Skocz do zawartości

[KONKURS FOTO BWB] Saphir & Pielęgnacja obuwia przez duże P


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, jak tam mówią na ćwierćfunciaka z serem?

Jak to? Nie mówią „ćwierćfunciaka z serem”?

Mają system metryczny, nie kapują, co to jest ćwierć funta.

Więc jak na niego mówią?

„Royale z serem”.

„Royale z serem”? A jak mówią na big maca?

„Big mac” to „big mac”. Albo: „le Big Mac”.

Oddaj perukę sąsiadowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie, w związku z tym, że +Immune+ nie jest w stanie teraz rzetelnie ocenić prac (brak dostępu do komputera), zastąpił go w roli jurora mój wspólnik, od którego wydębiłem już wcześniej z czystej ciekawości TOP5 :)

Narobiło się tak, że każdy z 5 jurorów wytypował na zwycięzcę inną pracę, zatem nie kombinowałem z liczeniem - od każdego wziąłem NO 1 i oto przedstawiam finalistów (kolejność przypadkowa) :)

adam100

Dołączona grafika

mosze

post-73-1365892231771_thumb.jpg

peter

Dołączona grafika

Flors

post-73-13658922318566_thumb.jpeg

dsc

Dołączona grafika

Roland, montuj proszę ankietę - jeżeli to możliwe zamiast 7 dni ustaw głosowanie do 11.07, gdyż międzyczasie może mnie nie być, a wolałbym sam to do końca doprowadzić :)

Dziękuję Jurorom i wszystkim forumowiczom za zaangażowanie. Zapraszam do drugiego etapu zabawy - GŁOSOWANIE W ANKIECIE :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

...upsss chyba się spóźniłem :roll:

...jednak aby tu dotrzeć przeszedłem kilka epok :roll:

Dobry wieczór :)

Pierwszy etap konkursu (zgłaszania prac) niestety już został zakończony - teraz głosujemy na najlepsze fotki, ale fajnie, że jesteś :)

Mam nadzieję, że się tu zadomowisz, bo forumowicze bardzo chętnie zgłębiają tajniki szewskiego fachu i lubią dobrze podzelowane buty :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.