Skocz do zawartości

Stylowe oprawki, okulary


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.02.2018 o 12:03, eye_lip napisał:
W dniu 12.09.2017 o 10:24, Vit napisał:
Panowie, poszukuję dobrego salonu w Krakowie/Warszawie. Potrzebne okulary korekcyjne.

Podbijam temat. Chciałbym kupić ładne oprawki korekcyjne - podoba mi sie taki styl jak T.Ford, Moscot.. - stacjonarnie w Warszawie, pomożecie?

Czy widziałeś dzisiejszy Massdrop z oprawkami TF ? 

https://www.massdrop.com/buy/tom-ford-ft5355-eyeglasses

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Polecam salony Aurore, Optique Exclusive oraz Robak. Profesjonalne salony z dobrą obsługą i dużym wyborem, również eksluzywnych marek...

Natomiast aurore ma bardzo konkurencyjne ceny. Świetną sprawą jest również możliwość zamówienia oprawek do wybranego salonu z ich sklepu internetowego, w którym wybór jest ogromny....

 

Panowie może ktoś zaznajomiony w temacie.... zmieniam właśnie szkła (pocieniane z powłoką światła niebieskiego)

hoya, essilor czy rodenstock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Podbijam temat. Chciałbym kupić ładne oprawki korekcyjne - podoba mi sie taki styl jak T.Ford, Moscot.. - stacjonarnie w Warszawie, pomożecie?
Finalnie trafiłem do świetnego salonu na Tamce (mają też drugi salon), mają wybór pięknych japońskich okularów, serdecznie polecam zajrzeć. No i ta stara posadzka na Tamce, super.

 

http://kogaku.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Gents, gdzie kupię stacjonarnie (Warszawa, Kraków, Katowice) Oliver Peoples oprócz Optique Exclusive? 

Co do informacji o Binoklach w Krakowie - rzeczywiście, kupowałem tam okulary GLCO i też miałem wrażenie, ze obsługa taka jakoś średnio zainteresowana... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szukam miejsc w Katowicach lub Wrocławiu (ewentualnie w Krakowie, ale Katowice i Wrocław są mi najbardziej po drodze), gdzie stacjonarnie znajdę, przymierzę i zakupię oprawki Persol lub Moscot (z naciskiem na model Lemtosh).

Ktoś o takie miejsce w Katowicach już chyba pytał na forum, ale nie mogę znaleźć tego posta nawet poprzez wyszukiwarkę, więc prosiłbym o ponowne podzielenie się informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Pytanie do okularników, czy korzystacie z myjek ultradźwiękowych? Mam kilka moich par które wymagają doczyszczenia - jako krótkowidz mam dobrą kontrolę nad tym ;) plus zegarki itd. korzysta ktoś i może polecić? Plus plyny, czy rzeczywiście trzeba specjalne kupować, nie da się wodą z dodatkiem detergentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.