Skocz do zawartości
Parmigiano

Skarpety (skarpetki), podkolanówki - dyskusje i porady

Rekomendowane odpowiedzi

A czy bierzecie pod uwagę zawężenie zakresu rozmiarów? Moim zdaniem przy zakresie 43-47 nie da się dogodzić wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie od razu, bo tu niestety procesy trwają dość długo, ale mam już ten punkt na swojej liście. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.03.2019 o 21:18, pi_senny napisał:

Jednak chciałbym kiedyś jeszcze raz zamówić Wasze skarpety w rozmiarze 42, a po praniu nie oddawać ich partnerce, która nosi rozmiar 38 i również doceniła je za jakość oraz wzornictwo :)

Nie mam skarpet patine, ale ze wszystkich marek, które posiadam, kupowałem rozmiar (przedział) większe niż rozmiar butów. Po praniu w temperaturze 30, 40 stopni, skarpety zmniejszały się do mojego rozmiaru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zadowolony ze skarpetek polskiej firmy Wola. Kupiłem kilkanaście par i w trakcie intensywnego używania przez dwa ostatnie lata mogę uznać, że stosunek jakość do ceny jest na bardzo dobrym poziome. Po kilkudziesięciu praniach zachowały pierwotny kształt i rozmiar.

20190315_124802.jpg

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ph7 - mam kilka par i potwierdzam Twoje spostrzeżenia.

Mają jednak jeden (ale dla mnie istotny) minus - są dość krótkie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również mam sporo skarpetek firmy Wola i sobie chwalę w cenie 8-10zł myślę że ciekawa propozycja bo pomimo dość intensywnego użytkowania nieźle się trzymają. Co do długości to fakt są dość krótkie i lubią się ściągać na dół ale nie ma co narzekać za takie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi