Jump to content
d_box

Marka Gordon Bros

Recommended Posts

Mam podobne zdanie jak kolega powyżej, tylko dodam, ponieważ piszesz, że zamówiłeś kilka par, imho wolałbym za te pieniądze jedną a porządniejszą. Chyba, że odsyłasz pozostałe, zamówiłeś więcej celem porównania? Widziałem tą "promocję" na Zalando i moim zdaniem bardzo trudno było tam znaleźć buty nawet średnio wyglądające. Pochwale za pomyśl, jasnobrązowe brogsy (kolor zwany: tan, braga itd, itp) całkiem ok. Taki krem w kolorze jasny brąz powinien pomóc https://sklep.klasycznebuty.pl/250,saphir-krem-50ml.html?gclid=EAIaIQobChMIt5eQp_v73gIVTqqaCh1lQwDBEAYYASABEgIozvD_BwE

Zamówiłem 4 pary bo też nie wiedziałem jak z rozmiarem trafić, ale chciałem brogsy żeby w ogóle sprawdzić czy mi się spodoba takie obuwie. Jedną parę sobie zostawię na testy, zapłaciłem niecałe 400zł więc za tę kwotę i tak raczej nic lepszego nie trafię. Jeszcze się zastanawiam czy właśnie zostawić te http://www.schuhhaus-strauch.de/gordon-bros--luquin-hellbraun-2830 czy może faktycznie "podmalować" te co wrzuciłem wyżej https://sklep.klasycznebuty.pl/1752,gordon-and-bros-5343-british-tan.html

Jeśli rzeczywiście te 'Lucquin' wyglądają tak jak na stronce G&B to zostaw te. Sam z ciekawości oglądałem te modele z Zalando, nawet miałem cos wziąć, ale jakieś te modele nieciekawe. Levety też odrobine zmienione.

Sam mam monki luquiny i po dłuższym czasie one po prostu mi się nie podobają przez ten duży nakładany czubek. Jest po prostu za duży. Pomijam już to, że przez to robi mi się ekstremalnie dużo miejsca w palcach. Drugi raz bym ich nie kupił, szukałbym czegoś z normalnymi czubkami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dajcie spokój, te buty kwalifikują się na produkt drugiej jakości.

To oczywiście nie znaczy, że nie mogą cieszyć i dobrze służyć.

Wydaje mi się tylko, że nie są pełnowartościowym produktem w marketingowym tego zwrotu znaczeniu.

Na Zalando Lounge zamówiłem poniższe buty, domyślałem się, że w tej cenie (259zł) mogą wyjść jakieś kwiatki, tutaj zobaczcie podeszwy, nie wiem czy się tym przejmować. Buty są bardzo wygodne. Jak koledzy na to patrzą?

Gordon.jpg

• Like 1

To mi nie przeszkadza, szukałem jednej pary wygodniejszych butów na przechadzkę do parku, które szybko włożę i zamki były w planie.

To chyba sobie sam odpowiem, że co najwyżej wiewiórka mnie wyśmieje-;)

Edited by flozbi

2 godziny temu, flozbi napisał:

szukałem jednej pary wygodniejszych butów na przechadzkę do parku, które szybko włożę i zamki były w planie.

Nawet jeśli to przechadzka do parku, to... nie idź tą drogą. 

Szanowni,

Niespełna rok temu kupiłem na Zalando Lounge Levety na gumie. Niedawno zauważyłem, iż podeszwa na czubkach zaczęła... pękać! Po konsultacji z lokalnym szewcem dowiedziałem się, że guma jest wadliwa, tudzież była długo przechowywana w niewłaściwych warunkach i  straciła swoją elastyczność, czyt. sparciała. Wszcząłem procedurę reklamacyjną (wystarczają zdjęcia i opis). Zaproponowano mi upust w wysokosci 80zl przy zachowaniu butów lub zwrot kosztów i odesłanie im obuwia. Co wybrać, zostawiać i naprawiać czy zwracać? Dodam, że buty kupione bardzo tanio bo za coś około 350zl, więc za te pieniądze nic nie kupię. Szewc wycenił wstepnie naprawę (podklejenie i zelowanie) na 85zl ale radził oddać... 

Pozdrawiam

20190920_211611.jpg

20190920_211616.jpg

20190920_211629.jpg

Oddać i dziękować losowi, że się trafił uczciwy spec, który dobrze radzi. ;) To przypadkiem nie jeden z wrocławskich szewców?

Ps. Na ZL non stop są gordony w tych cenach, także żadna strata, kupisz nowe. ;)

• Upvote 1

Dzięki Panowie! Buty już w drodze do Zalando. W ich miejsce w niedużo wyższej cenie kupiłem secondsy Meermin Longwing z wiadomego źródła. Jak nie trafię z rozmiarem to trafią na forumowy bazarek.

@MH_fan szewc z Łodzi przy ul. Zielonej, polecam