Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/25/2019 in all areas

 1. 6 points
  Obiad z mamą, na dzień matki Zdjęcia niestety na szybko i są jakie są. Z krawatem EoE od @kamizelka, marynarką SuitSupply i Patine Shoes!
 2. 4 points
  Hej! Niniejsza licytacja jest powiązana z konkursem organizowanym przez nasz sklep, ponieważ kolega @The-Bigwig (zdobywca 2 miejsca) postanowił przeznaczyć swoją nagrodę na cel charytatywny. Ustaliliśmy, że wygrana poszetka zostanie przeznaczona na aukcję, zaś wylicytowana kwota zostanie przeznaczona na Stowarzyszenie na Rzecz Dzikich Zwierząt "SOKÓŁ" http://www.peregrinus.pl/pl/ @The-Bigwig tak uzasadnił swój wybór: Pieniążki proszę przekazać na akcję restytucji Sokoła Wędrownego. Zwierzęta to wspaniała cząstka naszego życia, ale jakby mocno niedoceniana. Elegancki mężczyzna powinien dbać także o otoczenie i o to, co - niestety - także zniszczył swoimi działaniami. Kilka informacji i zasad dot. aukcji: Organizatorem aukcji jest sklep Jak Elegancko Paweł Rutkowski; Sponsorem aukcji jest @The-Bigwig + sklep Jak Elegancko Paweł Rutkowski; Beneficjentem aukcji jest Stowarzyszenie na Rzecz Dzikich Zwierząt "SOKÓŁ"; przedmiotem aukcji jest poszetka z Kolekcji Japońskiej Hiroshige Andō od @poszetka.com ; przewidujemy możliwość wymiany powyższej poszetki na dowolną poszetkę aktualnie dostępną w ofercie naszego sklepu; cena wywoławcza - 50 zł; minimalna kwota przebicia - 5 zł; wygrywa Uczestnik licytacji, który do momentu jej zakończenia zadeklarował najwyższą kwotę za licytowany przedmiot; termin zakończenia aukcji - 01.06.2019 r. do godz. 23:59; Zwycięzca aukcji dokonuje wpłaty wylicytowanej kwoty bezpośrednio na konto Stowarzyszenia "SOKÓŁ" i potwierdza to przesyłając do Organizatora aukcji potwierdzenie zapłaty (w terminie 5 dni od dnia zakończenia aukcji); odbiór wylicytowanego przedmiotu może nastąpić w formie obioru osobistego lub za pośrednictwem Poczty Polskiej i Paczkomatu InPost (na terenie Polski), koszty wysyłki pokrywa Organizator. Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji!
 3. 4 points
 4. 3 points
 5. 3 points
 6. 2 points
  130 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. 2 points
 8. 2 points
  Alden penny loafers, born for the boardroom
 9. 2 points
  Loake Cannon nadadzą się na casual Friday 🙂
 10. 2 points
  Krawat dziś poszedł w kąt, tym bardziej, ze po południu idę na mecz kuzyna. Może to nie Wimbledon, ale tenis to tenis - chodzi o to samo😀
 11. 2 points
  Brooks Brothers na podwójnej podeszwie
 12. 1 point
  @laleczka Prezentuje się super ;D Niech się dobrze nosi!
 13. 1 point
 14. 1 point
  Ani słowa gdzie wykonana więc na pewno nie w Anglii to bedale slim więc może te tłuką gdzie indziej
 15. 1 point
  Wróciły po latach słowackie Partizanske, wróciły polskie Sofixy; ktoś pamięta? https://sofix.pl/kategoria/buty-sofix-1-kolekcja-lato-2019/buty-sofix-1-sz-04
 16. 1 point
  JFP Olympia. Dzięki @Krzysiek_W
 17. 1 point
 18. 1 point
 19. 1 point
  Kolejny pasek powstały przy współpracy z Andrzejem @arsen, którego tutaj nie trzeba przedstawiać Posiadaczem zegarka jest osoba o dość konkretnym nadgarstku, sam zegarek również jest masywny, a w uszach ma tylko 20mm. Aby zrekompensować te wymiary, pasek został wykonany tak, żeby pasować do całej szerokości uszu, czyli 25mm, zwężany następnie do 22mm. Do tego grube wypełnienie, nić dopasowana do akcentów na indeksach i wskazówkach, no i sam kolor paska dobrany tak, żeby dobrze zgrywał się z kolorem tarczy.
 20. 1 point
  W temacie SuSu: Swoją droga €1178 bez opcji zamówienia marynarki bez podszewki to chyba taki nieśmieszny żart.
 21. 1 point
 22. 1 point
  Stary, dobry, polski rock. Polecam całą płytę. https://m.youtube.com/watch?v=BiI059ohrWw
 23. 1 point
  Z wczoraj Susu Zaremba Poszetka x2
 24. 1 point
 25. 1 point
  I znów poniedziałek...
 26. 1 point
 27. 1 point
  Wiem, że w tej kreacji są drobne faux pas, czyt. szelki przymocowałem na żabki, a nie na guziki (zakupiłem uniwersalne szelki na oba mocowania) oraz moje spodnie mają szlufki i nie są o wysokim stanie, lecz to był mój pierwszy kontakt z szelkami w męskiej elegancji, więc na te rzeczy proszę lekko przymknąć oko.


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.