Skocz do zawartości

Koszule rozrywają się w okolicach pachy


stewart_malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

Mam nietypowy problem, który zaczyna mnie coraz bardziej irytować.

Kupiłem parę koszul Wólczanki / Lamberta, ale każda z nich po dosyć krótkim okresie czasu rozrywa się w okolicach pachy (nie na szwie).

 

Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Próbowałem kupować regular fit zamiast slim fit, ale wytrzymują niewiele dłużej.

W dodatku oddając je na reklamację czuję się jakbym brał udział w loterii. Raz uznają, a raz odpowiadają, że to uszkodzenie mechaniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, stewart_malutki napisał:

Dzień dobry wszystkim,

Mam nietypowy problem, który zaczyna mnie coraz bardziej irytować.

Kupiłem parę koszul Wólczanki / Lamberta, ale każda z nich po dosyć krótkim okresie czasu rozrywa się w okolicach pachy (nie na szwie).

 

Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Próbowałem kupować regular fit zamiast slim fit, ale wytrzymują niewiele dłużej.

W dodatku oddając je na reklamację czuję się jakbym brał udział w loterii. Raz uznają, a raz odpowiadają, że to uszkodzenie mechaniczne.

U żony Lambert podobnie, rozdzierał się w przypadkowych miejscach. My po prostu zrezygnowaliśmy z zakupów tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Koszule Wólczanka lepiej sobie odpuść. Natomiast jeżeli chcesz kupić koszulę Lambert, zwróć uwagę na te, które są szyte z tkaniny uznanego producenta. W takim wypadku ta informacja jest podana zawsze na drugiej wszywce, np:

obraz.png.a0add0c152546fbd0689cd4f1144b7e0.png

obraz.png.ab7f91b8393b5610f01cf3ded326ea1c.png

Możesz też poszukać czegoś znacznie lepszego. Poszukaj koszul Eton. W Royal Collection można je spotkać w naprawdę atrakcyjnych cenach (-70%), a ich jakość jest BEZ PORÓWNANIA lepsza od Lambertów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, posiadam kilka Lambertów, zakupione były kilka lat temu, nie miałem takich problemów. Skoro jakość się pogorszyła, to zaprzestanie zakupów jest jak najbardziej słuszną decyzją. Natomiast z tego co mówisz wynikałoby, że producenci tkanin dostarczyli jakość zamówioną pod te Lamberty. Jeśli tak rzeczywiście jest to bardzo się dziwię tym firmom, że przedkładają jakieś zamówienie nad swoją renomę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Panowie, dziękuję za rekomendacje. Kupiłem póki co koszulę Bytom Double Two Ply. Pięć, może sześć razy założona do pracy i powtórka z rozrywki. Powoli zaczynam myśleć, że to z moją budową jest coś nie tak, bo wszystkie koszule puszczają w tym samym miejscu.

Przejrzałem od środka marynarkę, czy jakiś zamek od wewnętrznej kieszeni nie wystaje. Nic nie znalazłem. Do marynarki noszę przypięty znaczek z logo firmy, który od środka zabezpieczony jest metalowymi 'motylkami'. Wymieniłem je na gumowe, żeby nic nie zahaczało. Koszula i tak się przedarła.

Nie mam już do tego siły, a szkoda mi pieniędzy na kupowanie koszuli do pracy za 500zł, jeśli też za chwilę ma się przedrzeć. Nie wiem, czy nie będę zmuszony do zakupu koszul z domieszkami poliamidu / poliestru. Być może specyfika mojej pracy wyklucza używanie zwykłej bawełny, bo jest po prostu za słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.