Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/13/2019 in all areas

 1. 18 points
  TLB pierwszy raz na nogach - skóra miękka jak masło.
 2. 16 points
  Pierwsze wyjście w lekko wintydżowych AS Paisley. Zapowiada się, że będą bardzo wygodne 🤩 Koledze @KIERMAN.pl dziękuję za podanie namiarów 🙂
 3. 15 points
  OK, przy okazji trzeciego już tej wiosny "ostatecznego" pakowania trzewików do kartonów udało mi się strzelić kilka fotek. Zdjęcia nie obejmują sneakersów i dwóch par wystawionych na sprzedaż. Można zobaczyć na stronie 3 tego wątku, co się zmieniło. Kolekcja jest mocno odformalniona i odzwierciedla mój styl życia i rodzaj pracy jaką wykonuję. Dość powiedzieć, że pierwsze 3 pary to były trzewiki i jak do tej pory w sezonach jesień/zima/wiosna noszę je przez 90% czasu. Pierwsze 3 pary wszyscy dobrze znają. Od lewej Wolverine 1000 mile, Allen Edmonds Liverpool i Thursday Boots Scout. Nie będę dużo pisał, bo pisałem o nich w wielu wątkach. Zdecydowanie najczęściej noszone do tej pory, bardzo uniwersalne, wygodne, dobrze zrobione no i przypominają mi dobre czasy w USA, kiedy zacząłem interesować się "tym wszystkim". Każdą z tych par polecam z ręką na sercu. Drugi zestaw to dwie pary obuwia formalnego. Czarne Yanko 201 i brązowe Bally Atos. Miałem je na nogach dopiero po kilka razy. O ile Yanko to dla mnie synonim kopyta 915 i wyścigowy wygląd, tak Bally to konserwatyzm, pancerność konstrukcji i trzeba przyznać to szczerze - wygoda. Yanko jak na razie pokaleczyły mnie niesamowicie, ale za sam wygląd daję im bardzo wysoką notę. Obie pary również szczerze polecam. Trzeci zestaw to najnowsi członkowie kolekcji. Buty półformalne na sezony wiosna/lato/jesień. Widząc to, jak dobry mam użytek z trzewików w mojej garderobie, postanowiłem zebrać podobny zestaw butów do pracy na cieplejsze miesiące. Od góry: J.Fitzpatrick Corliss III, AS Hunt i TLB Hopkins. Te będą często gościły w JBMDNS w tym sezonie i będę dodawał moje spostrzeżenia na bieżąco. I na koniec kilka fotek grupowych. Dopiero zauważyłem, że całkiem nieświadomie zebrałem jeden z najniższych współczynników butów cap-toe do reszty butów na forum Plus " @Tanatos70 circle plot", od Wolverine zgodnie z ruchem wskazówek zegara przedstawiona jest kolejność dołączenia do kolekcji: Jeśli miałbym planować następne pary to na pierwszym miejscu chciałbym ciemnobrązowe "dress boots" (Vass Valway lub Highlander, Cheaney Richmond, C&J Northcote), bo w ich czwartym sezonie Wolveriny mogą odejść do krainy wiecznego casualu. Chciałbym też lżejsze buty na lato, ale nie trawię loafersów, więc będzie to albo NIC, albo norwegery od Vassa dokładnie takie, jak ma @Tanatos70. Dodatkowo z pomyślnymi wieściami odnośnie odłożenia Brexitu w czasie, może otworzy się jeszcze raz furtka do zamówienia AS Seconds. Obecnie uważam secondsy linii exclusive za najlepszy deal na mieście. Czytała Krystyna Czubówna.
 4. 14 points
 5. 14 points
 6. 13 points
 7. 13 points
 8. 13 points
  Debiut w wątku - mam nadzieję pozostać na trochę dłuższej. Muszę się nauczyć zdjęcia robić dobre Buty to AS z ostatniego zamówienia grupowego, moje pierwsze chukka. Zdjęcia na siedząco, dlatego spodnie lekko w górze.
 9. 13 points
  Chwilę mi to zajęło i myślałem, że nie będzie już warunków żeby założyć płaszcz, ale zrobiło się chłodniej i naprędce zrobiłem kilka zdjęć prezentujących efekty kolejnego zamówienia u p. Sekuły. Miara była zbierana w taki sposób żeby pod płaszczem komfortowo zmieściła się marynarka. Teraz mam na sobie tylko golf, więc może się wydawać, że w klatce jest trochę za szeroko. Z zamówienia jestem bardzo zadowolony, jedyne co bym poprawił to: - zastosowanie twardszej i bardziej sprężystej konstrukcji, przede wszystkim wkładów piersiowych. Lekka konstrukcja jest dobra w przypadku marynarek, ale w tym płaszczu czasem widać jak pod naporem cięższego materiału powstają niewielkie marszczenia - pan Stanisław dopytywał czy chcę stebnowanie, na co ochoczo przystałem, ale... Niestety okazało się, że zrobił je maszynowo. Niemniej dla mnie to smaczek i niewielu niewtajemniczonych śmiertelników jest w stanie to zauważyć, choć akurat na Forum chyba warto o tym wspomnieć jestem przekonany, że gdybym to zastrzegł, stebnowanie ręczne byłoby w tej samej cenie, bo podobnie jest np. z ręcznym obszywaniem dziurek przy mankietach czy butonierek - rękaw jest wszyty minimalnie za nisko, rozważam czy nie poprosić o zebranie odrobiny materiału pod pachą i jednocześnie delikatne wytaliowanie po centralnym szwie Ogólnie rzecz biorąc za tę cenę mam płaszcz na miarę i nie mogę chyba za bardzo marudzić Sesja oczywiście w asyście jamniczka.
 10. 12 points
 11. 12 points
  Jeszcze nie zdążyłem ich do kartonu schować :
 12. 12 points
 13. 11 points
  IMHO spodnie po zwężeniu to +100 do atrakcyjności
 14. 10 points
 15. 9 points
  Dawid Kukliński wykonał mi marynarkę z prawie najcięższego materiału jaki miał w ofercie. Założenie: - klasyczny zamiennik kurtki jesienno-wiosennej, - trwały wół roboczy do auta i pracy, - zdecydowanie nie formalny! - w razie potrzeby ciepła kamizelka pod spód, - zapięcie pod szyję. Mieszkam na Pomorzu i z uwagi na pogodę marynarka miała być zapinana pod szyją. Zapięcie jest awaryjne - nie planuję jego częstego używania. Zdjęcia są z odbioru marynarki. Robione na szybkiego Stan surowy - nie noszony więc okolice guzików powinny się dopasować. Danych odnośnie materiału nie pamietam. Macałem dostarczone próbniki i „wymacałem” jakaś angielską wełnę. Może Dawid coś napisze. http://dawidkuklinski.pl/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 16. 9 points
  We Wrocku ciepło się robi, zatem len od MD a poza tym Wólczanka, RoT, Poszetka.com, Berwick, C. Berg a poza kadrem Loake Cannon Black.
 17. 9 points
  Krystyny w pełnym słońcu
 18. 9 points
 19. 8 points
 20. 8 points
 21. 7 points
  Pięknie dziękuje Paweł.
 22. 7 points
  Dzisiaj 24 stopnie Celsjusza więc sezon golfowy czas zacząć BEB8E9EF-A023-4FDE-8E7E-83CAD5502409.MOV
 23. 7 points
  Dla mnie te monki są nadal okropnie brzydkie, coś tu nie gra z proporcjami, ani mi się nie podobają te klamerki, ani paski przy klamerkach, ani kształt buta, jedynie z góry jeszcze jako tako.
 24. 6 points
  Może po to, że przy takiej szerokiej nogawce przykrótkie majdają się jak chorągiewka. Kontrast między górą a dołem jest dla mnie zdecydowanie za duży.
 25. 6 points


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.