Skocz do zawartości

[KONKURS FOTO BWB] Saphir & Pielęgnacja obuwia przez duże P


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ostre cięcie ;)

Mam nadzieje, że nie przekroczyłem pewnych granic :?: :

będziemy elastyczni, ale do pewnych granic :)

Haha :)

Rozumiem, że to fotka przed robotą? Pokaż jak sprawy się mają po ostrym cięciu :):twisted:

Pamiętajcie, że można umieścić po 2 fotki :)

Większa szansa na wygraną :)

pozdrawiam + podzięki za udział w konkursie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myślę, że spokojnie możesz spróbować.

Wszelkie techniki dopuściłbym do konkursu nie ograniczając procesu twórczego :

Tak jak wspominałem - będziemy starali się być elastyczni.

No i teraz to już ciekawość mnie zżera, co tam wykombinowałeś :)

Jeżeli Jury dopatrzy się jakiegoś nadużycia - dostaniesz oczywiście kolejną szansę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Przemko - wróciły wspomnienia :)

*Caporegime - ostro, ale podoba się :)

*proceleusmatyk - po prostu WOW - nawet jak mam w ręku dobrze wypolerowane buty, mam problem ze zrobieniem takiej fotki :)

*Flors - rewelacja, na kogo tu postawić i kto jest kto? Owłosieni mogli być Czesi, bo nie chcieli się golić, ale już ich nie ma ... no i teraz nie jestem pewien :)

Dziękuję wszystkim za udział, zachęcając jednocześnie pozostałych do zabawy :)

Do 26.06.2012 włącznie zgłaszamy prace - zostały 3 dni - pamiętajcie, że można zamieścić po 2 konkursowe prace.

Mały Update do regulaminu:

Zamiast:

do 26 czerwca zostanie wyłonionych 5 finałowych prac

na:

po 26 czerwca zostanie wyłonionych 5 finałowych prac.

Następnie w ciągu 7 dni na drodze głosowania forumowiczów wyłonieni zostaną zwycięzcy.

Głosowanie na Facebooku trwa do czasu zakończenia konkursu na forum.

Wszak do 26-go włącznie zbieramy prace, więc wyłonić finalistów możemy dopiero po 26.06 :)

Przepraszam za niedopatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie sprobuje :)

[cut]

Mały Update do regulaminu:

Zamiast:

do 26 czerwca zostanie wyłonionych 5 finałowych prac

na:

po 26 czerwca zostanie wyłonionych 5 finałowych prac.

[cut]

Tez sie nad tym zastanawialem ostatnio, dzieki za wyjasnienie:)

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopciuszku, obawiam się, że ponownie nie trafiłaś z tematem i fotki nie będą mogły oficjalnie wziąć udziału w konkursie :(

Może podejmij trzecią próbę, mając na uwadze klasyczną męską elegancję, a ja ze swojej strony (niezależnie od wyniku) ufunduję dodatkową nagrodę za wytrwałość :)

Mam słabość do globtroterek i drugą fotką właśnie obudziłaś wspomnienia - muszę w końcu wybrać się na szlak :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopciuszku, obawiam się, że ponownie nie trafiłaś z tematem i fotki nie będą mogły oficjalnie wziąć udziału w konkursie :(

Może podejmij trzecią próbę, mając na uwadze klasyczną męską elegancję, a ja ze swojej strony (niezależnie od wyniku) ufunduję dodatkową nagrodę za wytrwałość :)

Mam słabość do globtroterek i drugą fotką właśnie obudziłaś wspomnienia - muszę w końcu wybrać się na szlak :)

pozdrawiam

Chętnie podjęłabym trzecią próbę, ale skąd ja wezmę męskie buty?!!! Może uznasz, że na drugiej fotce są męskie? ;)

A na szlakach było, że aaach..., koniecznie się wybierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jan

czyli masz wszystko na dobrą imprezę ;)

"(...)Pasta do butów pojawiała się wszędzie tam, gdzie zapuszczały się alianckie wojska. Amerykański korespondent wojenny, Walter Graeber, napisał dla tygodnika "TIME" z okopów w Tobruku w 1942, że "stare puszki brytyjskiej pasty Kiwi leżą obok butelek po Chianti"(...)"

można dodać:

wiele marek przegrało swoje "wojny" a na salonie u Jana rządzi Tarrago, Chianti i kuba (?)

.. swoją drogą z popiołu "z kuby" też można czernidło zdobić :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie podjęłabym trzecią próbę, ale skąd ja wezmę męskie buty?!!! Może uznasz, że na drugiej fotce są męskie? ;)

A na szlakach było, że aaach..., koniecznie się wybierz.

Właśnie sobie przypomniałem, że już jedna para damskich butów przemknęła się niepostrzeżenie w konkursie, zatem jeżeli nie będzie sprzeciwów to udam, że nie zwróciłem uwagi :)

Poza tym damskie buty w zasadzie mogą wpisać się w męską klasyczną elegancję ... jakby to zinterpretować ...? :)

Ostatecznie fotek w konkursie nie za wiele, to może Panowie przymkną oko? :)

No ja naciągam - najwyżej nas wymoderują :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jan

czyli masz wszystko na dobrą imprezę ;)

"(...)Pasta do butów pojawiała się wszędzie tam, gdzie zapuszczały się alianckie wojska. Amerykański korespondent wojenny, Walter Graeber, napisał dla tygodnika "TIME" z okopów w Tobruku w 1942, że "stare puszki brytyjskiej pasty Kiwi leżą obok butelek po Chianti"(...)"

można dodać:

wiele marek przegrało swoje "wojny" a na salonie u Jana rządzi Tarrago, Chianti i kuba (?)

.. swoją drogą z popiołu "z kuby" też można czernidło zdobić :idea:

Ale smaka złapałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie podjęłabym trzecią próbę, ale skąd ja wezmę męskie buty?!!! Może uznasz, że na drugiej fotce są męskie? ;)

A na szlakach było, że aaach..., koniecznie się wybierz.

Właśnie sobie przypomniałem, że już jedna para damskich butów przemknęła się niepostrzeżenie w konkursie, zatem jeżeli nie będzie sprzeciwów to udam, że nie zwróciłem uwagi :)

Poza tym damskie buty w zasadzie mogą wpisać się w męską klasyczną elegancję ... jakby to zinterpretować ...? :)

Ostatecznie fotek w konkursie nie za wiele, to może Panowie przymkną oko? :)

No ja naciągam - najwyżej nas wymoderują :)

pozdrawiam

Ależ oczywiście, że damskie buty wpisują się w męską elegancję, o ileż dostojniej i elegancko męska para butów prezentuje się, gdy obok ma damskie buciki.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.