Jump to content
Bartek

Tkaniny i inne materiały: wzory, sploty i inne

Recommended Posts

Czy wiecie może gdzie można kupić tkaninę z mieszanką lnu i wełny? Chodzi mi o taką, w której len jest dominujący np. 80/30, w najgorsze sytuacji 50/50.

Szukam po internecie i jedyne co jest blisko to wełna/jedwab/len, ale lnu to jest maks. 20% :(

W dniu 11.08.2019 o 17:46, Vince napisał:

Czy wiecie może gdzie można kupić tkaninę z mieszanką lnu i wełny? Chodzi mi o taką, w której len jest dominujący np. 80/30, w najgorsze sytuacji 50/50.

Szukam po internecie i jedyne co jest blisko to wełna/jedwab/len, ale lnu to jest maks. 20% :(

Ebay? Ja kupiłem ostatnio 50/50 len/wełna tu https://www.ebay.co.uk/usr/jjtextilesmanchester?_trksid=p2057872.m2749.l2754

Panowie, czy po metce Massimo Dutti da się ustalić producenta i nr tkaniny ?

Kupiłem świętną marynarkę granatowej flaneli z limitowanej kolejcji personal tailoring, 2,5 guzika, ładne proporcje. Tkanina ma delikante prążek, co oznacza że przydałyb się spodnie. Stąd pytanie.

Marynarka z kolekcji AW17/18   

20191102_130254.jpg

20191102_130307.jpg

7 godzin temu, astaroth napisał:

Panowie, czy po metce Massimo Dutti da się ustalić producenta i nr tkaniny ?

Kupiłem świętną marynarkę granatowej flaneli z limitowanej kolejcji personal tailoring, 2,5 guzika, ładne proporcje. Tkanina ma delikante prążek, co oznacza że przydałyb się spodnie. Stąd pytanie.

Szkoda Twojego czasu na tego typu dochodzenie i ustalanie nr tkaniny. Materiał z tej samej kolekcji o identycznym numerze może się różnic kolorami odcieniami pomiędzy poszczególnymi belkami.W przypadku garniturów klasy premium producent podaje numer belki i wtedy można liczyć na dorobienie spodni ,gdyż z reguły takie firmy przechowują przez jakiś czas tzw leftovers. Ale takie praktyki to raczej Brioni ,Kiton ,Zegna Couture.Oxxford plus kilka domów na Saville Row a nie MD .Mógłbym zrobić zdjęcia kilku metek w garniturach z oznaczonym numerem belki, ale tu z kolei szkoda mojego czasu, gdyż jeden z Moderatorów z zapałem godnym Aleksieja Stachanowa hurtowo kasuje moje wpisy. 

• Like 2

Gdybys wiedzial w ktorej fabryce byly szyte to tutaj wieksza szansa na dojscie do kilku pozostalych metrow materialu i odszycie spodni :)

• Upvote 1