Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/11/2020 in all areas

 1. 13 points
 2. 10 points
 3. 9 points
 4. 5 points
 5. 4 points
 6. 4 points
  Góra i dół Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 7. 3 points
  u mnie dziś zdecydowanie brzydszy, choć w podobnym kolorze kordowan od Meermina:
 8. 2 points
  dzisiaj węgierskie czołgi w W-wie
 9. 2 points
 10. 2 points
 11. 1 point
  Kiedy odpadnie;) obcas jest na gwoździe przybijany, takie coś, jakaś szpara to nie powód do obaw.
 12. 1 point
  Znalazłem bardzo ciekawy zbiór skanów starych reklam. Zdecydowana większość to ubrania, ale są też zabawki, biżuteria, a nawet meble. https://sassik.livejournal.com/475031.html
 13. 1 point
 14. 1 point
  Dzisiaj pod kolor kota
 15. 1 point
  Jeśli mogę coś doradzić. Przy dwóch metrach wzrostu i proporcjonalnej wadze radzę wybierać czarne oxfordy na gumowej podeszwie lub stosunkowo szybko podzelować buty. Podeszwy skórzane mogą przy takich gabarytach (oczywiście jest jeszcze kilka innych czynników) szybko się ścierać. Marki w podanym zakresie cenowym, które można stacjonarnie przymierzyć w Warszawie, które ja bym osobiście polecił to Carlos Santos i Loake w linii 1880 (bardzo fajna linia Export Grade wypada drożej).
 16. 1 point
  Wg mnie nie jest prawdą, że towar w TK w innych krajach jest jakiś lepszy niż w PL. Jeśli w ciągu kilku dni odwiedzicie Tkmaxxy w kilku krajach zobaczycie następującą prawidłowość - wszędzie jest ten sam towar co u nas w Polsce i w tych samych cenach, zniżki też te same. Czasem jest tak, że na różne rynki są wysyłane inne kolory tego samego produktu i tej samej marki ale to jedyna różnica np.: u nas koszule Ganta stripe różowe, w uk niebieskie, w de zielone itd. i tak mogę dać sporo przykładów. Zazwyczaj jest to samo. Poza tym warto pamiętać, że na każdym rynku co innego jest kupowane od razu a co innego będzie leżało (to samo można zaobserwować u nas w różnych miastach z TK) bo odmienna jest sytuacja rynkowa (dostępność tych marek stacjonarnie, konkurencja, zamożność, struktura społeczna etc.). W mieście robotniczym marynarki i elegackie buty leżą dłużej niż w centrum metropolii. Oprócz tego obserwowana strategia tk pozwala nakreślić pewne prawidłowości - do większych miast z szerszą możliwością dotarcia do odpowiedniego klienta trafia szerszy i bardziej premium asortyment, który na peryferiach nie znajdzie nabywcy lub będzie długo zalegał. Nie ma co na to utyskiwać taki jest biznes, a może ten towar był u Ciebie ale ktoś wcześniej Ci już wykupił:) Warto czasem zobaczyć w sąsiednich miastach inne kolory/rozmiary czegoś co znaleźliście w swoim TK, np. te marynarki black line od Carla Grossa o których pisał ktoś wyżej - były w każdym tk maxx, tylko że w każdym były inne kolory.
 17. 1 point
  Wbrew zaleceniom blogerów, forumowych specow oraz instagramowej estetyce brustasza bez poszetki, a krawat bez łezki
 18. 1 point
  Panowie! Z dumą informuję, że doszło do dużej i bezprecedensowej kolaboracji pomiędzy Miler Menswear i marką Johnnie Walker Blue Label w wyniku, której powstał garnitur z jedwabną podszewką, na której wydrukowano przepiękną ilustrację autorstwa Alka Morawskiego obrazującą tradycyjny proces produkcji whisky. Poniżej nakręcony w Szkocji materiał filmowy ilustrujący tę koncepcję. Dokładny opis garnituru i sesję zdjęciową znajdziecie na stronie http://milerblue.com/oto
 19. 1 point
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
  Martwa kraska w kieszonce
 23. 1 point
 24. 1 point
  F&S Leander przed pierwszym.
 25. 1 point
 26. 1 point
 27. 1 point
  Łatwo to z nim nie jest. - Dzień dobry, chciałbym uszyć rękawiczki. Brązowe. - Będzie problem, skór nie ma. - Może coś się znajdzie. - No... Jest tylko skóra koźla, jeden kolor. - Poproszę. (zbiera miarę) - A ja słyszałem, że ludzie szyją u pana z łosia i jelenia. - Łosia nie ma i nie było. Ale jeleń jest. - O, to poproszę z jelenia. I załatwione.
 28. 1 point
  Do tego, do czego i krawat, i poszetka, czyli do wyglądania
 29. 1 point
  Będąc "przelotem" w Warszawie i odwiedzając numizmatyczny przybytek na ul. Hożej nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności i zaszedłem do pracowni p. Czesława znajdującej się u zbiegu ulicy tej samej z Marszałkowską. Efekt uboczny przemiłej konwersacji dotarł dzisiaj w liczbie par dwóch w liście poleconym : jako tło użyłem rekwizytów: nieożywionych od Vassa, ożywione... ogólnie znane: Te drugie to w takim tan/koniaku. Regularnej skóry w oczekiwanym odcieniu nie znaleźliśmy, ale trafił się taki fajny substytut z jakiegoś dzikiego rogacza. Po powrocie do domy naczytałem się na forum o kwestii dopasowania i spanikowany wykonałem telefon do p. Czesława, że takie dopasowane raczej lubię. No i mam dopasowane, wręcz fenomenalnie (trochę się o krążenie obawiam ) . Kurcze, kochajmy naszych rzemieślników, bo jak ich zabraknie to zostanie nam naprawdę kupa.... kamieni :


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.