Skocz do zawartości

Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Nie inaczej. Kolekcjonuje się też hot wheelsy i nie wyjmuje się ich z blistra, zamiast się nimi bawić, butelki alkoholu których się nie otwiera, zegarki pozostają zafoliowane często fabrycznie i nie noszone - jordany w żaden sposób nie wyróżniają się tutaj pod tym kątem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twego postu wnioskuję, że wyraziłeś zdziwienie (artykuł był dla Ciebie na tyle zaskakujący, że postanowiłeś zrobić dodatkowo zgłębić temat w internecie) że jest mnóstwo kolekcjonerów butów (Jordan, czy ogólnie sneakersów) którzy stoją w kolejkach aby mieć możliwość zakupu danego modelu. Wyraziłeś też zdziwienie, że zbiera się buty i ich nie nosi. Te fakty sprawiły, iż z kolei ja wyraziłem zdziwienie, że można nie mieć świadomości tego typu zjawiska (które opisałem ogólnie jako kolekcjonowanie sneakersów, zakładam, że korzystasz z internetu, oglądasz nawet sporadycznie youtube, telewizję itp.), szczególnie że nie jest to nowe zjawisko, a ma już miejsce, tak bardziej popularnie, od ponad dekady. 

To tyle, prościej nie potrafię, jeśli coś źle zrozumiałem to chętnie poczytam o co chodziło. 

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 https://businessinsider-com-pl.cdn.ampproject.org/c/s/businessinsider.com.pl/finanse/handel/halfprice-nowa-siec-sklepow-od-ccc-konkurent-dla-tk-maxx/381zcyf.amp
Z kronikarskiego obowiązku mozna odnotować, choć jestem mocno sceptyczny, czy będzie to realna alternatywa dla tkm (właściciel nowej sieci nie chce powiedziec, ktore marki beda dostępne. Stawiam, ze nie spotkam tam ciekawszych marek, ogranicza się do spadów z ccc i popularnych sieciowek). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Awopiotr napisał:

Podobno już dziś wystartowały pierwsze sklepy w tym formacie. Ktoś, coś? Faktycznie alternatywa dla TK.?

Chyba zależy, skąd będą brać asortyment. Jeśli będzie to outlet ich marek własnych, to jakoś tego nie widzę. buty CCC to naprawdę strasznie kiepska jakość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
W dniu 12.08.2021 o 17:03, eye_lip napisał:

Asortyment słabiutki, jeśli chodzi o ubrania z naszego kręgu zainteresowań to wygląda jakby były z wyprzedaży w peek and cloppenburg bo sporo marek własnych z tej sieci. 

Czyli nie warto nadłożyć trochę drogi i odwiedzać? Znajdę tam jakieś koszule i buty warte zainteresowania? Krawaty z posta wyżej bardzo przyjemne, szczególnie za taką cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
W dniu 11.04.2016 o 18:03, Bażant napisał:

Interesujący wywiad z koszalińskim kaletnikiem - człowiekiem z pasją :)

Pan Marcin Staniec, dla którego usług i podejścia brak alternatywy w całym Koszalinie

 

Gazeta w formacie PDF (strona 20 i 22): http://www.miasto.koszalin.pl/images/download/2016/miasto-plus-23.pdf

 

 

 

O, mój Tato!  Gwoli ścisłości - Mariusz, nie Marcin :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.