Skocz do zawartości

Białe spodnie


lexonariusz

Rekomendowane odpowiedzi

co myślicie o białych spodniach? Mam na myśli spodnie eleganckie a nie cesualowe. Poszperałem troszkę na innych forach i często pojawiają sie opinie że białe spodnie są szpanerskie i dla gejów itp. i że nie do Polski a na monte carlo :)

Mam ochotę zakupić sobie takie spodnie tylko wcześniej chciałbym poznać Waszą opinie na ich temat

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o białych spodniach? Mam na myśli spodnie eleganckie a nie cesualowe. Poszperałem troszkę na innych forach i często pojawiają sie opinie że białe spodnie są szpanerskie i dla gejów itp. i że nie do Polski a na monte carlo :)

Mam ochotę zakupić sobie takie spodnie tylko wcześniej chciałbym poznać Waszą opinie na ich temat

pozdrawiam

Nosza je geje, nosza je dresiarze i nosza "lanserzy", ale nosza je tez normalni ludzie, ktorzy maja poczucie stylu (oraz tacy co go nie maja).

To do jakiej grupy ludzi zostaniesz zaszufladkowany zalezy od tego jak bedziesz dobierał dodatki i pozostałe czesci garderoby, ale de facto jesli masz poczucie własnej wartosci, to moglbys sie tym nie przejmowac.

Uwagi, ze cos sie nadaje tylko do Monte Carlo, a w Warszawie w letnie dni juz nie, sa po prostu smieszne. Trzeba odróznic stroj plazowy od stroju miejskiego, ale eleganckie letnie ubranie (w tym białe spodnie, lniane marynarki w zywych kolorach, kapelusze Panama) mozna nosic w roznych czesciach globu, w tym w polskich miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem niechęci do białych spodni. Wprawdzie często widzi się wysiadającego z BMW czy jakiegoś golfa chłopca w białych spodniach, różowej polówce, włosami na żel i skórze koloru kawa z mlekiem, ale chyba warto łamać stereotypy, a nie im ulegać. Sam myślę o białych spodniach, ale chyba jednak zdecyduję się na szorty na początek.

Poza tym dodam, że do niedawna ubierałem się głównie na ciemno i nieobce było mi noszenie latem czarnych spodni i czarnej koszuli/koszulki, ale od niedawna zacząłem bardziej wybierać kolory, zwłaszcza jasne i uważam, że każdy z nich nadaje się prawie na wszystko, dlatego nie miałbym nic przeciwko błękitnym spodniom np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do białych spodni to posiadam dwie pary. Jedne jeans z p&c (Christian Berg) - no może bardziej kremowy. Drugie to niedawno kupione w tkmaxx: http://www.gantuk.com/shop/mens/holiday_essentials/luxury_wind_pants/off_white/ z ręcznie podszywanymi nogawkami - cena prawie taka sama tylko, że w złotówkach ;). W pierwszych parę razy byłem, w drugich jeszcze nie. Wcale nie uważam, że jest to jakiś ekscentryzm. Po prostu jest to najlepszy kolor na słoneczne i gorące dni. A co inni gadają to ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.