Jump to content

Targi, pokazy mody, wystawy - relacje, foto, ciekawostki

Recommended Posts

30 stopni to dla nas upał a dla nich normalne.

Al Bazar nie ma sklepu internetowego a chciałem sobie krawat z "7" kupić...

Bez wycieczki do Mediolanu nie ma szans.... :-(

Lino trzeba by spytać czemu tak słabo się stara...

Włosi to nie Beduini, też się pocą, zwłaszcza w dwurzedówkach pod krawatem.

U nas też można oddać krawat do haftu artystycznego, aby mieć 7 czy inny znak Zorro. :P

• Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Porównując dwie różne edycje targów Pitti można dojść tylko do jednego wniosku,Pitti Umo to bez wątpienia znacznie większa i zorganizowana z większym rozmachem impreza targowa niż Pitti Filati.Ilość w

Mała dygresja. Podróżowanie transportem publicznym oprócz wielu pozytywnych elementów ma jedną zasadniczą wadę,nasz wpływ na wybór współtowarzyszy w czasie podróży jest minimalny a co za tym idzie, ba

W ostatnim czasie nie bywalec,dlatego ograniczam się do zamieszczania zdjęć . Przypomnialy mi te artykuły sytuacje opisywana na forum z komentarzami tak ganionymi . Pisać o Ferrari na podstawie zdjęc

Posted Images

Powiem szczerze, ze Pitti robia sie powoli nudne, rok w rok praktycznie to samo tylko wiecej szalenstw typu 'ja sobie zaloze 23 branzoletki i bede kul' tudziez 'cholera, strapsy na monk strapsach rozpiete to juz za malo, chyba czas chodzic tylko w jednym bucie'. Poza tym, jak slusznie zauwazono, marynarki + koszule + krawaty w 30*C upale to lekki przerost formy nad trescia.

Pozdrawiam,

dsc.

Rozpięty jeden guzik - mało, dwa guziki - mało, no to rozpinamy trzy:

...bo jest gorąco przecież :twisted:

Nasi piłkarze z Grecją ponoć rękawami oddychali.

Nikogo w płaszczu nie widać? Też by dali radę.

Jak mają odpowiednią dietę, nie piją za dużo i są przyzwyczajeni to wytrzymają.

A jak nie to:

Dołączona grafika

Jose Antonio Camacho

To jest impreza branżowa. Garnitury zupełnie mnie nie dziwą, bo goście na zdjęciach nie są tam na wakacjach. Przerost formy nad treścią może być dla osoby niezwiązanej z przemysłem odzieżowym, ale ci Panowie żyją ze sprzedaży eleganckich ubrań. Trudno żeby chodzili w szortach i podkoszulkach na branżowych targach eleganckiej odzieży. Jestem pewny że przy Duomo poza terenem targów zwykli Włosi nie chodzą tak ubrani bo jest i dla nich za gorąco, ale też ci zwykli Włosi nie są z branży odzieżowej. Branża rządzi się swoimi prawami i z tej perspektywy proponuję na to spojrzeć.

Powiem szczerze, ze Pitti robia sie powoli nudne, rok w rok praktycznie to samo tylko wiecej szalenstw typu 'ja sobie zaloze 23 branzoletki i bede kul' tudziez 'cholera, strapsy na monk strapsach rozpiete to juz za malo, chyba czas chodzic tylko w jednym bucie'.

True. Jeszcze trochę i Pitti przestaną być kul. Pewnie znajdzie się inne wydarzenie które będzie dobre do podglądania na następne kilka lat.