Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/19/2019 in all areas

 1. Nie miałem pojęcia gdzie to wrzucić więc niech będzie tutaj (jeśli moderator uzna, że bardziej pasuje do innego tematu to proszę o przeniesienie):
  3 points
 2. Wyglądają trochę jak moje pierwsze glany;)
  3 points
 3. Dokładnie. I jeszcze Cheaneye Hurricane II. Zaskakujaco lekkie. Biore sie za łamanie.
  3 points
 4. Tym razem udało mi się nawet wyrobić i dzisiejszy zestaw jest faktycznie z dzisiaj:
  2 points
 5. Wiem że już kupiony, ale może drugi? https://www.iwc.com/en/watch-collections/pilot-watches/iw326802-pilot_s-watch-automatic-spitfire.html
  2 points
 6. Na razie jeszcze cały czas pod mailem sklepowym, gdyż sytuacja jest dość płynna i dynamiczna. Często zmieniają się dostępności, terminy ... etc. Był moment, że na jakiś czas zawiesiliśmy MTO dla jednej z marek. Pracujemy nad ustabilizowaniem i logicznym poukładaniem tego tematu, co może niestety potrwać.
  2 points
 7. Te NB wyglądają na nubuk; krem je „zlicuje”.
  1 point
 8. Cool Water jest spoko, jeden z moich ulubionych.
  1 point
 9. Davidoff Cool Water spodoba Ci się na 95% jeśli podoba Ci się GIT, a kosztuje pewnie 10% ceny GITa
  1 point
 10. Dziękuję za sugestie! Część pewnie weźmiemy pod uwagę! @Xune, z Jodphurami i Single Monkami, o których napisałeś jest taki problem, że wszystkim się podobają na zdjęciach i w sumie na żywo też, ale niewielu chce je kupić niestety Przemyślimy jeszcze, ale może być tak, że pozostaną jedynie w zasięgu MTO. W butach Patine pięty usztywniane są jak w Yanko czy TLB, ale mało kto jeszcze wie, że na życzenie robimy TLB w ramach MTO usztywnienie Real Leather (dopłata do MTO +50PLN). W innych markach niestety tej opcji nie ma.
  1 point
 11. Może jakieś sztyblety "na gumie"? Jakieś oksfordy/brogsy w brązie "na gumie" też by się przydały na tę naszą polską chlapę za oknem...
  1 point
 12. Na początek polecam zaprzestać dyskusji i wybrać się jutro do centrum handlowego, aby poprzymierzać w sklepie. Bytom, Vistula, Lancerto, Albione, Lavard, nawet można coś poskładać w Massimo Dutti. To masz w galeriach. Idź, zrób zdjęcia, wklej w odpowiedni wątek na forum. Doradzimy lub odradzimy. Twoim głównym problemem nie jest na tą chwilę ułożenie na plecach, odstające klapy, duże wypełnienia ramion tylko po prostu za mały budżet.
  1 point
 13. A teraz wejdźmy na stronę levi.com, której braku powiązania z prawdziwym producentem zarzucić nie można: https://www.levi.com/GB/en_GB/clothing/men/t-shirts/levis-san-fransisco-city-tee/p/219450025 Wszystko jasne, ale nieco zabawne
  1 point
 14. Chcesz usłyszeć, że trafiłeś na żyłę złota? Raczej kupiłeś spodnie w cenie, jaką producent płaci wykonawcy... Nie ma się co zastanawiać, trza nosić. Bardzo dawno temu (jakieś 20 lat wstecz) kupiłem na Allegro Levisy, które ostatecznie okazały się podróbkami, niemniej jednak bardzo dobrze wykonanymi - wytrzymały dłużej niż oryginalne z Płocka. W tych Twoich coś mi nie do końca pasuje krój czcionki, wykonanie metek. Nie wiem jednak na pewno, wiem natomiast że w cenie butelki piwa nie ma co drążyć Edit: już wiem na pewno: San FranSisco:-)
  1 point
 15. Kolejny zestaw sprzed kilku dni. Mam nadzieję, że nikt się o to nie obrazi
  1 point
 16. To są tylko buty.Nie dobierasz farby u lakiernika.Krem ma niewielką ilość barwnika,to nie farba.Jak tak bardzo Ci zależy to skontaktuj się ze sklepem multirenowacji,powinni być w stanie pomóc,porównać kremy lub używaj bezbarwnego jak sugeruje kolega wyżej. To tylko buty.
  1 point
 17. mała podpowiedź: paski można zmieniać jeśli się zużyje, nie musisz wymieniać zegarka.
  1 point


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.