Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/28/2020 in all areas

 1. 15 points
 2. 12 points
  Całkiem nieformalnie:
 3. 11 points
 4. 9 points
 5. 5 points
 6. 4 points
  Barca w kieszonce / Wool challis pod szyją / Donegal na sobie
 7. 4 points
 8. 3 points
  Ja bym wziął te które lepiej pasują ,wygodniejsze od pierwszego założenia .Formalnością bym się nie przejmował ,gdyż obydwie pary są wystarczająco formalne. Wesele to nie jest Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych ,gdzie jury bierze pod ołówek każdy detal, według ściśle określonych kryteriów. Goście weselni przede wszystkim oceniają ilość i jakość alkoholu, katering, orkiestrę ,komfort, wystrój i standard obiektu .A najważniejsza jest bójka , gdyż wiadomo:"wesele bez bitki , to nie wesele".
 9. 3 points
 10. 2 points
 11. 2 points
  Czwarty sezon i ciągle im mało.
 12. 2 points
  Tutaj masz Filsona w wersji przyjaznej dla portfela . Mam i polecam . https://www.zalando.pl/filson-dryden-briefcase-aktowka-ottergreen-f1652h002-m11.html
 13. 1 point
  Nie nie, absolutnie nie! Zestaw nie dość że świetny, to idealnie wkomponowany w otoczenie.
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
  mam 8 par monków i nie zauważyłem zwiększonego zainteresowania tymi butami od innych - ci co zwracają uwagę patrzą tak samo na wszystkie, bo zazwyczaj w moim otoczeniu noszą sportowe
 17. 1 point
  Sztyblety to takie buty na jesień, lekką zimę i wiosnę; monki to buty na wiosnę, lekkie lato i jesień, więc decyzję można sprowadzić do tego czy wolisz lato czy zimę. Ja stojąc przed wyborem pierwszych porządnych butów postawiłem na monki - te same Berwicki tylko wykonane z licowej skóry. Ogólnie jestem zadowolony tylko zauważyłem że monki są, może przez te klamry, dość przyciągające uwagę. Takie mamy czasy. Można przyjść do biura w glanach z ćwiekami, można przyjść w japonkach, można w kapciach-łapach-dinozaura i nikt nie zwróci uwagi. Przyjdziesz w monkach, klasycznym obuwiu męskim - zwracasz uwagę. Sztyblety są bardziej opatrzone, choć nie wykluczam że z czasem i monki, jako że zdobywają coraz większą popularność, się opatrzą.
 18. 1 point
  Rozumiem i za to można dać pomiąć nie tylko krawat, ale i koszulę[emoji3]
 19. 1 point
 20. 1 point
  To mocno nadużywane słowo w prawie każdym przyjmowaniu zlecenia bespoke lub mtm. Z punktu widzenia zakładu na wejściu już przerzuca ewentualne niepełne dopasowanie kroju na klienta, bo przecież ma trudną, cokolwiek miałoby to oznaczać :), sylwetkę. Klient ma wręcz figurę modela. Trudna figura to wady budowy, wyraźne skrzywienia kręgosłupa, asymetria, budowa pykniczna. Dodawać należy, że trudna dla krawca, bo każde niedopracowanie będzie widoczne mocniej. Piszę ogólnie, bo stosowany skrót myślowy w branży jest nieścisły, moim zdaniem nieścisły nieprzypadkowo. Marynarka wyszła dobrze, wysoka kozerka w tym stylu marynarki wygląda bardzo ciekawie.
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
  Od zakupu Tarony wyrabiają u mnie minimum trzy dniówki tygodniowo.
 24. 1 point
  Kurcze, poczułem się jakbym odzyskał swojego nieodżałowanego Zenita 11, którego straciłem w 1991 roku na drodze między Aleppo i Damaszkiem . Dwa lata wcześniej odpakowywałem go z taką samą ekscytacją jak ten aparat. Podobno jest jakaś nowa "wypasiona" wersja Zenita wykonana we współpracy z Leicą, ale aż taki sentymentalny nie jestem . Kawał żelastwa:
 25. 1 point
 26. 1 point
 27. 1 point
  Niedawno Lotniki Vass na F, museum calf, goyser 360. Spodniom w rzeczywistości nie brakuje aż tyle - nogawki podniosły się przy robieniu zdjęcia. I dziś: Balmorale Yanko na 915, uratowane przez @arsena, po jednej imprezie wyglądały tak:
 28. 1 point
  Cześć, dzięki za miłe słowa. Spodnie rzeczywiście mają wysoki stan i krawat może się wydawać zbyt długi. Na wymuszonej sprezzatyrze mi niespecjalnie zależy, wiec następnym razem spróbuje schować węższą końcówkę w spodnie lub jeśli będę miał nerwice natręctw to oddam wszystkie moje 56 krawatów do skrócenia. Tu casual Friday:
 29. 1 point
 30. 1 point
  Dziś trzewiki od Yanko. Bardzo lubię kształt tych bucików.
 31. 1 point
  Trzewiki od Zack Roman. Szyte ramowo, skóra groszkowa. Na górze metalowe oczka zamiast haczyków. Cholewka z bardzo miękkiej i przyjemnej w obyciu skóry. Yanko mnie wczoraj skatowały. Dziś w Zacku dużo wygodniej.
 32. 1 point
  Yanko. Parę słów z mojej strony. Buty wygodne od pierwszego założenia. Co mnie razi, o czym już chyba w innym wątku wspomniałem to zbyt obszerne cholewki, jakość sznurówek -tragedia , jak widać na zdjęciu zostały wymienione - po dwóch wyjściach zaczęły się "supełkować". Ja swoje kupiłem w cenie promocyjnej z 20% zniżką. Nie mniej dziś kupiłbym miast trzewików krótkie brogsy z zamkniętą przyszwą.
 33. 1 point
 34. 1 point
  Pozwolę sobie na małe podsumowanie ostatnich dni w formie obrazka w temacie, oraz opisu: snobistyczne Yanko 664 (bo na dainite), nie spękane na jednym bucie, kupione w promocji, ale na następny dzień nie było taniej, bez kodu FIRSTACCESS, z zakupem zgodnym z rozporządzeniem Rady Unii Europejskiej z 27 lutego 2018 r. zakazującej nieuzasadnionej geoblokady na rynku wewnętrznym
 35. 1 point
 36. 1 point
  Chyba debiut w wątku Przepraszam za otoczenie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 37. 1 point
  Monochromatycznie, Berwick.
 38. 1 point
 39. 1 point
 40. 1 point
  Nie znam poprzedniej twórczości fantasy autora. Ta książka to literacka próba wędrówki przez wieki trwania ludzkości i odpowiedzi na pytania o sens pracy, sens życia bez pracy, świat przed pismem i świat praktycznie nieposługujący się pismem na powrót (Instagram itp.). Dla mnie jako umysłu ścisłego, bardzo ciekawa lektura.
 41. 1 point
 42. 1 point
  Ja myślę, że problemem nie jest krytyka, ale jej charakter. Można krytykować konstruktywnie i na poważnie, można wymienić się też uwagami po koleżeńsku, ale można również wejść w nowe miejsce i zacząć od rozstawiania ludzi po kątach, pouczania, wymądrzania się. Nie jest to ani miłe, ani grzeczne i nie zmieni tego nawet dziesięć formuł "pozostaję z uszanowaniem". Nie jestem szczególnie aktywnym użytkownikiem tego forum, nie jestem członkiem stowarzyszenia, ale mnie to razi i odbiera przyjemność z czytania/rozmawiania.
 43. 1 point
  Gdyby ktoś planował zakup paska pasującego do butów to to zdjęcie może się przydać 😊


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.