Jump to content

saphir.pl

Partner
 • Content Count

  3,417
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

saphir.pl last won the day on December 10 2020

saphir.pl had the most liked content!

Community Reputation

2,360

About saphir.pl

 • Rank
  Mirror Shine

Kontakt

 • Strona WWW
  http://multirenowacja.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

8,990 profile views
 1. Jeżeli jest pod ręką Onguent to warto spróbować. Często wystarcza. Jeżeli efekt nie będzie zadowalający, wtedy ewentualnie wspomniana alternatywa.
 2. saphir.pl

  Mała renowacja

  Jeżeli chodzi o kolory to obiecałem się nie wcinać Także jeżeli potrzebna konkretna sugestia to najlepiej wysłać zdjęcie butów w naturalnym oświetleniu do multirenowacji. Tam support codziennie odpowiada na takie pytania i muszę przyznać, że jest to praktyczne doświadczenie, które wielokrotnie przebija już moją wiedzę w tej materii.
 3. saphir.pl

  Mała renowacja

  Tego typu skóry bywają bardzo wrażliwe, zwłaszcza kiedy są stosunkowo świeże. Sam napisałeś, że plamka jest mało widoczna i takie odnoszę wrażenie patrząc na zdjęcia makro. Spójrz na te buty z odległości 1,5m i zastanów się czy stanowi to właściwie problem. Jeżeli nie, to spokojnie noś i ciesz się butami kremując je od czasu do czasu. Jest szansa, że to wszystko z czasem się ładnie spatynuje i "sklei". Tym bardziej, że to museum więc przebarwienia są pewną charakterystyką tych skór, a nie wadą. Jeżeli jednak nie będzie Ci to dawało spokoju, polecam usługę zlecić fachowcom, gdyż b
 4. saphir.pl

  Mała renowacja

  Zbyt ogólnie postawione pytanie. Nie wiadomo co to za buty, co to za skóra, jaka jest skala obrażeń, jak wygląda plama / odbarwienie obecnie ... etc. Odpowiadając na tak zadane pytanie można odpowiedzieć - bywa bardzo różnie i jeżeli zwykłe preparaty nie pomagają to często najlepszą opcją będzie malowanie lub gruntowna renowacja, ale jeżeli w tym temacie brak doświadczenia to zawsze w takich sytuacjach polecam wspomóc się fachowcami, np. @arsen lub @Wielki Shoe.
 5. Dziś w Outlecie trochę nowych indeksów i trochę pogłębionych przecen. Między innymi ulubione ostatnio Chukka UK 10.5 w wyjątkowo dobrej cenie, bo to już chyba ostatnie.
 6. Nieśmiało donoszę, że w sklepie PATINE weszło właśnie ostatnie promo przed Świętami + trochę cen OUTLETOWYCH zleciało. Fotka w ramach ciekawostki, bo akurat miałem pod ręką. Pochodzi z długiego procesu kreowania trzewików TLB Artista 140 Kamil - ktoś mnie podpytywał o te krzywe i sample To była jedna z wielu poprawek. Udało się już dociągnąć piętę, ale AB postanowiliśmy dopieścić o kilka mm ... no i kolejny sampel
 7. Live dla zainteresowanych tematem: https://www.facebook.com/theshine.shoes/videos/228837435286356 A ja od swojej strony zachęcam do składania zamówień u Andrzeja, bo facet robi naprawdę niesamowitą robotę budując swoją historię.
 8. uk 9.5 wpadły przed momentem. Spody ... gumowe Ale jak potrzebny konkret to proszę już mailem do supportu to w poniedziałek dadzą real foto. EDIT: nieaktualne
 9. Wiem, wiem. Dlatego przekazałem info ekipie, byśmy w przyszłości (również przy outletowych) dawali dodatkowe zdjęcie ze spodem, które wyjaśnia wszystko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.