Skocz do zawartości

Marka Cheaney, Imperial Collection


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.07.2017 o 12:38, fan_dobrego_buta napisał:

Wyprzedaż w Cheaney

Właśnie dzwoniłem, byłem zainteresowany Eliot R 7,5. Już nie ma, a ostatnia 8 została zarezerwowana. Z ciekawostek jest model Tiger w kolorze copper na skórzanej podeszwie za GBP 200 (7,5 F) oraz model Jackie w kolorze Mahogany (7,5 F), ale tutaj nie weryfikowałem ceny gdyż mnie nie interesował ten model. Jest też piękny Wilfred 7,5 F, którego bym kupił od razu gdyby nie był w kolorze czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 14.08.2017 o 13:24, MH_fan napisał:

@fan_dobrego_buta - jak na mój nos, kwalifikujesz się na jakiś odwyk, od butoholizmu. ;)

Trzewiki piękne!

Te buty kupiłem, gdyż kopyto jest całkiem obszerne, więc pozwili mi zastosowac wkładkę z owczą skórką na zimne podróże do Rosji.

Zgadzam się z Tobą MH_fan!!! 

Jednak musze zaznaczyć, że w ostatnich tygodniach sprzedałem 8 par butów i kolejnych 6 par wystawiam na ebay.co.uk oraz allegro.

Do końca roku pewnie pozbędę się kolejnych 10 par. 

Reasumując - kolekcja już nie będzie się powiększała tylko malała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan_dobrego_buta - wiem wiem, że wystawiasz, można powiedzieć, że śledzę Twoje wyprzedażowe poczynania w internecie. ;)

Ja na Rosję zdecydowanie wybrałbym jakieś grube commando sole. Oprócz podeszwy dodatkowy plus, że buty na commando mają zwykle takie kopyto, że wejdą tam dwie wkładki i 3 pary skarpetek. :D

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
W dniu 2.01.2018 o 12:49, albinos napisał:

Taka sytuacja....

Trochę się zagotowałem :/.

Zamiast czarnych, gładkich oksfordów w rozmiarze 10G, jasne oksfordy-brogsy 8F

Długo czekałem na odpowiedź od Cheaneya, ale jest taka jaka powinna być :). Wyślą mi etykietę zwrotną dla firmy kurierskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Clements&Church jest wyprzedaż na buty, które produkuje dla nich Cheaney. Kilka par w cenie 224 GBP oraz jeden model za 147 GBP.

Są to gładkie oxford (bez naszywanego noska) wykonane na kopycie 205, chyli jak model poniżej:

18579836_1374537539250675_3342334800898818048_n.jpg.6a85209bab7b86e9c0d68ad917ed3c9c.jpg



https://www.cheaney.co.uk/mens-c48/classic-c64/cheaney-berkeley-whole-cut-oxford-in-conker-calf-leather-p2

Jednak wykonane z bordowej, podpalanej skóry z bordowym zamszem przy cholewce , jak w modelu poniżej (buty z linku poniżej są na innym kopycie 225).

https://www.cheaney.co.uk/mens-c48/classic-c64/cheaney-brackley-oxford-in-burnished-chestnut-calf-fox-suede-p556


Bardzo ładne buty za śmieszną cenę. Niestety buty można kupić tylko w sklepach stacjonarnych. Ewentualnie zamówić przez telefon i zorganizować odbiór kurierem (DPD 18 GBP)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych mają jeszcze kilka par: 6.5,7,7.5,8,5,9,10. 

Opis koloru Burgundy Plum, nazwałbym go bordo-brąz. Z 449 gbp kosztują 149 gbp i prawidła w cenie. Porządne cedrowe. Można zapłacić przez telefon i na własna rękę zamówić DPD za 18 gbp

 

zdjecia nie oddają koloru, gdyż robiłem je przy sztucznym świetle. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.