Caporegime

Humor

1718 postów w tym temacie

Wszystkim którzy mnie wyprowadzili z błędu, że chodzi o Pismo Święte dziękuję :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Kyle napisał:

Cieszmy się skeczem o partyzantach zanim zostanie zakazany ;-)

Przyznam szczerze, że nie widzę w tym skeczu niczego śmiesznego - tzn. nie chodzi o to, że kogoś obraża lub łamie jakieś stereotypy, dla mnie to jest po prostu słabe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

56 minut temu, mosze napisał:

Przyznam szczerze, że nie widzę w tym skeczu niczego śmiesznego - tzn. nie chodzi o to, że kogoś obraża lub łamie jakieś stereotypy, dla mnie to jest po prostu słabe.

Jak każdy polski kabaret. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, kawa_i_papierosy napisał:

Jak każdy polski kabaret. 

*Jak każdy dzisiejszy polski krawat. Nie zapominajmy o starych mistrzach. Żeby nie było, że rzucam puste słowa, jak i żeby faktycnzie wnieść trochę humoru zamiast rozmów o humorze, to przypominam cudowny skecz radiowy Kofty i Friedmanna, który z każdym kolejnym razem bawi mnie coraz bardziej. Szkoda tylko, że na YT nie mogę znaleźć ich skeczu o rozwiązywaniu krzyżówki i jak chcę go przesłuchać, to muszę uruchamiaś Spotify.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, MichałBrit napisał:

*Jak każdy dzisiejszy polski krawat. Nie zapominajmy o starych mistrzach. Żeby nie było, że rzucam puste słowa, jak i żeby faktycnzie wnieść trochę humoru zamiast rozmów o humorze, to przypominam cudowny skecz radiowy Kofty i Friedmanna, który z każdym kolejnym razem bawi mnie coraz bardziej. Szkoda tylko, że na YT nie mogę znaleźć ich skeczu o rozwiązywaniu krzyżówki i jak chcę go przesłuchać, to muszę uruchamiaś Spotify.

Tak, masz rację.
Problemem dzisiejszych kabaretów jest zdecydowanie to, że zatrzymały się w erze (i do ludzi, którzy również się w niej zatrzymali kierują swój humorek), w której istniała mityczna grupa zwana "internautami" - kompletnie nie dostosowali się do świata, w którym internet jest czymś tak zwyczajnym, jak oddychanie. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie,  śpiewka 'kiedyś to były lepsze...' jest stara jak Adam i Ewa!:P

(w miejsce... można wstawić cokolwiek) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W nawiązaniu do aury za oknem ;)

Nauczycielka w szkole zadała dzieciom napisanie wypracowania na temat zimy. Na drugi dzień pani na lekcji wywołała do odpowiedzi Jasia i kazała mu przeczytać co napisał. Jasiu czyta :
- Zima to bardzo piękna pora roku. Można uprawiać wszelkiego rodzaju sporty zimowe, można zjeżdżać na nartach, można zjeżdżać na sankach, a z mojego okna rozciąga się piękny widok na lodowisko, na którym wilki się p...... .
- Jasiu, źle !! - krzyczy Pani
- A pewnie, że źle !! - bo im się łapy ślizgają !!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znalezione gdzieś na sieci. 

IMG_8265.JPG

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15977767_1668092220150169_5711890131469645024_n.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Razi brak łezki w krawacie ;-)15726340_628591473980379_3523064149404697649_n.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tak ma być, łezka pojawia się dopiero przy napięciu mięśnia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz