Skocz do zawartości

"Modne" filmy i książki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Ode mnie coś z nowszej filmografii : Limitless (film raczej średni, ale kreacje De Niro zwracają na siebie uwagę cały czas).

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

De Niro ubrany jak prawdziwy tycoon z Wall Street.

Film mi się strasznie podobał. W kategori lekkie kino na sobotnie popołudnie.

Boże jak ja bym chciał mieć te pigułki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum bardzo serdecznie.

Zauważyłem, że wiele osób umieszcza tutaj kadry z zagranicznych filmów tymczasem warto zwrócić uwagę na nasz rodzimy serial pt.: "Kariera Nikodema Dyzmy" z 1980 r. Tam dopiero mamy bogactwo strojów, pełno modnych w ówczesnych czasach dwurzędówek itd. Przyjemnie się to ogląda. No może z wyjątkiem zbyt fantazyjnie zamaszyście umieszczonych poszetek:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum bardzo serdecznie.

Zauważyłem, że wiele osób umieszcza tutaj kadry z zagranicznych filmów tymczasem warto zwrócić uwagę na nasz rodzimy serial pt.: "Kariera Nikodema Dyzmy" z 1980 r. Tam dopiero mamy bogactwo strojów, pełno modnych w ówczesnych czasach dwurzędówek itd. Przyjemnie się to ogląda. No może z wyjątkiem zbyt fantazyjnie zamaszyście umieszczonych poszetek:).

Zapraszam do wrzucenia kadrów z filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Ja chciałbym w kontekście męskiej elegancji zwrócić uwagę na kultowy już, chociaż nie taki stary film "Malena" z Monicą Bellucci. Mnóstwo męskich stylizacji do obejrzenia.

Oprócz zjawiskowej głównej bohaterki zapamiętałem też z filmu w jaki sposób młody chłopiec stawał się mężczyzną. Mianowicie ojciec zabierał go do fryzjera, gdzie siadał już w końcu jak inni mężczyzny na krześle przed lustrem, następnie zabierał do krawca, gdzie ten szył mu długie spodnie, a na koniec zabierał do przybytku, w którym można zaznać metafizycznych doznań, w zamian za bardziej przyziemne dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności i wędrówce.

Zaiste Malena to film niezwykły z wielu względów.

Nie pamiętam czy tu już padł ten tytuł, ale sobie właśnie znalazłem i obejrzałem film "Krawiec z Panamy". kreacje jak kreacje, ale postać krawca grana przez Geoffrey`a Rush`a.

Warto zobaczyć

p.s. lekki of top. jak ktoś chce poczuć klimat Camino, to polecam Film The Way z Martinem Sheen`em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Żeby nie było tylko z lat międzywojnia to proponuję Morderstwa w Midsomer. Rzecz się dzieje na angielskiej prowincji. Są tweedowe marynarki, żakiety na weselach, kurtki Barboura, kalosze Huntera. Stroje na golfa, krykieta, piwo w pubie czy herbatkę u lorda ;) Odcinków jest dużo, a w nich pod fasadą normalności kipią emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.