Skocz do zawartości

Spodnie i inne, garderoba przyciągającą uwagę


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z Kolegów wzmiankowało czerwone spodnie, jako element stroju budzący zdziwienie czy tez wywołujący najróżniejsze reakcje na ulicy.

Z czymś podobnym spotkałem się używając spodni Polo Ralph Lauren, które poniżej prezentuje. A było to czasem dość komiczne. Pewna starsza, niezbyt dobrze widząca kobieta ostrzela mnie, ze mam dziurki na spodniach. Kiedy jej wyjaśniłem co to jest, zaczęła mnie przepraszać.

Jakie części garderoby były źródłem zdziwienia przechodniów i Waszej codziennej praktyce?

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wydaje mi sie, ze tyczy sie to wszystkich elementow garderoby, ktore wybiegaja poza standardy przyjete w spoleczenstwie, cos co pewnie wiekszosc okresli norma. Wspomniane zostalo wczesniej, ze garnitur w kregach studenckich to cos dziwnego, ze czerwone spodnie wywoluja rozne reakcje przechodniow/znajomych, ze poszetka to strojenie sie itd. itp. Ja sam w wiekszosci przywdziewam stonowane kombinacje, ale zwykle drobne odejscie od typowego stylu sciaga spojrzenia. Z ostatnich moge wymienic zestawienie podwiniete spodnie + buty za kostke, azur na brogues'ach, scarf do marynarki, czesto krawat oraz chociazby skarpetki w zywym kolorze.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wydaje mi sie, ze tyczy sie to wszystkich elementow garderoby, ktore wybiegaja poza standardy przyjete w spoleczenstwie, cos co pewnie wiekszosc okresli norma. Wspomniane zostalo wczesniej, ze garnitur w kregach studenckich to cos dziwnego, ze czerwone spodnie wywoluja rozne reakcje przechodniow/znajomych, ze poszetka to strojenie sie itd. itp. Ja sam w wiekszosci przywdziewam stonowane kombinacje, ale zwykle drobne odejscie od typowego stylu sciaga spojrzenia. Z ostatnich moge wymienic zestawienie podwiniete spodnie + buty za kostke, azur na brogues'ach, scarf do marynarki, czesto krawat oraz chociazby skarpetki w zywym kolorze.

Pozdrawiam,

dsc.

Czytajac Twoj wpis mozna sobie uswiadomic, ze owe "standardy przyjete w spoleczenstwie" to niestety szato-bury sweter plus szaro-bure spodnie plus sportowe obuwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gccg mam prawie identyczne tylko że od Tommy-ego Hilfiger-a, to prawda zwracają uwagę i to bardzo.

Dołączona grafika

To jest mój najbardziej ekstrawagancki ciuch jaki mam. Wprawdzie bardzo dawno nie zakładałem tych jeansów, ale doskonale pamiętam reakcje ludzi. Ludzie widząc mnie na ulicy się śmiali a ja razem z nimi bo rzeczywiście to jest śmiech na sali :lol: Tylko raz spotkałem się ze zgorszeniem na widok tych spodni, był to mój przyjaciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gccg mam prawie identyczne tylko że od Tommy-ego Hilfiger-a, to prawda zwracają uwagę i to bardzo.

To jest mój najbardziej ekstrawagancki ciuch jaki mam. Wprawdzie bardzo dawno nie zakładałem tych jeansów, ale doskonale pamiętam reakcje ludzi. Ludzie widząc mnie na ulicy się śmiali a ja razem z nimi bo rzeczywiście to jest śmiech na sali :lol: Tylko raz spotkałem się ze zgorszeniem na widok tych spodni, był to mój przyjaciel.

Odlotowe w doslownym znaczeniu tego slowa!

Problem w tym, ze noszac je - nawet ze zdjeciem matki, ojca, rodzenstwa i psa - w kieszeni zostaniesz posadzony o handel narkotykami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czytajac Twoj wpis mozna sobie uswiadomic, ze owe "standardy przyjete w spoleczenstwie" to niestety szato-bury sweter plus szaro-bure spodnie plus sportowe obuwie

Niestety tak to wyglada, przynajmniej moim zdaniem, chociaz coraz czesciej na ulicach widuje sie osobnikow ubranych dosc barwnie.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodnie wykazali największe zdziwienie patrząc na moje (zresztą jedne z najukochańszych) jasnoróżowe rękawiczki w czarne groszki (krótkie, bawełniane - typ letni). A i jeszcze turban - też wszyscy byli mocno zdziwieni :D

Dajesz do zrobienia kapeluszo-turban na zamowienie czy tez gdzies mozna go kupic gotowy RTW?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy turbany - wszystkie są vintage. Jeden jedwabny wieczorowy (z mobilną egretą :), drugi wiskozowy biały, z lat 70. i trzeci - moherowy, na zimę :) Pochodzą z vintage store'ów.

Czy wygladaja one a la lata 20 te?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mam zdjęcia. Po sąsiedzku obok mnie mieszkała pewna znana i skandalizująca rodzima gwiazdka pop, nazwijmy ją D. Któregoś dnia przyjechała do niej jej matka, na schodach szła przede mną i nagle nachyliła się, bo coś jej upadło. Wtedy zobaczyłem stringi z ćwiekami. Przyznam, że zrobiły na mnie wrażenie te stringi, a raczej ich zastosowanie, bo raczej nie jest to garderoba do całodziennego użytku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.