Skocz do zawartości

[KONKURS FOTO BWB] Saphir & Pielęgnacja obuwia przez duże P


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

KONKURS FOTOGRAFICZNY

"Saphir & Pielęgnacja obuwia przez duże P"

post-73-13658922047684_thumb.jpg

WSTĘP

Saphir Polska, jako partner BUT W BUTONIERCE - BESPOKE SOCIAL CLUB z nieukrywaną przyjemnością ogłasza konkurs, mający na celu propagowanie wiedzy o sztuce szewskiego rzemiosła i pielęgnacji obuwia.

Zasady:

*Konkurs trwa od 6 czerwca do ok. 6 lipca 2012

*W tym wątku każdy użytkownik może umieścić maksymalnie 2 wykonane przez siebie fotografie, które wezmą udział w konkursie (pozostałe fotki - można umieszczać w innych tematycznych wątkach na forum, chociażby o "lustrzanym połysku")

*Jeżeli chodzi o kadry (ujęcia), ogranicza Was tylko wyobraźnia i temat konkursu - tu nie ma specjalnie wymogów, ani zasad - fotki artystyczne, reporterskie, humorystyczne, sprzętem profesjonalnym, zwykłym aparatem, telefonem ... - wolna amerykanka

*W 5-sobowym gronie - po 26 czerwca zostanie wyłonionych 5 finałowych prac

*Następnie w ciągu 7 dni na drodze głosowania forumowiczów wyłonieni zostaną zwycięzcy.

*Jury:

- TADEUSZ JANUSZKIEWICZ (Przewodniczący Jury)

- Bartek,

- +Immune+,

- kamil,

- saphir.pl

*Jury jest z definicji subiektywne i może wszystko, zatem osoby biorące udział w konkursie z góry proszone są o zaakceptowanie tego stanu rzeczy lub powstrzymanie się od udziału :)

*W konkursie przewidziano nagrody, ale to nie Mistrzostwa Świata, zatem osoby zbyt poważnie traktujące wyzwania proszone są o nie zgłaszanie się do konkursu - luz, uśmiech, dobra zabawa i fajne fotki. Tak to sobie wyobrażamy :)

*Następnie na drodze głosowania użytkownicy forum w ciągu 7 dni sami wyłonią trzech zwycięzców (Ankieta, w której udział brać mogą użytkownicy z minimum 20 postami)

*ok. 6 lipca 2012 ogłaszamy zwycięzców i dzielimy nagrodami

*prace konkursowe powinny być zgodne z tematyką forum oraz tematem konkursu (będziemy elastyczni, ale do pewnych granic :) ) [update]

Nagrody:

1. Miejsce : Zestaw Saphir Medaille d'Or "Voyage" wooden box (wartość 699 PLN)

2. Miejsce - Bon Zakupowy na kwotę 200 PLN

3. Miejsce - Bon zakupowy na kwotę 100 PLN

4. Miejsce - Bon zakupowy na kwotę 50 PLN

5. Miejsce - Bon zakupowy na kwotę 50 PLN

Nagroda specjalna - FACEBOOK:

http://www.facebook.com/butwbutonierce

Właściciel fotki, która na profilu Facebook "But w Butonierce" zbierze największą ilość "like" otrzyma dodatkowo Prawidła Saphir Black Edition w wybranym rozmiarze.

*Głosowanie na Facebooku trwa do czasu zakończenia konkursu na forum - czyli do ok. 06.07.2012

Linki, które mogą zainspirować:

viewtopic.php?f=9&t=467

viewtopic.php?f=9&t=1829

viewtopic.php?f=9&t=1823

viewtopic.php?f=9&t=608

http://macaronitomato.blogspot.com/2011 ... poysk.html

http://mr-vintage.blogspot.com/search?q=saphir

http://www.wbutach.pl/

http://multirenowacja.blogspot.com/

http://www.facebook.com/multirenowacja

Obrazki, które mogą zainspirować:

post-73-136589220482_thumb.jpg

post-73-13658922048867_thumb.jpg

Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zaczynają się pytania - odpowiadam również publicznie i oficjalnie, by nie było wątpliwości :)

Jak najbardziej wyobrażam sobie dobrą, a nawet wygrywającą fotkę, na której nie ma żadnych produktów Saphir :)Liczy się pomysł, wyobraźnia, a pole do popisu ogromne :)

Poza tym, wskazówka:

Pierwsze zamieszczane prace mają więcej czasu na zbieranie "like" na Facebooku, a co za tym idzie - większe szanse na prawidła "Saphir Black Edition" :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K

(...)

W tym wątku każdy użytkownik może umieścić maksymalnie 2 wykonane przez siebie fotografie, (...) ogranicza Was tylko wyobraźnia (...) tu nie ma specjalnie wymogów, ani zasad (...) - wolna amerykanka

(...)

Zapraszamy :)

Jak się bawić to się bawić ;)

Biuro Wpływów Strategicznych poszukuje śmiałków - Przygoda! Piękne kobiety!! Dobre buty!!!

post-1028-13658922059785_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysypało się weekendowo :)

Super.

msc - ta druga fotka jak plakat filmowy :)

Kopciuszek - witamy serdecznie, mam nadzieję, że na dłużej :)

Styleman - fajne ujęcie. Tak sobie pomyślałem, że gdyby jeszcze Twoje nogi były na tej fotce w tych butach :) haha

Dzięki za odzew i czekamy na kolejnych śmiałków :)

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysypało się weekendowo :)

Super.

msc - ta druga fotka jak plakat filmowy :)

Kopciuszek - witamy serdecznie, mam nadzieję, że na dłużej :)

Styleman - fajne ujęcie. Tak sobie pomyślałem, że gdyby jeszcze Twoje nogi były na tej fotce w tych butach :) haha

Dzięki za odzew i czekamy na kolejnych śmiałków :)

pozdrawiam serdecznie

Beda zostawiłem to na drugie zdjęcie .

Pozdrawiam slonecznie :D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysypało się weekendowo :)

Super.

msc - ta druga fotka jak plakat filmowy :)

Kopciuszek - witamy serdecznie, mam nadzieję, że na dłużej :)

Styleman - fajne ujęcie. Tak sobie pomyślałem, że gdyby jeszcze Twoje nogi były na tej fotce w tych butach :) haha

Dzięki za odzew i czekamy na kolejnych śmiałków :)

pozdrawiam serdecznie

Chciałabym na dłużej :) Poza tym, myślę nad drugim pantofelkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku sygnałach i krótkiej konsultacji z pozostałymi jurorami muszę niestety zareagować.

Naprawdę bardzo nam miło, że użytkownicy: Kopciuszek i cholonek zawitali na forum, ale jakkolwiek chciałbym naciągać - Wasze prace nie są zgodne ani z tytułem konkursu, ani z tematyką forum. Obie prace zostają zdyskwalifikowane.

Proszę się nie zrażać - zachęcam do zamieszczenia fotografii zgodnych z wytycznymi konkursu i tematyką forum - nic straconego :)

P.S. Dla porządku proszę Admina o usunięcie zdyskwalifikowanych prac.

P.S.2. Do obu użytkowników wysyłam PW z informacją.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu przyznaję się do błędu - powinien być taki zapis. Zaraz też zrobię update, by nie było wątpliwości na przyszłość.

Przyznać jednak trzeba również, że Twoja praca z samym tematem konkursu miała niewiele wspólnego.

Psiak mnie ujął, ale ... niestety.

Dostrzegam tu jednak przede wszystkim swoją winę, zatem gdybyś kiedyś robił zakupy w naszej witrynie, przypomnij się proszę - pomyślę o jakimś gratisie, by niesmaku nie było :)

Oczywiście elegancko przepraszam uczestników za zamieszanie i zachęcam do zamieszczania kolejnych prac - wygląda na to, że nagrody będzie można zgarnąć naprawdę łatwo :)

pozdrawiam

d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.