Skocz do zawartości

Targi, pokazy mody, wystawy - relacje, foto, ciekawostki


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

30 stopni to dla nas upał a dla nich normalne.

Al Bazar nie ma sklepu internetowego a chciałem sobie krawat z "7" kupić...

Bez wycieczki do Mediolanu nie ma szans.... :-(

Lino trzeba by spytać czemu tak słabo się stara...

Włosi to nie Beduini, też się pocą, zwłaszcza w dwurzedówkach pod krawatem.

U nas też można oddać krawat do haftu artystycznego, aby mieć 7 czy inny znak Zorro. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze Pitti robia sie powoli nudne, rok w rok praktycznie to samo tylko wiecej szalenstw typu 'ja sobie zaloze 23 branzoletki i bede kul' tudziez 'cholera, strapsy na monk strapsach rozpiete to juz za malo, chyba czas chodzic tylko w jednym bucie'. Poza tym, jak slusznie zauwazono, marynarki + koszule + krawaty w 30*C upale to lekki przerost formy nad trescia.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpięty jeden guzik - mało, dwa guziki - mało, no to rozpinamy trzy:

...bo jest gorąco przecież :twisted:

Nasi piłkarze z Grecją ponoć rękawami oddychali.

Nikogo w płaszczu nie widać? Też by dali radę.

Jak mają odpowiednią dietę, nie piją za dużo i są przyzwyczajeni to wytrzymają.

A jak nie to:

Dołączona grafika

Jose Antonio Camacho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest impreza branżowa. Garnitury zupełnie mnie nie dziwą, bo goście na zdjęciach nie są tam na wakacjach. Przerost formy nad treścią może być dla osoby niezwiązanej z przemysłem odzieżowym, ale ci Panowie żyją ze sprzedaży eleganckich ubrań. Trudno żeby chodzili w szortach i podkoszulkach na branżowych targach eleganckiej odzieży. Jestem pewny że przy Duomo poza terenem targów zwykli Włosi nie chodzą tak ubrani bo jest i dla nich za gorąco, ale też ci zwykli Włosi nie są z branży odzieżowej. Branża rządzi się swoimi prawami i z tej perspektywy proponuję na to spojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze Pitti robia sie powoli nudne, rok w rok praktycznie to samo tylko wiecej szalenstw typu 'ja sobie zaloze 23 branzoletki i bede kul' tudziez 'cholera, strapsy na monk strapsach rozpiete to juz za malo, chyba czas chodzic tylko w jednym bucie'.

True. Jeszcze trochę i Pitti przestaną być kul. Pewnie znajdzie się inne wydarzenie które będzie dobre do podglądania na następne kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.