Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/23/2019 in all areas

 1. 40 points
  Co prawda ciepło, ale nie jak ostatnio, więc odważyłem się wskoczyć w lniany garnitur. Suit Supply, Lambert, poszetka.com, Yanko.
 2. 35 points
 3. 32 points
 4. 32 points
  Solaro z bawełny + tassel loafersy. Dziękuje @klasycznebuty.pl za wykopanie spod ziemi mojego rozmiaru👌Bardzo udany garnitur.
 5. 30 points
  Druga przymiarka. Spodnie wymagają jeszcze korekt, ale marynarka jest już prawie idealna - rękawy zostaną skrócone o pół centymetra i odrobinę wypuścimy materiał w klatce. Niektórzy pewnie poznają uśmiechniętego Pana na zdjęciu, jak i miejsce w którym była robiona przymiarka... ale nie uprzedzam faktów, @Ernestson pewnie sam woli o wszystkim napisać w swoim czasie Edycja: Aha, spodnie jak pisałem w poprzednim poście będą miały mankiety, na zdjęciach są one wywinięte do środka.
 6. 28 points
 7. 27 points
  SuitSupply + Baś + EoE + Berwick:
 8. 27 points
  To mam dzisiaj na sobie:
 9. 26 points
 10. 26 points
  Modnie i sartorialnie: (Vass)
 11. 26 points
  Longwingi Yanko - jeszcze przed etapem przemysłowej eksploatacji
 12. 26 points
 13. 26 points
 14. 25 points
  Nowy nabytek z New & Lingwood by Joseph Cheaney benchgrade; żółte skarpety od Pedemeia
 15. 25 points
 16. 25 points
  Dawno tu nic nie pokazywałem (zdjęcie bylejakie, wybaczcie):
 17. 25 points
  2 rocznica ślubu. Pan Żebrowski prosił o zdjęcie - nie miałem serca odmówić:
 18. 24 points
 19. 23 points
 20. 23 points
  Na początek chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post na forum. Dzień dobry! Pierwsze "lepszejsze" buty tj Berwick 4170.
 21. 23 points
 22. 22 points
  Bardziej krzywe zwierciadło niż mirror szajn ale efekt jest wystarczający, żeby u wiejskich początkujących sartorialistów uchodziły za lakierki... (Carlos Santos)
 23. 22 points
  Dziś w upał len i supercieniutka marynarka Boglioli.
 24. 21 points
 25. 21 points
  Zamszaki TLB + len/bawełna od Brooks Brothers:
 26. 21 points
 27. 21 points
  Chciałem mieć buty przyciągające wzrok, no to mam... za swoje . Cheaney vintage z wczoraj i dziś::
 28. 21 points
 29. 21 points
 30. 20 points
  Po raz pierwszy na nogach od jakiegoś czasu - zazwyczaj rano zakładam podwójne monki Sidi i zapinam je w SPD. Jako że w nocy padało, jednak pojechałem samochodem
 31. 20 points
 32. 20 points
  Dziś mróz 24 stopnie:
 33. 20 points
  Maly teaser. Zdjęcie kiepskiej jakości ale to i tak pierwsza przymiarka i mało co widać. Po odbiorze postaram się o lepsze. Dwuczęściowy garnitur, materiał to granatowy hopsack - Dormeuil Amadeus 365. Garnitur będzie na lato, na półpodszewce, marynarka z miękkimi ramionami i dosyć wysoką kozerką, spodnie (będą na drugiej przymiarce) z jedną zakładką i mankietami. Oprócz tego w kolejce czeka piękny materiał od Holland&Sherry - granatowy houndstooth z którego będzie uszyta sportowa marynarka
 34. 20 points
  Jazz Age Lawn Party na Governors Island
 35. 20 points
 36. 20 points
 37. 19 points
  Dzisiejsze Vistula CT koszula i spodnie poszetka.com Yanko
 38. 19 points
  @Beny23 ładną patynę łapią te Krystyny, ale chyba czas na małe SPA? U mnie tak. Yanko x TheShine
 39. 19 points
  Zdjęcia może nie z dziś, ale garnitur jak najbardziej. Zestaw idealny, kiedy w pracy mam zebranie menedżmentu w sprawie strategii rozwoju mojego departamentu, a po południu wybieram się do cyrku:
 40. 19 points
 41. 19 points
  Beny! Strasznie Ci lubię i lubię obraz siebie jako osoby nieczepiającej się i nieodczuwającej konieczności pouczania innych. Dlatego proszę... pozbądź się tych spodni! Błagam, wykorzystaj moment, zaszalej i zgub je w Texasie. P.S Góra przepiękna!
 42. 19 points
 43. 19 points
  Taki tam nabytek długo planowany i zrealizowany dla miłośnika win Żywica z zalaną winoroślą kalifornijską, kształt nawiązujący do butelki a wewnątrz atrament z domieszką wina
 44. 19 points
  Kiedy trzeba przełamać szarość... (Jan Kielman)
 45. 18 points
 46. 18 points
 47. 18 points
  @Najmniejszy - upierasz się przy przedziwnej metodzie, według której żeby głosić jakiekolwiek twierdzenie na temat grup czy zależności, musi ono obowiązywać dla 100% grupy / być 100% korelacją. Jest to postulat zupełnie absurdalny w przypadku świata społecznego i nauk stosowanych. Zgodnie z Twoim podejściem nie mamy prawo głosić tez typu "papierosy powodują raka płuc" bądź "mężczyźni są wyżsi od kobiet". Nawet jeśli bez problemu znajdziesz kobietę wyższą od mężczyzny, to tzw. siła efektu dla różnicy wzrostu M-K wynosi ca 1,5, co jest uznawane w naukach stosowanych za bardzo mocną zależność (w socjologii czy psychologii typowe są dużo słabsze efekty rzędu 0,5). Co do kwestii stosunku Niemiec do Holocaustu. Nie jestem historykiem, dużo za to siedzę w naukach społecznych, nawet szybkie przeszukanie baz naukowych ujawnia parę ciekawych zjawisk. Choćby takie, że studiowanie tej kwestii jest problematyczne W najczęściej cytowanym tekście o niemieckiej pamięci zbiorowej (Olick & Levy, Am. Soc. Rev, 1997) słowo "taboo" pojawia się czterdzieści pięć (!) razy. W eseju Rensmanna na temat winy zbiorowej we współczesnych Niemczech znalazłem np. takie fragmenty: Dość głośnym wydarzeniem w kwestii niemieckiej pamięci była tzw. debata Walser-Bubis z 1998 roku, można wygooglać. Więc znowu - nikt tu nie twierdzi, że jest jakiś oficjalny negacjonizm WW2 w Niemczech. Natomiast kwestia i skala subtelnego rozwadniania, rozmiękczania i zamiatania pod dywan pamięci, nawet na bardzo wysokim szczeblu, jest jak najbardziej realna i można debatować o jej skali, przyczynach itd. I jeszcze jedno - argumenty typu "no ale przecież teraz Niemcy to tacy sympatyczni, pracowici goście" jest trochę bez sensu. Ci, którzy odpowiadali za Holocaust zdecydowanie nie byli barbarzyńcami od rabowania wszystkiego, co świeci, i gwałcenia wszystkiego, co się rusza. Oni byli sympatyczni dla swoich przyjaciół, byli dobrymi ojcami i matkami, słuchali dobrej muzyki i jedli kolację nożem i widelcem. Na tym właśnie polega unikalność Holocaustu, że był zbrodnią oświeconą, w jakimś koszmarnym sensie elementem racjonalnej, sprawnej i banalnej machiny, na co tak zwracała uwagę Hannah Arendt.
 48. 18 points
  Miałem dzisiaj ogromną przyjemność odwiedzić ten wspaniały przybytek: Była to wizyta kierowana zamiarem zakupów, jednak nie o obuwie w tym wypadku chodziło, a o tę "zabawkę": Znalazłem ją na olx, i dopiero podczas wpłacania zaliczki, wyszło, że jest to własność zakładu Malton&Kielman, co bardzo mnie ucieszyło, od razu poczułem się pewniejszy, że maszyna działa tak jak powinna i nie trafiłem na handlarza, który będzie próbował opchnąć złom Dzisiaj udałem się do Warszawy żeby obejrzeć i przetestować dwojarkę. Na miejscu spotkałem się z panem Maciejem Kielmanem, przesympatycznym człowiekiem z którym chwilę sobie porozmawialiśmy, otrzymałem kilka cennych rad i wskazówek. Pokazał mi pracownie Malton&Kielman oraz produkty które wychodzą spod ich rąk Oczywiście napatrzyłem się również na te wszystkie piękne buty z przeróżnych skór w przeróżnych kombinacjach. Niesamowity kunszt wykonania, można tam spędzić kilka godzin oglądając wyłącznie półki z butami No, także bardzo udany był to dzień, a ja jaram się niesamowicie na myśl, że już niedługo ta dwojarka trafi pod mój dach (jak tylko ogarnę jak te kobyłę przetransportować)
 49. 18 points
 50. 18 points
  Ech, Kolega jak zwykle... Dobra, tłumaczę. Uwaga: 1. Buty nie były z zamówienia grupowego, a zamówienia grupowe budują i wzmacniają społeczność forumową. Takie sandałki to byle kto może kupić w każdym sklepie z sandałkami. 2. Źle skadrowane, za blisko. Buty fotografuje się tak: 3. Zakładam, że nie masz pojęcia jakie to kopyto i czym się różni od innego. Taka informacja i zaprezentowane powyżej kadrowanie generuje pomocną dyskusję, np. „Co to za buty?” „Jan Winston Hohenzollern dla Frankenstein und Söhne, kopyto 436/22/g, limitowane GMTO, rozeszły się w 72h. Nic specjalnego, ale po bułki można wyjść.” 4. Masz kota w awatarze, a na zdjęciu nie - bez sensu. 5. Brakuje kontekstu, np. „Poranna kawa na placu Św. Marka”, albo „W drodze do pracy, pierwszy raz jako kierownik działu - to będzie długi dzień”. No. Tak że ten,@xkoziol, już będziesz wiedział.


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.