Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Godzinę temu, szewc24.pl napisał:

Tak, przy rzeczach, w których jestem w stanie "z góry" określić zakres pracy do wykonania (zelowanie, klejenie, fleki, wymiana spodów). Jeżeli chodzi o inne, często bardzo wymagające usługi, lub poprawianie po innych, to już nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać i często trwa miesiące. "Klauzula sumienia" tyczy się tego, że mogę zawalić termin, kontakt, itp., ale nigdy nie odstawiam "fuszerki". 

ps. nie odpowiedziałem na sms z wczoraj, ani nie zadzwoniłem w sobotę, na temat tego czy będę w Krakowie, gdyż nie otrzymałem jeszcze potwierdzenia od Klienta z Katowic i Wrocławia. Zresztą uprzedzałem, że może mój wyjazd się przesunąć. 

Panie Michale, warto w takich sprawach, jeżeli już zdecydował się Pan przywołać mnie publicznie, podać to, czego się podjąłem, wtedy każdy będzie mógł zobaczyć z czym należało się zmierzyć i czy taka ukryta ironia jest w porządku ;)

Za lekką ironią stoi duża doza sympatii i szacunek do umiejętności :-) Jak już zamówienie będzie u mnie, na pewno efekt Pana pracy umieszczę na forum z odpowiednim opisem. Grunt, że udało mi się złapać z Panem kontakt:-D

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macierewicz gna limuzynami z obstawą z Warszawy do Torunia. Pod Lubiczem powodują wypadek: auto ministra wjeżdża czołowo w wóz z naprzeciwka, zmiażdżone inne auta, korek. Antoni wysiada z BMW, otrzepuje garnitur, ociera krew z wargi- jest cały. Za to poszkodowani z prywatnego samochodu... masakra. Jeden leży 15 metrów dalej, w krzakach i błaga o pomoc, drugi przeleciał przez szybę rządowego BMW i kwili w środku. Podbiega policjant z konwoju. Macierewicz spogląda na niego przeciągle. 
- Co oficer z tym zrobi? - pyta Minister. 
Policjant drapie się po głowie. 
- Ten w szybie dostanie 3 lata za uszkodzenie mienia, a ten w krzakach pięć za ucieczkę z miejsca zdarzenia.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/1/2017 o 22:02, Wuj napisał:

Macierewicz gna limuzynami z obstawą z Warszawy do Torunia. Pod Lubiczem powodują wypadek: auto ministra wjeżdża czołowo w wóz z naprzeciwka, zmiażdżone inne auta, korek. Antoni wysiada z BMW, otrzepuje garnitur, ociera krew z wargi- jest cały. Za to poszkodowani z prywatnego samochodu... masakra. Jeden leży 15 metrów dalej, w krzakach i błaga o pomoc, drugi przeleciał przez szybę rządowego BMW i kwili w środku. Podbiega policjant z konwoju. Macierewicz spogląda na niego przeciągle. 
- Co oficer z tym zrobi? - pyta Minister. 
Policjant drapie się po głowie. 
- Ten w szybie dostanie 3 lata za uszkodzenie mienia, a ten w krzakach pięć za ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Ja nie jestem z wiadomościami z Polski tak całkiem na bieżąco i przeczytałem ten dowcip bez wiedzy o realnym zdarzeniu. Nie ubawił mnie. Tym więcej ubawiła mnie wiadomość z realu przeczytana dzień po lekturze dowcipu. 

Edytowane przez mosze
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2017 o 00:04, Kyle napisał:

jak i sprezzatura językowa:

"Cenna wskazówka, którą nie można zlekceważyć, a jest nią lewostronne prasowanie koszuli."

Nie wiem, nie czytam, ale przeczytałem te zdania na głos i moja narzeczona po tym konkretnym w końcu się odezwała: "Jak w ogóle może być lewa albo prawa strona ciuchów? Z czego wynika, że ta jest lewa, a tamta prawa lub na odwrót? Dlaczego nie wewnętrzna i zewnętrzna?". W sumie coś w tym jest, bo mówimy: "wyprasuj na lewej stronie" zamiast "wyprasuj od wewnątrz". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Blondas napisał:

http://krknews.pl/warsztaty-dla-kobiet-byc-posluszna-ulegla-zona/

Mojej żonie spodobała się idea tego kursu, pomyślcie też o swoich. Nawet warto zapłacić.

Mój pies zastanawia się natomiast, czy nie skorzystać z tejże oferty:

http://www.szkoleniepsow.com/index.php/nasza-oferta/posuszestwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.