Skocz do zawartości

Serdeczna prośba o udział w krótkiej ankiecie do pracy magisterskiej kolegi z forum :)


MH_fan

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

2 lata temu, gdy pandemia była w mocnym natarciu postanowiłem troszkę się dokształcić - obecnie jestem na etapie finalizowania studiów magisterskich na kierunku Ekonomia i pisania pracy dyplomowej o tym, jak Covid-19 wpłynął na decyzje podejmowane przez konsumentów, czyli przez każdego z nas. W związku z tym mam do Was serdeczną prośbę o poświęcenie jakiś 4 minut i wypełnienie krótkiej i anonimowej ankiety, której wyniki zostaną użyte do napisania przeze mnie trzeciego rozdziału pracy. 

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScI57-d0UkqC3VqDeHhiJIE9ZCwnn6tWANAEpR-KTRl8IWfYg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Za każdą wypełnioną ankietę bardzo dziękuję! :) 

Wojtek 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MH_fan changed the title to Serdeczna prośba o udział w krótkiej ankiecie do pracy magisterskiej kolegi z forum :)

Wypełniłem. Jedna uwaga (pewnie na przyszłość), w pytaniach, czy wykonywałem coś częściej / rzadziej, moim zdaniem dodanie odpowiedzi "bez zmian" może być mylące przy interpretacji wyników, przykładowo:

Czy wraz z wybuchem pandemii Covid-19 częściej dokonywałaś/eś płatności za zakupy z użyciem metod bezgotówkowych np. kartą, BLIKIEM lub telefonem?

Zaznaczając "TAK" oznacza, że dokonywałem częściej, ale zaznaczając "NIE" może oznaczać zarówno "rzadziej" jak i "tak samo". Ja zaznaczyłem "bez zmian" uznając że "NIE" będzie oznaczać "rzadziej", ale nie wszyscy mogli tak do tego podejść.

Lepiej byłoby w odpowiedziach dać warianty "częściej" / "rzadziej" / "bez zmian", albo usunąć opcję "bez zmian".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.