Skocz do zawartości

Marka Gordon Bros


d_box

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te są ciekawe tylko jak wybadać rozmiar :( nigdy nie kupowałem butów w internecie i mam pewne obawy.

Ja też się przymierzam do zakupu G&B.

Pamiętam z różnych dyskusji na forum, że powinno się zamawiać swój normalny rozmiar.

Ale rzeczywiście lepiej zapytać posiadaczy butów G&B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są ciekawe tylko jak wybadać rozmiar :( nigdy nie kupowałem butów w internecie i mam pewne obawy.

Bierz - G&B ma (a przynajmniej miał jak to jakiś czas temu sprawdzałem) darmową wysyłkę do Polski, a jak rozmiar nie będzie pasował bez problemu je później odsprzedasz praktycznie bez strat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są ciekawe tylko jak wybadać rozmiar :( nigdy nie kupowałem butów w internecie i mam pewne obawy.

Bierz - G&B ma (a przynajmniej miał jak to jakiś czas temu sprawdzałem) darmową wysyłkę do Polski, a jak rozmiar nie będzie pasował bez problemu je później odsprzedasz praktycznie bez strat.

Przecież nie wysyłają do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie wysyłają do Polski.

W ciekawości zajrzałem na ich stronę i przy składaniu zamówienia rzeczywiście jest przesyłka za darmo (przy wpisaniu polskiego adresu). Ale może w późniejszym etapie jest to weryfikowane, tego nie wiem.

Informacja o tym że nie wysyłają do Polski dotyczyła ebay a nie oficjalnego sklpeu: viewtopic.php?f=9&t=1752&start=110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Na wstępie jako nowy forumowicz pozdrawiam wszystkich tu piszących. Ciekawe forum pełne wartościowych opinii.

Po lekturze forum przyszedł czas na pytanie. Panowie kupił któryś z Was buty Gordon&Bros model Levet Tan 2318? Można prosić o jakieś zdjęcia. Te na stronie producenta wyglądają na mocna podrasowane, a od dłuższego czasu się nad nimi zastanawiam. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Od czasu do czasu, nieregularnie,  wrzucają do sklepu po parę rozmiarów niektórych modeli. Piszą o tym na FB. Jakiś czas temu zapowiadali nową kolekcję.

 

Wczoraj poinformowali na FB, że mają znów dostępne:

Milan

Kaymer

Lucquin

 

Dodatkowo w połowie mają mają mieć double monki w brązowym zamszu oraz ze skóry licowej brązowe i koniakowe.

 

Sam jestem ciekaw jak się bedą prezentować z jaśniejszej skóry licowej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Znalazłem buty Gordon&Bros w polskim sklepie internetowym http://www.sklep.klasycznebuty.pl/gordon-bros,123.html.

Ceny 520-560 zł z dostawą. Wydaje się, że to dobra oferta, wychodzi chyba podobnie jak z Niemiec.

Można też do butów dokupić prawidła cedrowe za 60 zł. Ze względu na darmową dostawę można będzie też dopasować rozmiar, bo wydaje mi się, że są robione na szerszych kopytach niż np. buty angielskie, więc  nie wiem czy nie będą za szerokie.
Wyglądają na zdjęciu całkiem nieźle. Zastanawiam się tyko nad jakością skóry. Czy ktoś już ma jakieś doświadczenia z tymi butami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem buty Gordon&Bros w polskim sklepie internetowym http://www.sklep.klasycznebuty.pl/gordon-bros,123.html.

Ceny 520-560 zł z dostawą. Wydaje się, że to dobra oferta, wychodzi chyba podobnie jak z Niemiec.

Można też do butów dokupić prawidła cedrowe za 60 zł. Ze względu na darmową dostawę można będzie też dopasować rozmiar, bo wydaje mi się, że są robione na szerszych kopytach niż np. buty angielskie, więc  nie wiem czy nie będą za szerokie.

Wyglądają na zdjęciu całkiem nieźle. Zastanawiam się tyko nad jakością skóry. Czy ktoś już ma jakieś doświadczenia z tymi butami?

Niezawodny +Immune+ zestawił jakość Gordonsów z innymi popularnymi na forum markami: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/313-krótkie-pytania-krótkie-odpowiedzi/?p=99657

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.