Jump to content
Guest gccg

Marka Cheaney, Imperial Collection

Recommended Posts

Dzięki Panowie. Podeszwa na żywo wygląda bardzo fajnie, kiedyś bym o tym nie pomyślał, ale śmiało mógłbym nosić takie buty.

4 minuty temu, eye_lip napisał:

... kiedyś bym o tym nie pomyślał, ale śmiało mógłbym nosić takie buty.

Polecam! ;) 

Takie buty są niesamowicie lekkie i komfortowe w chodzeniu po twardych chodnikach.

Ostatnio mam szczęście do Cheaney Avon. Tym razem kupiłem za 99GBP nowe Avon R, na podeszwie Danite. Dzięki temu będę mógł się cieszyć urokiem Avon-ów bez względu na pogodę:

post-3391-0-01917200-1452984241.jpg

cheaney-avon-r-wingcap-country-brogue-in-dark-leaf-calf-leather-dainite-rubber-sole-p75-1441_zoom.jpeg

Skóra vs Danite

cheaney-avon-r-wingcap-country-brogue-in-dark-leaf-calf-leather-dainite-rubber-sole-p75-1512_zoom.jpeg

• Upvote 4

Nie ma strony.  Wyprzedaż jest tylko w sklepie fabrycznym i dotyczy seconds. Trzeba zadzwonić i dopytać co jest na stanie i kupić w ciemno płacąc kartą przez telefon.  Wysyłkę zorganizować samemu np DPD 18 Funtów.

https://www.cheaney.co.uk/our-stores-i84 na sammy dole nr tel do sklepu fabrycznego

• Upvote 1

Po wielu miesiącach udało mi sie ustrzelić również Elliot R. Mam nadzieję, że nie będą ciasne. :-)

EDIT:  Jednak odpuszczam, gdyż buty  w rozmiarz UK7.5 będą na styk. Wolę poczekać na okazję w rozmirze UK8, lub zamówię kolejne AS Cambridge.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem tego modelu, prosze o kontakt na priv. Cena seconds 130 GBP + 19 GBP przesyłka z UK.

Buty są sprzedawane jako seconds, gdyż na prawym czybku mają naturalną bliznę. Według sklepu mało widoczna wada.

EDITII: Ostatecznie Elliot R zostają w rodzinie.

cheaney-elliott-r-capped-derby-boot-in-almond-grain-leather-p89-1608_zoom.thumb.jpg.0a5a957e53d75e136f4d6f0f50878ca6.jpg

• Upvote 2

Dziś dotarła paczuszka z Cheaney.

Elliot R na żywo prezentują się rewelacyjnie.

Natomiast Chelsea Boots Brummel, które kupiłem dla siebie, ku mojemu zaskoczeniu, są w jasnej kombinacji kolorystycznej
IMG_4773.JPG.956f9a0176a678dadc0c43124c0f71d1.JPG

Wyprzedaż w Cheaney wciąż trwa. W sklepie fabrycznym jest dostępnych dużo ciekawych butów.  W rozm UK8 oraz UK7.5 w cenie 120 GBP są np. takie smaczki:

Alfred, Elliot R, Lime czy Herring Grassmere

cheaney-alfred-capped-oxford-in-burnished-mocha-calf-leather-p544-4057_zoom.thumb.jpg.3c1a3e56528ee0725491aa9c454100e5.jpgcheaney-elliott-r-capped-derby-boot-in-black-grain-leather-p164-1603_zoom.thumb.jpg.1bfe2344db4b038546b8d6d401ae2220.jpgcheaney-lime-classic-oxford-in-black-calf-leather-leather-sole-p34-1274_zoom.thumb.jpg.43ea2418154274cee6e671a5e1abbeae.jpgherring_grassmere_rubber_in_mahogany_grain_1_big.thumb.jpg.24cb7a7bf45df168d4282c05f8e1d164.jpg

A mają Herring Grasmere w rozmiar 10? To rewelacyjny but, szczerze polecam. Wsród moich brogsów, to mój faworyt razem z CJ Pembroke.