Jump to content

Recommended Posts

19 godzin temu, Beny23 napisał:

W sumie to jest bardziej tragiczne niż śmieszne żeby mężczyzna w sile wieku nosił buty piec rozmiarów za duże...

Może po prostu nie ma innych...

4 godziny temu, xkoziol napisał:

20190710_141934.jpg

Na olka poleciałeś? Zazdraszczamy ;-)

12 godzin temu, xkoziol napisał:

Nie, nie...

Śniadania i obiadokolacje. Oszczędnyś! ;-)

2 godziny temu, NieMy napisał:

Śniadania i obiadokolacje. Oszczędnyś! ;-)

Też nie :-) Zabrałem konserwy.

On 7/10/2019 at 8:58 AM, xkoziol said:

Może po prostu nie ma innych...

Na biednego nie trafiło. Zdecydowanie ma inne...

W dniu 19.07.2019 o 22:40, Krzysiek_W napisał:

FB_IMG_1563568700592.jpg

W takim przypadku nie posyłaj Pan dzieci do szkoły.

29 minut temu, nets napisał:

Wydaje mi się, że takiej opcji nie ma.

@Krzysiek_W mnie się bardzo przydały, bo mogłem wytłumaczyć moim dzieciom, jak przerabiały to w szkole.

• Like 2

51 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

mnie się bardzo przydały, bo mogłem wytłumaczyć moim dzieciom, jak przerabiały to w szkole.

A mi się przydają często w pracy... do wyznaczania kątów przenośników, ale już nie będę zanudzał :-)

Więc dla formalności dowcip i to nawet nie tak odległy od tematu przewodniego Forum:

--------------------------------------------------------------------

Z okazji lata wyciągam z szafy moje ulubione letnie spodenki lniane i wciągam na siebie. No i okazało się, że spodenki letnie... ale tyłek jeszcze nadal zimowy!

--------------------------------------------------------------------

1 godzinę temu, nets napisał:

Sugeruję trochę popuścić gumki w bieliźnie ;) żart to żart - nie jest obraźliwy. Matematyka, statystyka, mechanika to akurat moje ulubione przedmioty, co widać po przekazanych zainteresowaniach mojemu dziecku, które w 1 klasie potrafiło podnosić do potęgi i liczyć silnię (i ma z tego frajdę).

• Upvote 5

12 minut temu, Krzysiek_W napisał:

Sugeruję trochę popuścić gumki w bieliźnie ;) żart to żart - nie jest obraźliwy. Matematyka, statystyka, mechanika to akurat moje ulubione przedmioty, co widać po przekazanych zainteresowaniach mojemu dziecku, które w 1 klasie potrafiło podnosić do potęgi i liczyć silnię (i ma z tego frajdę).

Gumki już dawno zluzowane. Nigdy nie wiadomo co nam może się przydać z tego co Nas nauczono w szkole. Znam kilka osób z podstawowym wykształceniem którzy w swoim fachu są mistrzami bo nauczyli się zawodu od praktycznej strony ale brak im ogłady, z kolei znam mnóstwo wykształconych osób którzy ogładę mają ale nie są wstanie wbić młotkiem gwoździa.

Kiedyś mi się wydawało że wystarczy podstawówka i do roboty,  z czasem dostrzegłem że jednak szkoła średnia i wyższa w jakiś sposób ukształtowywuje człowieka.

9 godzin temu, Beny23 napisał:

Lotniskowiec

Raczej fartuszek hotentocki.

To zdjęcie przypomina mi o studiach na polibudzie. Mieśmy wykładowcę, który zawsze miał na sobie; spodnie w kant, koszulę z krótkim rękawem (w kolorze seledynowym albo podobnym), krawat i właśnie Crocsy, więc takie stylizacje można pewnie spotkać pod każdą szerokością geograficzną.

• Upvote 1

2 godziny temu, Najmniejszy napisał:

Co w tym zabawnego? 

Czy to było pytanie o smaku pytania? Osobiście wolę jednak zwykłą goudę. Niekoniecznie muszą to być  zalewające rynek produkty "o smaku..."  które i tak tych naśladowanych smaków zazwyczaj nie mają.

• Upvote 3