ewy wyczytałem, że oba zdjęcia dzielą trzy lata.

Niezależnie od tego czy tak długo pili alkohol na przyjęciu czy raczej ten pan posiadł tajemnicę wiecznej młodości ciała i ubrań, chciałbym zapytać, co robiłeś na profilu insta p. Ewy?

• Like 1
  • Upvote 4

Godzinę temu, Stormont napisał:

Niezależnie od tego czy tak długo pili alkohol na przyjęciu czy raczej ten pan posiadł tajemnicę wiecznej młodości ciała i ubrań, chciałbym zapytać, co robiłeś na profilu insta p. Ewy?

Kolega kolegi, który chciał zachować anonimowość nie ma Instagrama i mnie kiedyś poprosił o sprawdzenie czegoś na ww. profilu...i tak zostałem fanem ;)

• Like 3
  • Upvote 1

Wam jest do śmiechu, ale smutne to jest, że facet tak się nosi galowo i daje się w tym fotografować, a potem się to nazywa, że tak się teraz nosi. 😂

I w nosie mają ludzie jakieś zasady, proporcje, współgrę elementów. itp.. i

• Upvote 1

4 minuty temu, Midlife-Crisis napisał:

Wam jest do śmiechu, ale smutne to jest, że facet tak się nosi galowo i daje się w tym fotografować, a potem się to nazywa, że tak się teraz nosi. 😂

I w nosie mają ludzie jakieś zasady, proporcje, współgrę elementów. itp.. i

Zasada jest prosta: Jak się nosi pasek Hermesa to trzeba się dać w tym fotografować,W najgorszym wypadku to jest pasek za $800 , a jak jest Noir Reversible to co najmniej $10 000 -tylko w takim wypadku potrzebne są dwie fotki 

• Like 2
  • Upvote 1

Smoking z paskiem i mankiety bez spinek? Muszka odleciała...

Za to patki wywleczone na kieszenie konsekwentnie przez całą imprezę. Ale spoko, mnie i tak najbardziej ze wszystkiego razi nie pasująca do niczego różowa torebka.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Król Hiszpanii Karol VI Burbon i jego rodzina (na pierwszych trzech zdjęciach tylko małżonka), gdzieniegdzie spodnie przydługie, ale oprócz tego moim zdaniem świetnie się ubiera :)

Queen-Letizia-in-Massimo-Dutti-2.jpg

Queen-Letizia-in-Massimo-Dutti-7.jpg

Queen-Letizia-in-Massimo-Dutti-1.jpg

062bbd6c2b3268a882bed305dc348d32.jpeg

766a9612110b63c7a561e93d2ac774cb.jpeg

Edit: kolega @vyvern1 słusznie zauważył, że dyskusja toczy się o Królu Filipie VI, nie o Karolu :)

Biorąc pod uwagę prawdopodobny miast szelek pasek u spodni i niemożność taktowanego ich (spodni) podciągnięcia na oczach licznie zgromadzonej publiczności i fotoreporterów przy tej szerokosci nogawki myślę, ze długość spodni się broni. Nigdy nie mogłem się natomiast przekonać do loafersów z garniturem i dalej się nie przekonałem. Dobrze, że są skarpetki, co z pewnością ucieszy kolegę@Xkoziol.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1
  • Upvote 3

Tak, mnie te loafersy też rażą. Może z jakimś kompletnie luźnym stylowo garniturem typu lniany w kratkę byłoby ok, ale w powyższych lepiej zagrałyby oksfordy.

• Like 1

Właśnie też chciałem zauważyć, że z kołnierzem coś nie tak. Co do butów to studiował jakiś czas w Kanadzie, a za Atlantykiem tego typu obuwie ponoć jest równouprawnione z europejskim formalnym. Bardzo podoba mi się za to szerokość spodni. Jakbym szył, to tak. No może odrobinę krócej.