Jump to content

Dignito

Partner
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Dignito

 1. Jeśli nie interesuje Cię opinia ludzi mówiących "tak trzeba bo takie są zasady", to moim zdaniem powinieneś robić tak, jak uważasz do momentu aż jesteś w 100% przekonany, że nadal utrzymuje się w Twojej świadomości stan ducha pod tytułem "wiem, że dobrze wyglądam". Jeśli pytanie wymienionego purysty pod tytułem dlaczego masz inny pas lub go wcale nie masz zachwieje poczuciem Twojej pewności siebie no to znaczy, że jednak nie powinieneś tak robić jak robisz ;).
 2. Szanowni - kolejny w mojej ocenie wart wstawienia na forum film mojego autorstwa, który oczywiście dotyczy bezpośrednio oferty Dignito :). Opowiadam w nim o tym czym charakteryzują się krawaty dobrej jakości i jak to stwierdzić nie wychodząc z domu ;). Jestem ciekawy czy wyczerpałem temat czy jednak coś jeszcze warto by dodać? Link do filmu: https://youtu.be/ku6bdQ-gGl8 @Koval time waste challenge - accepted 😅?
 3. Tak, to prawda, sznurowadłami się nie zajmuję - dzięki za zwrócenie uwagi :)!
 4. Po nierównej walce człowiek vs maszyna 😅 kilka nowych modeli szelek trafiło właśnie do sklepu. Pełną ofertę szelek znajdziecie klikając w link: https://tiny.pl/t4x5w Poniżej mały "sneak peak" 💎. Zapraszam :)!
 5. W nieco poważniejszym niż koledzy powyżej tonie odpowiem, że nie mam, nigdy nie miałem i nie planuję mieć. Uważam, że najlepsza szerokość to coś pomiędzy 8.2 a 8.5 cm. Najnowsza kolekcja ma 8.5cm i to będzie nowy standard 💪. Jeśli szukasz krawatów szerszych to myślę, że jakimś wyjściem będzie znalezienie producenta krawatów bespoke :).
 6. Czysto informacyjnie - krawat numer 2 ze zdjęcia powyżej w dniu jutrzejszym rozpocznie swoją podróż do nowego właściciela. Do dyspozycji pozostały numery 1 i 3.
 7. @Aras przepraszam za jakość ale przy sztucznym świetle mój telefon nie radzi sobie aż tak dobrze jak przy naturalnym. W mojej ocenie numer 2 i 3 powinny spełnić Twoje kryterium symetrii :). Przy zamawianiu, proszę napisz w komentarzu "poproszę symetryczne ułożenie wzoru numer 2 lub 3" wtedy będę wiedział o co chodzi 👍. Z góry dziękuję za zamówienie :)!
 8. To chyba kwestia gustu/upodobań a nie "dandy mody" - jesteś pierwszą osobą w ponad 6 letniej historii, która zwróciła mi na to uwagę. Sam bym na to nie wpadł - mnie to po prostu w niczym nie przeszkadza. Każdy krawat jest również nieco inny jeśli chodzi o rozmieszczenie wzoru więc jest szansa, że któryś dostępnych egzemplarzy będzie symetryczny względem środka. Następnym razem wezmę to pod uwagę :). Na tę chwilę pozostaje mi zapytać kilku najlepszych klientów czy to dla nich istotny szczegół czy raczej jest im to kompletnie obojętne :). Dziękuję za uwagę :)!
 9. @Aras nie wiem czy o to Ci chodziło ale niestety standardową sesję jestem zmuszony odłożyć na jeszcze kolejny tydzień bo ciągle coś. Jednak poglądowo to wygląda, tak:
 10. A czy to nie jest czasem tak, że pewne rzeczy robi się po prostu dla siebie i swojej satysfakcji :)? Coś na zasadzie podszewki w marynarce w dziwne/fantazyjne wzory, która często kosztuje parę złotych więcej niż standardowa jednokolorowa?
 11. Kiedyś nawet konkurs na forum robili tylko nazywali się Shibumi Berlin i byli z Berlina. Nie śledziłem losów ale zdaje się, że kiedyś działali we 2 a teraz w pojedynkę. Ktoś to jeszcze poza mną musi pamiętać :P!?
 12. U mnie działa ale dla wygody i ewentualnego przyklejenia gotowca: Nowości: https://www.dignito.pl/Nowosc-snewproducts-pol.html Grenadyna: https://www.dignito.pl/pol_m_Krawaty_Grenadyna-179.html
 13. Dosłownie przed chwilą w sklepie pojawiły się nowe krawaty w limitowanej ilości/wzór. Poza wizualnym aspektem kolekcji zmianie uległ również kształt stosowanego wkładu co przełożyło się bezpośrednio na zmianę szerokości krawata ze standardowego do tej pory 8,2cm na 8,5cm (nowy standard). Dzięki tej operacji krawat nie tylko zyskał nową szerokość ale przede wszystkim "wolniej" się zbiega ku górze dzięki czemu mamy możliwość otrzymania pełniejszego węzła oraz genialnie wyglądającej łezki 💎 Dodatkowo uzupełniliśmy najczęściej kupowane krawaty z grenadyny :). Oczywiście nie wierzcie mi na słowo i sami sprawdźcie w praktyce 👌. Przydatne linki: 1) Nowości <SPRAWDŹ> 💪 2) Krawaty z Grenadyny <SPRAWDŹ> 🥂
 14. Mam dokładnie takie same jak Ty :). Dlatego się wypowiadam i wrzucam od czasu do czasu jakiś zestaw. Chciałbym też abyśmy się dobrze zrozumieli, z Twoim komentarzem od początku nie miałem żadnego problemu :). Uważam, że opinie innych jeśli są konstruktywne pozwalają wszystkim uczestnikom się rozwijać poprzez wyciąganie wniosków z tego co widzą/czytają.
 15. Próbowałem wielokrotnie ale zawsze żona interweniowała i nie dane mi było zaprezentować go na mieście przed obiektywem :). Jasne - ja mam odwrotnie i to jest fajne w tej całej ciuchowej przygodzie gdzie możliwości są nieco szersze niż szary i granatowy. Jednak zwróć uwagę, że nigdy nikogo nie komentowałem bo i po co? Daję like lub przechodzę obojętnie. Dla mnie często wystarczy zobaczyć u kogoś pewne zestawienie kolorów, aby się zainspirować, nie muszę "kupować" całego zestawu. Obydwa są pod krawatem i obydwa faktycznie są bardziej casual niż formal choć nadal w obrębie klasycznej elegancji :). Temat Co Mam Dziś Na Sobie to raczej nie konserwa tylko piaskownica gdzie warunkiem wejścia jest poruszanie się w obrębie klasycznej elegancji, prawda :)?
 16. Co byś poprawił/zmienił jeśli chodzi o filmy lub o czym powinienem Twoim zdaniem nagrać odcinek abym Cię zainteresował? Kwestie zestawów klasycznych - postaram się choć zdecydowanie wolę zabawę i eksperymentowanie w obrębie szeroko rozumianej klasyki. Ostatnie zdanie w punkt. Dla mnie stwierdzenie "doucz się" albo "dno" jest żadnym komentarzem tylko próbą podleczenia własnej frustracji moim (w tym wypadku) kosztem. Ja się na takie coś nie godzę i jak widzę po kilku komentarzach inni też woleli by, aby pewne osoby tego nie robiły ich kosztem. Brawo za odwagę dla kolegi @diGriz bo łatwo może od teraz nie mieć. Pytanie ile osób się nie wypowiedziało bo obawia się "napiętnowania" :)? Dziękuję za komplement co do IG - oczywiście nigdy nie spodziewałem się, że ktokolwiek "kupi" moje zestawy 1 do 1. U mnie raczej chodzi o różnorodność i eksperymentowanie (z różnych powodów). Przykładem są spodnie moro, które chwilę temu wrzucałem. Mega kicz ale w ich noszeniu chodzi o pokonanie mentalnego ograniczenia, dystans do siebie i wychodzenie ze strefy komfortu gdzie 9 na 10 osób się za tobą obraca na ulicy a ja mam świadomość, że nie robią tego bo nagle widzieli anioła ;). Raczej się śmieją i wytykają palcem. Oczywiście takiego doświadczenia nie polecam każdemu bo można nałapać kompleksów na całe życie idąc raptem 15min po Marszałkowskiej ;). Sugerujesz, że mam łamać swoje wartości i milczeć tylko dlatego, że może ktoś kiedyś łaskawie po 7 obniżkach kupi ode mnie 1 czy 2 rzeczy :)? Nie wiem jak Ty ale ja bym się wtedy sam ze sobą źle czuł. Podeślesz swoich "guru" od których Ty się nauczyłeś jak powinieneś się ubierać :)? Jasne :). Korzystając z zalecenia moda oraz charakteru wątku w którym aktualnie piszemy wrzucam zestaw o którym kila linijek temu wspomniałem, aby ostatecznie potwierdzić, że ja na niczym nie znam a gust to dla mnie słowo na "gie" ;).
 17. Widzisz, chwilę tu jestem a już ściągnęli mnie do swojego poziomi i ani się obejrzę jak pokonają doświadczeniem. Dziękuję za zimny prysznic - pomogło :). Sądziłem, że Leonardo - podpowiesz? Tak czy inaczej w kwestii cytatu i uzupełnienia mojej poprzedniej wypowiedzi oraz odpowiedzi na zarzut dotyczący braku skromności będę posiłkował się grafiką, która powinna nieco rozjaśnić moje podejście do kilku poruszonych przez Ciebie kwestii:
 18. Tak i nie, to znaczy mój komentarz jest sarkastyczną reakcją na niby "śmieszny" wpis skierowany w moją stronę - tyle. Jak bym nie szukał tu drugiego dna bo go nie ma. Agresją? Dość subiektywne podejście po obejrzeniu pewnie z 2-3 odcinków ? Simplicity is the ultimate sophistication - nie mylmy nudy i ogranych do bólu zestawów z tym co Leonardo naprawdę miał na myśli, oki :)? Nie pomyliłem. Powiem więcej - ilość "like" pod zdjęciem jest narzędziem do wyrażania swojej opinii na temat tego czy stylizacja się komuś podoba czy nie. Mała ilość serduszek daje autorowi wystarczający sygnał, że tym razem coś poszło źle. Komentarz @Midlife-Crisis był mimo wszystko dość konstruktywny dla mnie bo kolega wyraził opinię poprzez opisanie co on by zmienił - szanuję i tak mogę rozmawiać. Jednak @xkoziol to zdecydowanie trolling lvl hard. Dosłownie na zasadzie wychylił się, rzucił niby inteligentną i ciętą ripostę po czym wrócił pod kamień z pod którego wyszedł - tego nie szanuję. Tam nie na refleksji/porady co zrobić inaczej tylko zwykłe chamstwo. Pójdę dalej - założę się, że ilość stylizacji wrzucanych na forum oraz wymiana uwag i poglądów (a tym samym praca nad stylem własnym na podstawie "podglądania" innych) odbywałaby się nieco szerzej gdyby nie kilka zasiedziałych tu Trolli, które takimi docinkami zbijają z tropu nowych/mniej doświadczonych/mniej odpornych psychicznie kolegów i skutecznie zniechęcają ich do czynnego udziału w dyskusjach a tym samym w życiu forum. Serio nie zastanawia Ciebie/Was dlaczego praktycznie ciągle te same osoby "mielą" swoje zestawy? Ja dla przykładu przejmuję się opiniami ludzi, którzy płacą moje faktury a zdaje się, że żaden z "śmieszków"tego nie robi więc ich zdanie jest mi kompletnie obojętne (ale takich jak ja jest stosunkowo niewielu). Czy teraz rozumiesz, że to co napisałem nie było obrażaniem nikogo tylko stwierdzeniem faktu :)? Czy @Beny23 rozumiesz, że bieganie w uniformie bankowca/korpo ludka nie jest jedyną słuszną drogą i istnieją również inne, które dopuszczają zestawienie klasycznej kurtki z dość dandy kamizelką :)? Czy interesuje mnie stwierdzenie "twoja stylizacja jest tragiczna"? Nie, nie interesuje zwłaszcza z ust faceta, który wrzuca zestawy na jedno kopyto do bólu ograne i nudne. Czy pod którymś z Twoich postów o tym napisałem? Odpowiedź brzmi NIE ale też nie użyłem przycisku "like" co powinno być dla Ciebie jasnym sygnałem, że to co widzę nie jest dla mnie ciekawe stylistycznie oraz wizualne. Widziałeś swoje zdjęcia z głosowania? Po komentarzu wnoszę, że chyba nie a chcesz ze mną dyskutować co jest w słabym guście. Niezły z Ciebie żartowniś :)! Czy moja opinia zamieszczone powyżej i komentująca Twoje zdjęcie z przed kilku dni coś Ci dała? Pewnie nic bo jest na poziomie, który zdaje się starasz kopiować. Celem? Przypodobania się "starej gwardii" forum ;)? Jeśli chcesz wyprodukować coś wartościowego, to napisz to samo w sposób nieco bardziej elegancki i wyjaśnij mi "stylistycznemu nieukowi" gdzie zbłądziłem? Zdajesz sobie sprawę z tego, że można komuś powiedzieć "proszę, wyjdź z pokoju" albo "spier***aj z tego pokoju"? Efektem jest to, że człowiek opuści pomieszczenie (brawo, osiągnąłeś swój podstawowy cel) jednak wrażenie o całej sytuacji jakie w nim pozostanie będzie nieco inne w obydwu przypadkach. Zgodzisz się ze mną? Dlatego postanowiłem sobie nie akceptować tego typu powiedzonek w wykonaniu co aktywniejszych trol... ekhm "kolegów" z forum. Bo o ile nie każdemu może się podobać moja stylizacja o tyle nie ma u mnie wewnętrznej zgody na zwykłe chamstwo zarówno w moją jak i każdego innego "kolegi" stronę :). Ty tak serio? Myślisz, że Cię dokarmię abyś dłużej się kręcił po okolicy ?
 19. Czekam na Twoje stylizacje naszpikowane dobrym stylem i w gustownym tonie ! Podobnie na stylówki wszystkich fanów Twojego komentarz. Challenge accepted? Czy raczej iść po ogniste strzały i zatrute widły na trolla :)? Tak bo w takim kontekście się tego używa :). Nie sugeruj się wypowiedzią nieco niedouczonego (jak widać) kolegi z cytatu powyżej :).
 20. Podobno a jednak nadal emotką sugerujesz, że ja się nie znam/nie mam gustu a Ty wiesz jak być powinno, prawda :)?
 21. Jak mamy być faktycznie poważni, to zrobiłem dokładnie to, co chciałem. Finalny efekt widać na zdjęciu :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.