Skocz do zawartości

Krawat - kluczowy i niedoceniony, jak dobrać odpowiedni?


Ę-żine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

Chciałbym się spytać co Panowie sądzą na temat krawatach z typowych sieciówek (mam na myśli H&M). W trakcie końcówek wyprzedaży można kupić za śmieszne pieniądze, np. wąski jedwabny krawat za 5 złotych. Z jednej strony po ściśnięciu w ręce nie ma śladów odgnieceń, no i skoro wytrwał całe wyprzedaże - musi być całkiem porządny. Z drugiej strony to jest H&M...

Co sądzicie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Krawaty (handmade) z grenadyny w dobrych cenach na CT. Dla mnie odrobinę za wąskie, żeby kupować dwa, ale jakby ktoś (najlepiej z Warszawy) chciał zrobić zakupy, to mogę się dołączyć z jedną sztuką. Kilka dni temu w sieci można było znaleźć kod obniżający koszty o 10 %. Zaczynał się od UK... Ale na szybko nie mogę znaleźć.

 

http://www.ctshirts.co.uk/mens-ties/mens-handmade-ties?q=vccouk|||||||||||||||

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam Panowie.

Mam dwie kwestie do skonsultowania z gremium ekspertów ;)

1. chciałem się pochwalić swoim pierwszym zakupionym, bardzo okazyjnie, krawatem:

 

gk23.jpg
43y9.jpg
ftjt.jpg
u4hr.jpg
3m58.jpg

 

2. jak widzicie ma on mały feler w postaci jednostronnego odprucia szlufki - czy da się to naprawić w miarę bezproblemowo dla krawata i kieszeni ?

3. do czego jest ta dziwna poprzeczna szlufka z logo i ceną ? czy ma to jakieś uzasadnienie czy jest to rzecz do usunięcia przed pierwszym założeniem

4. macie jakieś propozycję z jaką koszulą go zgrać do granatowego garnituru

5. czy ten krawat można założyć do casualowych stylizacji (jeansy, chinosy, sportowe marynarki niebieska, czerwona, biała) ?

 

ps. te 388usd to fabryczna cena tego krawata ? czy to jakaś ściema jest ? tyle pieniędzy może kosztować krawat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz znać cenę pierwotną żeby zabłysnąć "u Cioci na imieninach" czy po prostu podoba Ci się ten krawat i chcesz go nosić?

 

ja tylko pytam bo po prostu nie miałem pojęcia że krawat może kosztować majątek. A u Cioci na imieninach nie byłem od 30 lat.

 

Nie wiem jak Ty ale ja raczej kupuję rzeczy które mi się podobają a nie dla lansu. :)

 

ten krawat to fejk

 

dzięki, po zakupie (i zapytaniu tu) poszperałem troszkę w necie i zobaczyłem na własne oczy ile kosztują i jak wyglądają Hermesa i mnie poraziło. Biorąc pod uwagę że ten kosztował 10zł w lumpku zacząłem podejrzewać że jest fejkiem.

Ale nadal mi się podoba a metek nie widać więc lipy nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.