Skocz do zawartości

Moda a elegancja, dywagacje o płynnej granicy


Styleman

Rekomendowane odpowiedzi

Oto kolejne przykłady Karl Lagerfeld kolekcja SS 2012 takich przykładów jest więcej. Właśnie moda która jest połączona z elegancja ma łamać stereotypy .

Styleman, powtarzam raz jeszcze, tym razem jako moderator. To nie jest forum poświęcone modzie. Nie zajmujemy się tu łamaniem stereotypów. Karl Lagerfeld nie jest tutaj autorytetem. Na bespoke.pl interesuje nas męska elegancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejne przykłady Karl Lagerfeld kolekcja SS 2012 takich przykładów jest więcej. Właśnie moda która jest połączona z elegancja ma łamać stereotypy .

Styleman, powtarzam raz jeszcze, tym razem jako moderator. To nie jest forum poświęcone modzie. Nie zajmujemy się tu łamaniem stereotypów. Karl Lagerfeld nie jest tutaj autorytetem. Na bespoke.pl interesuje nas męska elegancja.

Jako człowiek wychowany powiem- przepraszam Jako gość chyba będę musiał stwierdzić ze pomyliłem adresy -choć dla mnie elegancja i moda zawsze idą w parze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako człowiek wychowany powiem- przepraszam Jako gość chyba będę musiał stwierdzić ze pomyliłem adresy -choć dla mnie elegancja i moda zawsze idą w parze.

Pozdrawiam

Nie masz za co przepraszać. To nie była groźba czy nagana, tylko przedstawienie oficjalnej linii forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejne przykłady Karl Lagerfeld kolekcja SS 2012 takich przykładów jest więcej. Właśnie moda która jest połączona z elegancja ma łamać stereotypy .

Styleman, powtarzam raz jeszcze, tym razem jako moderator. To nie jest forum poświęcone modzie. Nie zajmujemy się tu łamaniem stereotypów. Karl Lagerfeld nie jest tutaj autorytetem. Na bespoke.pl interesuje nas męska elegancja.

Panowie, bez żartów. Moda może być elegancka i zaprezentowane stylizacje jak najbardziej podchodzą zarówno pod "eleganckie" (oczywiście nie w klasycznym sensie ale jednak nie jest to ubranie ala kombinezon astronauty) jak i pod "męskie" (bo to w końcu mężczyźni), więc nie straszmy użytkowników takimi postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako moderator to Velahrn mógłbyś pokazać swój zestaw. Ciekawy jestem jak ma się do tego co określasz jako "style" lub "fashion". Niektóre komentarze w tym temacie oraz CMDNS już przestają być zabawne, a ocierają się o klasyfikację "żałosne".

Chętnie poznam tą oficjalną linię forum, bo nie zaobserwowałem dotychczas, aby człowiek ubierający się ponadprzeciętnie musiał się wstydzić prezentacji swojego stylu publicznie. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako moderator to Velahrn mógłbyś pokazać swój zestaw. Ciekawy jestem jak ma się do tego co określasz jako "style" lub "fashion". Niektóre komentarze w tym temacie oraz CMDNS już przestają być zabawne, a ocierają się o klasyfikację "żałosne".

Chętnie poznam tą oficjalną linię forum, bo nie zaobserwowałem dotychczas, aby człowiek ubierający się ponadprzeciętnie musiał się wstydzić prezentacji swojego stylu publicznie. :?

Dokładnie tak. Nie rozumiem w tej sytuacji, czy próba zamknięcia w sposób hermetyczny tego forum jest tym, czego Velahrn oczekujesz? Poza tym, pozostawiam to administratorowi - można obok "Męskiej Elegancji" stworzyć podforum "Casual" jak w osławionym styleforum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako moderator to Velahrn mógłbyś pokazać swój zestaw. Ciekawy jestem jak ma się do tego co określasz jako "style" lub "fashion". Niektóre komentarze w tym temacie oraz CMDNS już przestają być zabawne, a ocierają się o klasyfikację "żałosne".

Chętnie poznam tą oficjalną linię forum, bo nie zaobserwowałem dotychczas, aby człowiek ubierający się ponadprzeciętnie musiał się wstydzić prezentacji swojego stylu publicznie. :?

Mniej więcej tyle mam do powiedzenia plus pytanie: dlaczego różowe albo żółte skarpetki są ok, ale białe nie? I które z tych rozwiązań jest mniej klasyczne, bo jednak różne kolorki się tutaj pojawiają, niekoniecznie klasyczne skarpetowe kolory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy prezentowane przez Stylemana (autorskie lub cytowane) bywają ekstrawaganckie ale IMO jak najbardziej mieszczą się w tematyce tego forum. To ile w nich klasyki a ile mody jest oczywiście sprawą do dyskusji ale właśnie do niej stworzone są fora dyskusyjne.

Oficjalna linia forum jest przedstawiona na górze, po prawo od napisy "But w butonierce" ("klasyczna męska elegancja").

Jasne ale w jakimś rozsądnym zakresie każdy może sformułowanie "klasyczna męska elegancja" interpretować po swojemu a moim zdaniem nic co zaprezentował Styleman poza ten zakres nie wyszło. Przypominam że na forum nie raz były prezentowane zestawy/stylizacje/osoby barwniejsze niż to co pokazuje Styleman i nie było to problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się bardzo nie off-topicować, ale widać, że muszę, potem i tak wszystko zostanie przeniesione...

Nie mam nic do zestawów prezentowanych przez Stylemana, podobają mi się, ba, uważam że jest wartościowym nowym użytkownikiem. W poniedziałek tak sam napisałem w CMDNS:

Styleman, pokazujesz bardzo wartościowe zestawy. Warto by było tylko, gdyby Twoje zdjęcia były trochę większe, przez co moglibyśmy zobaczyć więcej szczegółów...

Moja uwaga była ogólna, a propos mody i elegancji, i proszę jej czynić szczegółową, nie odnosić do żadnej konkretnej osoby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. To jest wątek "forumowa poradnia stylistyczna" i wydaje mi się, że "kreacja" od KL obejmująca o ile dobrze widzę biały garnitur, gdzie marynarka ma czarny szalowy kołnierz plus czarną rozchełstaną pod szyją koszulę istotnie nie jest dobrym przykładem w tym wątku, mającym walor stricte edukacyjny dla osób szukających porady. Reakcja zatem uzasadniona, być może dyskusyjna jest jej forma. O ile dobrze rozumiem, nikt nie czepiał się zestawów Styleman'a z CMDNS, a które na swój sposób w "linię" forum moim zdaniem się wpisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.