Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/09/2019 in all areas

 1. 2 points
 2. 2 points
  Marynarka. i krawat.: Hackett, koszula.: Stenströms, spodnie: Carl Jäger, poszetka: Tempo (tylko do zdjęcia), pasek: Carmina
 3. 1 point
 4. 1 point
  W tej czapce pan Poszetka.com przypomina mi Mieszko I z banknotu 10zł, a gdyby uszyć z koronki czapkę to już całkiem jak:
 5. 1 point
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
  A ja polecam bezbarwny , stosuje do większości butów a szczególnie do jasnych brązów 😎
 9. 1 point
 10. 1 point
  Dziś: Zaczkiewicz Profuomo Sky Blue (oxford) EoE Baś Berwick
 11. 1 point
  Takie małe rodzinne wyjście. Nie powiem, żeby mnie rodzina wspierała w moim konfekcyjnym "szaleństwie", ale się nie poddaję :
 12. 1 point
 13. 1 point
  @bratdominik Ja również się do swojej uśmiechnąłem, a portfel bardzo płakał. Żonie również proponowałem trzewiki CS, jednak odpuściła. Szkoda, że AS nie były w takiej cenie.
 14. 1 point
  Znalazlem dziś chwile na zrobienie zdjeć w dziennym świetle. Drayton 48last 7uk G
 15. 1 point
  Fosters vs G Cleverley Z obu par jestem b zadowolony. G Cleverley są wykonane z b dobrej skóry, najwyższej jakości skórzanej podeszwy, na rewelacyjnym kopycie, itd. ..... Bardzo dobrze wyprofilowane do mojej stopy. Z wielką starannością zadbano o szczegóły. Przyszwa schodzi się idealnie. Model, który kupiłem jest to Kingsman dla Mr Porter.Jednak większe wrażenie zrobiły na mnie Fostersy. Nie są dopasowane do mojej stopy (wew. strona buta) co prawda tak dobrze, jak GC i do tego rozwarcie na przyszwie jakieś 4-mm, jednak wybrałbym ten model, jeżeli musiałbym wybrać tylko jedne buty. : -) Na szczęście nie muszę. Piękna skóra, grubsza podeszwa, która wymaga złamania. Zaintrygowany różnicą zadzwoniłem do AS, aby jeszcze podpytać o Fostersy. Okazuje się, ze materiały, z których wykonano obie pary, są całkiem zbliżone, jednak w przypadku Fosterów zastosowany troszeczkę inną podeszwę, inne wykończenie nosków i co najważniejsze buty w 100% wykonane ręcznie. Tylko z powodu jakiegoś bardzo drobnego szczegóły, nie są w 100% identyczne z AS Handgrade. P.S. Przepraszam za skarpetki .
 16. 1 point
  Kupiłem ten cardigan coś z rok temu i od tej pory w szafie leżał. Dzisiaj zadebiutował na moim grzbiecie tak jak i monki meermina na stopach. Kolor mają zbliżony : I jeszcze "wykombinowałem" wersję niebiesko- granatową, ale to już na następną okazję:
 17. 1 point
 18. 1 point
  Skoro Kyle się chwali nową koszulą z Camiceria Olga, to i ja się pochwalę, a co!
 19. 1 point
  edit: zapomniałem dopisać, że to premierowe wyjście koszuli z Camiceria Olga
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
  Szybkie selfie zza biurka Marynarka: Suit Supply Koszula: Christian Berg Krawat: Embassy of Elegance (6-fold) Poszetka: Embassy of Elegance Spodnie i buty są w "jakie buty mam dziś na sobie".
 23. 1 point
  Marynarka: Suit Supply http://eu.suitsupply.com/pl/jackets/hudson-jasnobr%C4%85zowy-jode%C5%82ka/C960.html?vpid=C96011 marynarkę polecam, materiał ma wyraźną fakturę, doskonale sprawdza się w casualu, materiał bardziej jesienno-wiosenny niż letni. koszula: CTshirts spodnie: Levi's buty: Doucal's
 24. 1 point
 25. 1 point
  Dzisiaj debiut krawata z RoT, uważam, że świetny, pięknie uszyty, dość sztywny (świetnie się układa), fajnie się wiąże. Będzie jednym z moich ulubionych. Ponadto marynarka z Próchnika, koszula CT, poszetka z poszetka.com, chinosy Massimo Duti


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.