Skocz do zawartości

Stylowe oprawki, okulary


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎01 o 01:36, Krzysztof G napisał:

Miał ktoś kontakt z drewnianymi oprawkami do okularów przeciwsłonecznych?Jak sprawdzają się takie oprawki w użytkowaniu.

Mam drewniane okulary od Gepetto.

Zupełnie w niczym się nie różnią. Drewno jest tak wypolerowane, że musisz się przyjrzeć bliżej by zobaczyć delikatną drewniana fakturę.

Drewno może mieć też fajne właściwości np. bambusowe oprawki nie zatoną w wodzie.

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W 2015 w Binoklach zakupilem Moscot'y wraz ze szklami. Skonczylo sie wymiana szkiel w lokalnym zakladzie pare miesiecy pozniej, bo szkla byly zle dobrane (pospieszne badanie wykonane przez dosc mocno poirytowana okulistke) oraz peknieciem oprawek w mostku bez mojej winy. Zaklad zwrocil koszt szkiel, ale z peknietymi oprawkami nie zrobiono nic, dostawca Binokli stwierdzil, ze takie rzeczy sie nie zdarzaja i tyle. Finalnie skontaktowalem sie z Moscotem w US i zaproponowano mi wymiane na nowe oprawki ze szklami jesli tylko pokryje koszty wysylki.

T.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od bliskich mi osób o raczej negatywnych doświadczeniach z Binoklami, zwłaszcza w sferze obsługi.Także oprawki mają często ładne, ale zalecam ostrożność. Polecam optyka Kowalczyka na Zwierzynieckiej - moim zdaniem jest najlepszy w Krakowie. Chociaż z góry zaznaczam, że to inny klimat niż Binokle. Można też odwiedzić Voigta na Floriańskiej, Hosz Optyk - również na Floriańskiej, Optyka Brożek na Czarnowiejskiej oraz Lynx Optique w Bonarce. Niemniej jednak nie oszukujmy się, wielkiego wyboru nigdzie w Krakowie nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Panowie, poszukuję dobrego salonu w Krakowie/Warszawie. Potrzebne okulary korekcyjne.
Podbijam temat. Chciałbym kupić ładne oprawki korekcyjne - podoba mi sie taki styl jak T.Ford, Moscot.. - stacjonarnie w Warszawie, pomożecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eye_lip napisał:
W dniu 9/12/2017 o 10:24, Vit napisał:
Panowie, poszukuję dobrego salonu w Krakowie/Warszawie. Potrzebne okulary korekcyjne.

Podbijam temat. Chciałbym kupić ładne oprawki korekcyjne - podoba mi sie taki styl jak T.Ford, Moscot.. - stacjonarnie w Warszawie, pomożecie?

Podobają Ci się Persole ? Znalazłem optyka, który je ma przy pl. Grzybowskim 10/2. https://aurore.pl/ Ja nie znam tego sklepu osobiście, ale będę tam w kwietniu, bo tez muszę kupić nowe oprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, eye_lip napisał:
W dniu 12.09.2017 o 16:24, Vit napisał:
Panowie, poszukuję dobrego salonu w Krakowie/Warszawie. Potrzebne okulary korekcyjne.

Podbijam temat. Chciałbym kupić ładne oprawki korekcyjne - podoba mi sie taki styl jak T.Ford, Moscot.. - stacjonarnie w Warszawie, pomożecie?

Aurore jak kolega wyżej pisał jest ok. Bardziej stylowe polecam Moko61 (zobacz sobie marki na ich stronie) oraz tej firmy http://www.thebespokedudeseyewear.com/ u Zaremby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.