Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/21/2019 in Posts

 1. 8 points
  Niemodnie i dziadkowo... (Vass)
 2. 7 points
 3. 4 points
  Wielu z Was ma pewnie takie ubrania, które się sprawiło z lekkim rozmachem, a które się zakłada 2-3 razy do roku. Z moim garniturem MTM od Lazara w Rybniku tak było, a teraz po paru latach dorosłem do niego i opuszcza szafę znacznie częściej. Wszystko bym w nim zrobił dzisiaj inaczej, ale ta przecienka wełna jest na lato poezją i zdaje egzamin pomimo pełnej podszewki i klejonki. D4FF1121-3A7A-4EFC-9DE8-D82FB3ECDCEB.MOV
 4. 3 points
  Ja także gorąco kibicuję koledze @Charles., niech zrobi buty ze świetnej skóry, klejone z użyciem najlepszego kleju, na podeszwie skórzanej z wytrzymałego kruponu, do tego stylistycznie nie odbiegające od butów za +\- 1000 zł z ceną w okolicach 600 zł. Ja nie kupię, napisałem dlaczego, natomiast chciałbym żeby kupił mój szwagier, pięciu moich kolegów i pięciu znajomych mojego teścia - tyle że oni kupują, jak przymierzą i przejdą się 3 metry w tą i z powrotem, a teraz weź im wytłumacz, że mają wydać stówkę więcej, poczekać 2 dni, przymierzyć i jeśli będzie coś nie tak, to odesłać, znowu poczekać 2 czy 3 dni jak przyjdzie inny rozmiar, dopasować i wówczas zdecydować czy brać czy nie brać. Dziś jest środa, a oni wszyscy potrzebują buty na czwartek i tu jest największy problem, bariera nie do pokonania, wyprowadziłem na prostą paru znajomych w kwestii garniturów, jak i gdzie kupować koszule, dodatki, ale z butami wciąż walczę i powoli wywieszam białą flagę.
 5. 3 points
  Tak czytam i nie rozumiem. Ktoś chce zrobić lepsze buty, a na forum wszyscy są na nie, bo się nie da, bo gdzie indziej, bo bez sensu. To dość typowe dla większości Polaków, ale dlaczego nie? Ja trzymam kciuki że w końcu komuś się uda zrobić lepsze buty niż Kazar itd. królewski herb - nie mam, nie będę miał. Ale jeśli ktoś znajomy będzie miał niski budżet i będzie potrzebował butów jakoś wyglądających, to mu je polecę że są ładniejsze niż Kazar i Ryłko. Jakbuty z tematu będą ładne i będą się trzymały, mimo klejenia podeszwy to również je będę polecał. To nie będzie AS, Vass, Yanko, ale co z tego? Sam z 10 lat temu nie wydałbym tyle ile teraz wydaje na buty, więc na start mogą być całkiem niezlym rozwiązaniem.
 6. 3 points
 7. 2 points
 8. 2 points
  Grenson ma wyprzedąż do -70%. Ceny zaczynają się od 51 GBP. Gorąco polecam. https://www.grenson.com/uk/mens-shoes-collection/mens-sale.html Ja uzupełniłem kolekcję o kilka kolorów
 9. 2 points
 10. 2 points
 11. 2 points
 12. 2 points
 13. 1 point
  Sneakersy, które kupiłem są na kopycie 214G (Sneaker 1 & Sneaker 6). Zamówiłem ten sam rozmiar co w przypadku innych butów formlanych, czyli UK8. W rzeczywistości Grenson jest odrobinę obszerniejszy, więc nie polecam zamawiać butów większych.
 14. 1 point
  Krzysiek, "ktoś" już zrobił prototyp, który intensywnie testuje. Ponoć buty wykonane są z najlepszych skór i mają kosztować w detalu dużo poniżej 700 zł. Jeśli ten prototyp się nie rozpadł, cena jest aktualna, a buty wyglądają jak te ze zdjęcia, pierwszy kliknę "Kup teraz" i będę gorąco kibicował jak Poszetce, Patine i EoE. Jednak póki co cała historia to dla mnie tylko hype.
 15. 1 point
  W sezonie ogórkowym w mediach nigdy nie brakowało opowieści o Yeti...🤔😉
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. 1 point
  U mnie coś bardziej pospolitego ze stajni Alfred Sargent.
 19. 1 point
  Pomyśleć, że obawiałem się tego kopyta. A leży jak ulał. Nie mogę się nadziwić jak są wygodne, od pierwszego nałożenia, bez cienia kłopotów. Moore by Alfred Sargent.
 20. 1 point
  Rzadko tu zaglądam, bo zegarki to nie jest moja pasja, ale ten wintydżowy Seiko urzekł mnie od pierwszego zobaczenia. Przechwycony z forumowego bazarku:
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
 24. 1 point
 25. 1 point
  Pierwsze Yanko: model 435 cambridge marron. Po szafie z czarnymi oxfordami i braz double monkami szukalem czegos na codzien do garnituru z potencjalem do uniwersalnego zastosowania. Zastanawiam sie czy zostawic - co myslicie?
 26. 1 point
 27. 1 point
  Dobry klej straszny nie jest - u Kielmana czy Prus też można dostać buty klejone. Pytanie jakie ono będzie. Przecież innej na rynku nie ma, każdy wszędzie używa tylko najwyższej jakości skór Spoko, ale czy to jest próbka badawcza jednej pary na jednych nogach? Jak tak to pozwolę sobie wątpić we wnioski z takiej bazy, a przynajmniej jeśli ktoś takimi wnioskami chce mnie zachęcić do kupna jego produktu.
 28. 1 point
  New Lingwood x Joseph Cheaney
 29. 1 point
 30. 1 point
 31. 1 point
 32. 1 point


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.