Skocz do zawartości

Koszulki polo - dyskusje i porady


max

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Czy ktoś miał styczność z koszulkami polo od Gant? Na Zalando są po 200zł. Czy są warte swojej ceny? Polo np. od KIOMI jest za jedyne 50-70 zł. ;-)

Mam dwie polówki Gant i sobie chwalę. Stawiam je na poziomie Hackett'a z linii dla Aston Martina. 200zł można dać choć ja trafiłem w TKM taniej. Ogólnie Gant robi dobrej jakości ubrania, choć RRP mają za wysokie. W sezonie wyprzedaży warto się skusić.

 

Ja zamierzam upolować na wyprzedażach coś od Sunspel lub John Smedley aby mieć skale porównawczą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka polówek GANTa. Baarrdzzoo solidne. Niektóre praktycznie powinny trafić do kontenera biorąc pod uwagę ilość prań i wiek, ale nie chcą się poddać. Nie wiem na ile te z Zalando to ten sam jakościowo produkt (ja swoje kupowałem w CH Arkadia, gdy jeszcze był tam salon GANTa). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

John Smedley. Cena oczywiście mało rozsądna, ale np. model Isis w kolorze czerwonym jest w tej chwili dostępny w outlecie, podobnie Dorset z długim rękawem, cena ok. 40-50 funtów. Te modele mają sprawdzone, duże i ładnie układające się kołnierzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Smedley. Cena oczywiście mało rozsądna, ale np. model Isis w kolorze czerwonym jest w tej chwili dostępny w outlecie, podobnie Dorset z długim rękawem, cena ok. 40-50 funtów. Te modele mają sprawdzone, duże i ładnie układające się kołnierzyki.

 

+1

 

Minusem jest bardzo delikatny materiał, który szybko się niszczy (mechaci się, puszczają oczka), choć pięknie wygląda. Polecam sprzedawcę liquid_business na brytyjskim Ebay'u. Sporo nowych rzeczy (opakowanie z metką) od 10-50 funtów.

 

 

PS Jeśli ktoś poszukuje tańszej alternatywy na bieżący sezon, to w Van Graafie są polówki za ok. 90 złotych. Ładne kolory (np. 4 odcienie błękitu) i dobry fason. Użytkuję je od niedawna, więc nie mogę niczego powiedzieć o ich trwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Smedley, model Adrian to bardzo dobry kroj dla osob szczuplych, chociaz kolnierzyk zyje wlasnym zyciem, ale chociaz dlugosc i rekawy sa ok. Wiekszosc producentow w polowkach strasznie skraca 'wewnetrzna' (od strony pachy) czesc rekawa, przez, co podnoszenie rak do gory to ciagle swiecenie podramiennym owlosieniem. Uniqlo chyba tez daje rade, ale materialy maja znaczniej mniej przyjemnie niz JS. Pelikamo chwali sie robionymi we Wloszech polowkami z wysoko cieta pacha, ale zdjecia na ich stronie sa malo opisowe.

 

Pzdr,

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Szukam polówek, które są dość krótkie, najlepiej z rozcięciami po bokach. Przy noszeniu ich wsadzonych w spodnie nie ma problemu, ale jestem dość niski i wszystkie, gdy są wyjęte sięgają sporo za daleko.

Potrzebuje coś, czego nie będzie mi szkoda rozerwać/uszkodzić. Najlepiej dość twardy/gruby materiał w cenach <200zł.

Spotkał się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam polówek, które są dość krótkie, najlepiej z rozcięciami po bokach. Przy noszeniu ich wsadzonych w spodnie nie ma problemu, ale jestem dość niski i wszystkie, gdy są wyjęte sięgają sporo za daleko.

Potrzebuje coś, czego nie będzie mi szkoda rozerwać/uszkodzić. Najlepiej dość twardy/gruby materiał w cenach <200zł.

Spotkał się ktoś?

DKNY (Donna Karan) ma dość "krótkie" modele całkiem dobrej jakości, które nieźle się prezentują nie wpuszczone w spodnie.

Czasami można znaleźć w TKMaxx. Cena w "tikeju" ok. 100 zł.

W tym poście dot. mokasynów żeglarskich mam takie polo na sobie:

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1394-buty-%C5%BCeglarskie-boat-shoes/page-7#entry165206

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam polówek, które są dość krótkie, najlepiej z rozcięciami po bokach. Przy noszeniu ich wsadzonych w spodnie nie ma problemu, ale jestem dość niski i wszystkie, gdy są wyjęte sięgają sporo za daleko.

Potrzebuje coś, czego nie będzie mi szkoda rozerwać/uszkodzić. Najlepiej dość twardy/gruby materiał w cenach <200zł.

Spotkał się ktoś?

Polówki Hackett'a w wersji slim są dość krótkie. Na wyprzedażach można znaleźć poniżej 200zł. Jakościowo całkiem dobre, na poziomie PRL i Ganta, zauważalnie lepsze niż Massimo Dutti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Robi się ciepło dość powoli, więc odkopię temat bo może się przyda: 

Szukam polówek, 2-3 guziki, kolnierzyk "normalny", czyli nie jak w koszulach zary, tylko większy. Wiem że są klasyki jak polo, rl, th itd, ale wolałbym gładkie, bez loga  koni (coraz wiekszych niestety),  krokodyli, czerwono-białych prostokacików itd. Jakieś porady www?  cena powiedzmy do 150zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.