Skocz do zawartości

Marka Gordon Bros


d_box

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, właśnie takiej opinii potrzebowałem :). Zgryziak - a jakich kosmetyków używałeś do tych jasnych? Właśnie od kupienia takich chciałem zacząć.

 

Na codzien tego: http://www.multirenowacja.pl/saphir-pommadier-50ml-krem-do-obuwia-butow.html

 

A raz na jakis czas tego: http://www.multirenowacja.pl/creme-universelle-150-ml-krem-balsam-do-skor-czysci-i-odzywia-saphir.html

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • Odpowiedzi 789
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Potwierdzam opinię Nureddina, ja na dodatek mam dość nietypową stopę i trudno mi dobrać rozmiar. Niestety ale męczę się z tymi butami przy dłuższym użytkowaniu, co prawda teraz się trochę rozbiły i jest w miarę ok, gdy wychodzę w nich od czasu do czasu, ale do wygody to im daleko. Moim zdaniem lepiej poszukać czegoś innego, drugi raz bym ich nie kupił.

Ps.Mam Model Levet 2318 Tan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinię Nureddina, ja na dodatek mam dość nietypową stopę i trudno mi dobrać rozmiar. Niestety ale męczę się z tymi butami przy dłuższym użytkowaniu, co prawda teraz się trochę rozbiły i jest w miarę ok, gdy wychodzę w nich od czasu do czasu, ale do wygody to im daleko. Moim zdaniem lepiej poszukać czegoś innego, drugi raz bym ich nie kupił.

Ps.Mam Model Levet 2318 Tan

A ja mam odwrotne doświadczenie - o ile pierwsza przymiarka rokowała ciężką batalię, to już trzecie założenie było na cały dzień z bardzo pozytywnym rezultatem. Rozważ może piankę rozciągającą od Saphira, jeżeli buty niedostatecznie się rozbiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep Klasyczne Buty jakoś uzupełnia dostępne rozmiary, czy to jest tyle danego modelu i Gordon robi tylko następne? Po szukaniu informacji na temat czegoś taniego i dobrego wyszło mi, że jednak wolę kupić Levety i mieć je na dłuższy czas, ale w tym sklepie interesujący mnie model ma tylko 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Z racji promocji na zelando.pl planuję zakup butów Gordon&Bros Lavet 2318 i zastanawiam się który kolor wybrać.

O swoim problemie pisałem już tutaj: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/1426-mam-do-wydania-na-co-radzicie/?p=126161

 

Byłbym wdzięczny, gdyby właściciele owego modelu wrzucili tutaj lub podesłali mi na priv zdjęcia zarówno butów

w kolorze Braun jak i Tan, gdyż obecnie jestem w kropce i kompletnie nie wiem, na które się zdecydować.

 

Wszelkie rady zarówno w tym wątku jak i pod ww linkiem bardzo mile widziane, z góry serdecznie dziękuję!

 

Pozdrawiam,

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie może wrzucić autentycznych zdjęć tych butów?

Niemal każdy je poleca jako dobry wybór pod kątem cena/jakość,

ale nigdzie nie mogę znaleźć ich zdjęć ani się o takowe doprosić ;)

Z góry dziękuję

 

Babel dziś pytanie dziś odpowiedź, tzw. "espeszali for ju" funkiel nówki G&B z dzisiejszej dostawy.

Trochę ciężko przy sztucznym świetle uzyskać zadawalającą jakość zdjęć (albo po prostu nie mam talentu) ale te 3 całkiem dobrze oddają ich kolor.

Wg mnie to żaden brąz tylko piękny ciemny czekoladowy, ciut ciemniejszy od tego co jest na stronie (ale to pewnie też kwestia ustawienia monitora, każdy ma inny i inaczej ustawiony)

 

m1l2.jpg
ka18.jpg
autw.jpg

 

ps. jak tak teraz patrzę na te fotosy to najbliżej perfekcji w oddaniu koloru jest to pierwsze. Zdjęcie nr 1 robione zdala od źródła światła, bez lampy, pozostałe 2 są robione przy żarówce, też bez flesza.

 

ps2. zanabyłem ze sklepu szewskiego (W-wa, Wolność 2a) prawidła specjalnie do tych butów i mogę polecić z czystym sercem, niska cena 49zł za cedrowe (pięknie pachnące) 2 rozmiarowe (44-45 w moim przypadku, choć bardziej idealne były 45-46 bo jest lekki luz) oraz bukowe (też 2 rozmiarowe ale tym razem pełne) za 45zł.

 

ps3. co do rozmiaru bo padały tu zapytania, wziąłem 44 (tak jak noszę inne, przeróżnych marek i typów) i są idealne zarówno na długość jak i szerokość.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję prześlicznie!

Jeszcze tylko zdjęcia butów w kolorze Tan i będę wniebowzięty, choć te prezentują się na tyle dobrze,

że nie wiem czy po prostu nie zamówić bez zbędnego rozdrabniania się.

 

Pozdrawiam,

Patryk

 

Jakże się cieszę że ledwo się zaczął nowy dzień (choć to noc) to już zdołałem kogoś uszczęśliwić  :D

W kolorku "tan" nie pomogę, mogę tylko podejrzewać że zalando równie dobrze oddaje ich kolor.

Nie wiem jak będziesz się w nich nosił ale troszkę pomęczyłem kolegów w innych tematach o to właśnie który kolor brać żeby było najbardziej uniwersalnie i sumując wszystkie głosy wyszło że te ciemno-brązowe będą najlepsze (dla mnie oczywiście gdyż noszę się w 90% casualowo i tylko od wielkiego dzwonu mam uroczyste uroczystości a na drugą parę czarnych mnie aktualnie nie stać).

Przymierzyłem je w sumie też do granatowego garniaka i wygląda to również świetnie.

sumując swe wypociny ja bym brał te czekoladki i nie rozdrabniał się  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tan kolor mają identyczny jak na zdjęciach na własnej stronie, albo tych od numeru 8 wzwyż na klasycznebuty, zrobiłbym fotki, ale telefonem niestety nie oddam koloru.

Co do jakości mam delikatne wątpliwości, są jakby, nie wiem jak to nazwać, pomalowane, zabarwione, nie jednolicie, widać jakby pociągnięcia pędzla, ale po bokach tylko, może tak ma być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

wstawie duze, przepraszam jesli za duze - robie to z TT wiec nie do konca widze efekt. Oba kolory sfotografowane obok siebie - sa niewypolerowane bo zaaplikowalem na nie inny specyfik a zdjecie na szybko. Roznica w kolorze tan moze wynikac z roznicy w wieku obu butow (2 lata) - brazowe sa nowsze.

Tak jak pisalem tan niestety lapie troche przebarwien podczas uzytkowania (albo ja nie umiem chodzic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też doszły i już się nigdzie nie wybierają. ;)

Ale co mi się rzuciło w oczy to temat spasowania obcasa z podeszwą. Było to już gdzieś poruszane i ładnie narysowane ale nie mogę teraz znaleźć.

KoE8eKO.png

À propos podeszwy - w Zalando wygląda ona trochę inaczej niż na stronie producenta. 

 

Porównanie:

zalando.pl - http://i2.ztat.net/large/GB/61/2A/00/1O/11/GB612A001-O11@5.jpg

gordonbros.de - http://www.gordonbros.de/media/catalog/product/cache/1/image/400x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/l/e/levet-styleno-2318-braun03.jpg

 

Rozmiar zdjęcia trochę utrudnia ocenę, ale ta druga wydaje się solidniej wykończona. Może stąd wynika nieco niższa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.