Jump to content

Recommended Posts

To kanał kolegi który prowadzi Dignito, prawdę mówiąc nie wiem co robi w tym wątku, normalny yt kanał promujący swój biznes.

• Upvote 1

W dniu 2.06.2019 o 21:07, laleczka napisał:

https://www.youtube.com/channel/UC-XYdD3Jdg_aJl_M0EuUiSA

Ten kanał i zawarte na nim rady idealnie pasuą do tego wątku

Serio :)? A co konkretnie tak Cię rozbawiło? Może sam powinieneś coś zrobić na innym (w domyśle - profesjonalnym poziomie) i dać do oceny?

11 godzin temu, Dignito napisał:

Serio :)? A co konkretnie tak Cię rozbawiło? Może sam powinieneś coś zrobić na innym (w domyśle - profesjonalnym poziomie) i dać do oceny?

Nie trzeba, nie trzeba...

• Like 2

@Dignito To śmieszne, bo to samo można odnieść i do Pana (z tym robieniem czegoś na poziomie PROFESJONALNYM) ;-) W tym m.in. publicznym kontakcie z jakby nie patrzeć klientami. Ale lepiej podpalać guziki w koszulach i mówić innym aby wyzbyli się swoich unikalnych cech, a przepraszam - "byli dorośli" i poważni (xD).

5 godzin temu, laleczka napisał:

@Dignito To śmieszne, bo to samo można odnieść i do Pana (z tym robieniem czegoś na poziomie PROFESJONALNYM) ;-) W tym m.in. publicznym kontakcie z jakby nie patrzeć klientami. Ale lepiej podpalać guziki w koszulach i mówić innym aby wyzbyli się swoich unikalnych cech, a przepraszam - "byli dorośli" i poważni (xD).

Zacznijmy od NIE panowania sobie. Jeśli dla Ciebie jest to bardziej kanał satyryczny niż o modzie/poradach/punkcie widzenia, to jest mi niezwykle miło, że mogłem poprawić Ci humor :).

Zapraszam do subskrybowania po cotygodniową dawkę humoru :)!

Edit 7min później ;)

AHA mam jeszcze profil na IG może tam też znajdziesz coś co poprawi Ci humor więc koniecznie zajrzyj, link poniżej :)!

https://tiny.pl/tw4w9

17 minutes ago, blekit said:

Cóż, udział bez dwóch zdań brali.

Po przeciwnej stronie...

Po przeciwnej stronie...
Wiem, znam angielski i historię. Widać za słabo zaznaczam ironię
  • Like 2
  • Upvote 2

26 minut temu, Beny23 napisał:

Po przeciwnej stronie...

Litości Beny, może w USA większość społeczeństwa to ignoranci, ale tutaj kolegów raczej nie musisz prostować.  

Żeby już nie męczyć tych biednych Niemców. Zaczęliśmy od brytyjskiego humoru i nim proponuję ten wątek zakończyć ;-):

• Like 4

Tak dla rozluźnienia :)

EDIT - przepraszam Kolegów, którzy zalajkowali ale jednak zmieniam obrazek - też z teki Maćka Maćkowiaka

20190613_104815.jpg

• Like 2
  • Upvote 3

2 godziny temu, mosze napisał:

Ciekawe, że czerwoni mieli słabość do dwurzedówek.

A biało-czerwoni do płaszczy przeciwdeszczowych🤣

4 godziny temu, mosze napisał:

Ciekawe, że czerwoni mieli słabość do dwurzedówek.

Za młody jestem, więc nie wiem, ale nie był to po prostu znak czasów? :D Chyba, że to im zawdzięcza się ówczesną modę ;)

• Upvote 1

20 godzin temu, Pepo napisał:

Za młody jestem, więc nie wiem, ale nie był to po prostu znak czasów? :D Chyba, że to im zawdzięcza się ówczesną modę ;)

Nie wydaje mi się ,żeby świat zawdzięczał ówczesna mode tym czterem panom.Moim zdaniem ta moda to zasługa jednej pani i trzech panów:Ellen Mirojnick(zaprojektowała),Alan Flusser(uszył),Gordon Gekko(nosił) i Michael Douglas(zagrał).Te marynarki to mniej lub bardziej udane kopie tego co nosił Gordon Gekko w filmie Olivera Stone Wall Street z 1987 roku.Sam posiadam taki egzemplarz, tylko o wiele lepsza jakość wykonania,materiał i dopasowanie.

• Like 2
  • Upvote 1