Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozpruwaj przedniej kieszonki w marynarce. Ma być zaszyta. Wyjątek: garnitury galowe, wieczorowe, gdy będziesz tam chciał nosić chusteczkę w butonierce.

Nie wkładaj garnituru ze spodniami, które mają na dole mankiet (podwinięcie nogawki). Takich już się nie nosi. Pewnie masz jakąś krawcową w pobliżu. Zanieś do niej spodnie – niech usunie z nich mankiet.

Do garnituru wybierz buty sznurowane. Podaruj sobie mokasyny, a szczególnie te z klamrami.

http://facetpo40.pl/meska-szafa/jak-sie ... arniturze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka historia z moim udziałem o tym, jaki to wpływ ma na moje życie to forum. :)

Godzina któraś tam w środku nocy. Żona jak zwykle mnie budzi bo strasznie głośno chrapię. Trąca mnie w ramię i mówi:

- Da..., połóż się na boku, bo jak leżysz na plecach to tak chrapiesz, że całe łóżko się trzesię!

i moja odpowiedż:

-Kochanie, ale ja nie mam smokingu...

:lol::lol::lol:

Oczywiście dowiedziałem się o tym rano kiedy mi moja luba to opowiedziała to oboje prawie padliśmy ze śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"sezonowa obniżka cen" spinek w Próchniku:

http://sklep.prochnik.pl/index.php?cPat ... e&strona=8

Pozdr,

wojvv

hehe, a jeszcze lepsze jest ich logo-

[attachment=0]prochnik_logo 640.jpg[/attachment]

brakuje tylko paris i tokyo by stali się globalną potęgą :P

Tam powinien być tylko Beijing. Od 2008 roku Próchnik szyje tylko w Chinach:

"W roku 2008 w Próchniku została przeprowadzona głęboka restrukturyzacja, której powodem były ciągłe trudności w odzyskaniu rentowności przez Spółkę i wykazanie straty netto dziewiąty rok z rzędu. W ramach restrukturyzacji zlikwidowano zakład produkcyjny i przeniesiono produkcję do Chin. Zarząd postanowił skupić się na działalności handlowej i projektowaniu kolekcji".

http://prochnik.pl/investor-relations/submenu/historia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś w salonie Próchnika, nie powiem gdzie. Sprzedający pan całkiem dobrze doradzał koledze. Potem zaczęliśmy rozmowę, kolega niefortunnie zapytał czy lepsze są garnitury szyte na miarę czy sklepowe. Pan stwierdził, że sklepowe są szyte przez maszynę na szablonach, dzięki czemu każdy jest zrobiony idealnie, a w szyciu miarowym tu coś nie wyjdzie, tam coś się nie uda i generalnie to ze świecą szukać dobrego krawca. Mówił, że widział garnitur Ryszarda Kalisza i ten był zrobiony dobrze, ale to dlatego, że dla Kalisza, bo inne garnitury tego krawca były słabe. Potem stwierdził, że po dobry garnitur na miarę trzeba by jechać do Londynu, ale na to stać tylko rosyjską mafię, bo ceny zaczynają się od 50.000 (słownie pięćdziesięciu tysięcy) funtów. Oczywiście był też pojazd na Vistulę, że to gówniane materiały, rozciągają się itd. Potem poczytałem o tym panu w internecie, bo jakieś straszne wałki sadził w salonach Próchnika w tym mieście, zatrudniał pracownice na próbne dwa tygodnie i potem im nie płacił za ten okres i inne ciekawe historie. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops::mrgreen:

Jak oglądałem ten film, to nawet przeszło mi przez myśl, że byłoby 'zabawnie'

gdyby pojawiły się komentarze w tym kontekście...

Jeszcze raz okazuje się, że dla bogatej wyobraźni wybitnych umysłów

nie ma żadnych ograniczeń :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobry humor :)

"Wiosna tuż-tuż. Od przyszłego tygodnia coraz cieplej

Typowe przedwiośnie zacznie się już od najbliższego poniedziałku. Z każdym dniem będzie coraz cieplej, nawet do 9 st. C na zachodzie kraju.

Według synoptyków prawdziwe ocieplenie czeka nas w drugim tygodniu marca, kiedy termometry mogą pokazać nawet 14 st. C, a może i więcej."

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxWiadTxt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.